cl Colofon de emotie... Q Qp familieberichten mmmam •inv i DimkbsriJi^inü De Uitvaart Informatie Hulplijn lapilifibamhten Wat blijft is O (T1ensenlinq.nl donderdag 2 augustus 2012 familie Een bikkel is niet meer. Tevreden en rustig, nadat hij ons had bedankt voor zijn mooie leven samen, is ingeslapen Dennis Kouijzer -«r Hulst 17 september 1980 t Vlissingen 30 juli 2012 zoon van Paul en Marianne Kouijzer-Blommaert broer van Jesper en Rebecca Kouijzer-Boerebach kleinzoon van Guust en Yvon Blommaert-de Bleyser Delen in het verlies: zijn ooms, tantes, neven en nichten. Corr. adres: Janseniuslaan 93 4561 NL Hulst Wij nodigen u uit om samen met ons afscheidje nemen van Dennis op zaterdag 4 augustus 2012 om 12.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraaf plaats, van der Maelstedeweg te Hulst. Dennis ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op vrijdag 3 augustus tussen 19.00 en 19.45 uur. Graag schriftelijke condoleance. (Before) I'll be gone.. Lieve Dennis Zo wéinig meegekregen 'Gélukkig met jets Zo veel gegeven Het kostte je-niéts Een dag leven zoals jij Maakt Het verschil tusserf i ontevredenheid en blij Oma en opa Tante Lies, ome Theo, Martijn en Michiel Uiteindelijk Onvermijdelijk Dennis Kouijzer Wij zijn verdrietig dat onze neef ons zo vroeg heeft moeten verlaten. We wensen Paul en Marianne, Jesper en Rebecca ontzettend veel sterkte toe. Ome Jo en tante Elly t Claudine en Martijn, Boaz, Julia Leontien en Hans, Mees, Floris Tante Ria en ome Wim Viola en Richard, Mathijs Mamix en Tessa, Lieke Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleenje had nu de wind niet mee Vol bewondering voor zijn levenslust en doorzettings vermogen hebben wij afscheid moeten nemen van Dennis Kouijzer Wij wensen Paul, Marianne, Jesper, Rebecca en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers Nieuwe Haven - Gors Vlissingen Anneke, Anne, Annemiek, Angelo, Arjan, Froucke, Gert, Hanneke, Ilona, Ikram, Inigo, Irene, Jael, Jeanet, Jos, Judith, Kees, Leo, Michael, Martine, Marije, Mellanie, Michiel, Miranda, Monica, Nirmala, Paul-Pieter, Rene, Rhea, Ria, Riet, Robin, Sandra, Sary-Anne, Suresh, Tessa, Veronica, Wladek, Yasmijn Na een moedig leven is toch nog vrij plotseling onze vroegere buurjongen overleden Dennis Kouijzer Door je optimisme was je een voorbeeld voor iedereen. We wensen Paul, Marianne, Jesper, Rebecca en familie heel veel kracht om dit grote verdriet een plaats te geven. Loeki en Chris Fam. Ba reman Fam. Benjaminsen Fam. v.d. Dries Fam. Inghels Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Dennis Kouijzer Oud-leerling van onze school en zoon van onze collega Marianne en schoolraadslid Paul. We herinneren ons Dennis als een levenslustige en optimistische kerel, die alles uit zijn leven heeft gehaald wat erin heeft gezeten. We wensen Paul, Marianne en Jesper heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies Leerlingen, personeel, schoolraad en MR van Praktijkschool Hulst. Voor altijd bij ons Voor altijd in ons hart We koesteren alle mooie momenten Cornelis de Regt - Kees - 2 augustus 1957 t 9 juni 2012 Bedankt lieve mensen, Voor alle troostende woorden, hartverwarmende blijken van medeleven en de onophoudelijke stroom kaarten. Bijzonder ontroerend voor ons waren ook de reacties vol waardevolle herinneringen aan Kees uit een ver verleden. In het intense verdriet om het verlies was dit alles voor ons zeker een troost. Langs deze weg willen we jullie allen dan ook oprecht bedanken voor de steun en warme betrokkenheid. Gillis de Regt (in liefdevolle herinnering) Ina de Regt-Simpelaar Ellen Marco Stephen Vlissingen, 2 augustus 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur. op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl V famitieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33