ÜysrladSfi 36 Ifamilieberichten woensdag 1 augustus 2012 Cl (ïlenseniinq.nl wmmm Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die ze ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze onvergetelijke moeder en oma Maria Wilhelmina Vermuë Riet weduwe van Petrus Goense in de leeftijd van 80 jaar. Nieuwe-Tonge: Johan Goense Anne-Marie Goense-Taale Julianne Pim Nieuwe-Tonge: José van Eesteren-Goense Adrie van Eesteren Manouk Eline 30 juli 2012 Frans Halslaan 37,3241 AB Middelharnis De uitvaartdienst, waarvoor u :wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 3 augustus om 10.00 uur in de Parochiekerk van de Heilige familie, Langeweg 52 te Middelharnis. Gelegenheid tot condoleren in het Prieel van 'De Staver', Olympiaweg 32 te Sommelsdijk, donderdag 2 augustus van 19.00 tot 20.30 uur en na afloop van de uitvaartdienst omstreeks 11.30 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Als u geen rouwbrief ontvangen heeft, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Toch nog overwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer en zwager, onze altijd belangstellende oom en oud-oom Johannes Marinus Goovers in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Anneke Harinck-Goovers Ario Harinck Goes, 30 juli 2012 En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthe 13 vers 13 Bedroefd, dankbaar voor haar zorgzaamheid en liefde, en tevreden dat zij nu haar rust gevonden heeft, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve Aibertine de Koning - Kluitenberg - Tiny - 12 november 1923 30 juli 2012 Arie de Koning Kees en Josje Arie en Annemijn Simon Tike en René Bastiaan Annechien en Teun, Fiene, Jikke Nelleke (in liefdevolle herinnering) Simon Eefje en Ramon Rieks en Frens Bram Joris Correspondentieadres: De Horst 109 4461 WZ Goes De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op zaterdag 4 augustus om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoieanceruimte van het crematorium. Op 28 juli is overleden onze Ere-Voorzitter Dhr. Chris van Hese In hem verliezen wij een boegbeeld van onze vereniging. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van dit voor hen grote verlies. Bestuur en leden Voetbalvereniging G.O.E.S Sabine Niemals geht man so ganz, Irgendwas von Dir bleibt hier, Das hat seinen Platz immer bei mir. Trude Herr Erikjan, Corinna en Tim Zoals jij in je leven veel warmte hebt gegeven. Als er ergens werd getreurd heb jij getroost en opgebeurd. Altijd hielp je waar het kon aan wat licht en aan wat zon. Veel goeds heb je ons gegeven in jouw leven... Verdrietig, maar wetend dat het goed is, delen wij u mede dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma rustig van ons is heengegaan Dina Cornelia Pattenier - Wisse sinds 1980 weduwe van Joos Pattenier 20 mei 1927 Sint-Laurens: Oostkapelle: Serooskerke (W): Oostkapelle: t 30 juli 2012 Floor en Ciska Corrie (in herinnering) Kees en Cora Adriana en Jan Frans en Bep Klein-en achterkleinkinderen1: We bedanken allen in Sirhhia die betrokken zijn geweest bij de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Laan van Popkensburgh 12, 4333 LM Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 4 augustus van 10.15 tot 10.45 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij via deze advertentie te bereiken. Met: droefheid vernamen wij dat is overleden, Piet Raas Onze oud-werknemer en collega Piet heeft veel betekend voor ons bedrijf, O.a. als voorzitter van de OR en de PV Wij wensen Jo en de kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie, oud-directie en personeel, Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. Lewedorp Lieve Oma, Bedankt voor al je liefde en zorgzaamheid Voor je lach van bijna iedere dag Voor het geluk dat je ons hebt gegeven Een oma uit duizenden, zoals jij was er geen één. Jos en Ella Naomi Esther en Johnny Judith en Roel 'Harmony Jeffry Mirjam en Wilbert Naomi Milou Nicole en Lennart Joël en Inge Rick Arjen en Merel In plaats van kaarten. Hij heeft nu zijn rust gekregen" Na een kort verblijf in het Woonzorgcentrum Buitenrust" is overleden onze vader, opa en overgrootopa Adriaan Pieter van Tiel - Adrie Sinds 10 augustus 2011 weduwnaar van Lenie van Tiel-de Graaf In de leeftijd van 88 jaar. Oost-Souburg: Wim en Netty Florentient Oost-Souburg: Carla en Ron Vlissingen: Peter en Jannie Klein- en achterkleinkinderen I Middelburg, 29 juli 2012 Correspondentieadres: I Spaarnestraat 106, 4388 TM Oost-Souburg j Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 augustus van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum,Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren i in de koffiekamer van het crematorium. Wij willen het verzorgend personeel en Dr. de Laet van Woonzorgcentrum "Buitenrust" bedanken voor de goede zorg die hij daar heeft gekregen en ook de medewerkers van de thuiszorg en wijkverpleging van Zorgstroom. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sabine Steenepoorte-Sysskowski echtgenote van onze medewerker en collega Jack Steenepoorte. Wij wensen Jack, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ. Woorden schieten te kort bij het bericht van het overlijden van Sabine Steenepoorte-Sysskowski echtgenote van onze collega Jack Steenepoorte. We wensen Jack, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's van de afdeling Bedrijfsvoering, N.V. EPZ, Kerncentrale Borssele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36