Mijlpaal Zeeuws prikbord iPad app PZC alleen oiog gratis voor abonnees woensdag Reaguurders De krant 6 weken voor 18 euro! PZC woensdag 1 augustus 2012 m&sssssmsmsm!msssse8^seasxi^smB«^iesKsss«ss^«s«^ss!ssmmm»sa» door Cuido van der Heijden Met een honkbalknup pel z'n knieschijven verrot slaan en dan in een bad met zout zuur weg laten rotten! -Door vier pony's laten vierende len, deden ze vroeger ook. Heel ef fectief. -De dader in het openbaar castre ren en vierendelen? Of met een honkbalknuppel naar een betere wereld helpen? -Zou hem na torentijd graag even onder handen nemen... wat een ongelofelijk stuk vuilte!!! -Walgelijke figuren zijn dit toch. Ben in het bezit van een stevig trekpaard, dat ik graag uitleen om zo'n gast eens flink over het asfalt te laten slepen!! Het zijn de meest fantasievolle suggesties die we kregen na het shockerende nieuws dat een Ter- neuzenaar twee pony's de keel doorsneed. Helaas zult u deze reacties niet te rugvinden op de PZC-site. Vanwe ge de 'algemeen geldende fat soensnormen' onthouden we u deze stijlbloempjes. COLOFON PZC Park Veldzigt 35, Middelburg Postbus 91, 4330 AB Middelburg 0118- 43 4000 Directeur/uitgever Charles van den Oosterkamp c.vdoosterkamp@pzc.nl Hoofdredactie Peter Jansen Arie Leen Kroon (adjunct) aikroon@pzc.nl Centrale redactie T: 0118- 43 4010 E: redactie@pzc.nl Redactie Walcheren Postbus 91, 4330 AB Middelburg T: 0118-43 4050 E: walcheren@pzc.nl Redactie Bevelanden-Tholen Postbus 162, 4460 AD Goes T: 0113-31 5670 E: bevelanden@pzc.nl tholen@pzc.nl Redactie Zeeuws-Vlaanderen Postbus 145,4530 AC Terneuzen T: 0115- 64 5740 E: zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Redactie Schouwen-Duiveland Postbus 80,4300 AB Zierikzee T: 0111-45 4650 E: schouwen-duiveland@pzc.nl Commercieel manager Ivo van der Velde Advertenties VerkoopteamZeeland T: 0118-434070 E: teamzeeland@pzc.nl Personeelsadvertenties: 055- 5388 000 Familieberichten: 088-0139 999 Kleintjes: 0900- 6743 836 Ik volg al jaren de reacties op de site en ik weet dat met name die renleed de creativiteit bij de zoge naamde reaguurders tot ongeken de hoogten opzweept En niet al leen dierenleed voedt de fantasie. Ook schennisplegers en kinder misbruikers vormen een onuit puttelijke bron van inspiratie voor mensen die zonder uitzonde ring vinden dat Nederlandse rech ters linkse doetjes zijn. Stel u een rechtspraak voor waar we pedofielen laten ontmannen door een met een roestige kurken trekker gewapende epilepticus en u hebt een beeld. Maar wat ik nou vreemd vind is dat precies diezelfde mensen steeds weer hun zorgen uitspre ken over de toenemende islamise ring van ons land en onze provin cie. Opmerkelijk. Want volgens mij is doodstraf voor moordenaars, han den afhakken voor dieven en zweep- en stokslagen onder een strenge islamitische sharia-wetge- ving precies wat deze mensen ei genlijk het liefste willen. Voor meer columns: www.pzc.nl/columns Krant niet ontvangen? Wijziging van uw adresgegevens? Gebruik maken van de vakantieservice? Abonnement opzeggen? Vul het formulier in op: www.pzc.nl/lezersservice of bel: 088- 013 99 10 Toets 1bezorgklachten (vanaf 07.00 uur) nabezorging bij melding voor 12.00 uur Toets 2: informatie over uw abonnement Toets 3: informatie over abonneevoordeel Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur Zaterdag: 08.00 - 12.00 uur Abonnementsprijzen Maand 27,50 (acceptgiro €30,75) Kwartaal 77,65 (acceptgiro €80,85) Jaar €296,50 (acceptgiro €299,95) Auteursrechten Alle auteursrechten voorbehouden Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant, onderdeel van Koninklijke Wegener NV. Publicatierecht beeldende kunst via Beeldrecht. Gegevensbescherming PZC is een uitgave van Wegener NV. Wegener legt van abonnees gegevens vast voor de uitvoering van de abonnementsovereenkomst. Deze gegevens kunnen gebruikt worden om u op de hoogte te houden van interessante producten en diensten van andere onderdelen van Wegener en zorgvuldig geselecteerde partners. Indien u geen prijs stelt op informatie van de PZC of indien u uw toestemming voor het gebruiken van uw e-mail adres wilt intrek ken, kunt u dit schriftelijk kenbaar maken bij PZC Lezersservice. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl Voor de vijfmiljoenste keer werd maandagavond een advertentie geplaatst op het Zeelandnet prikbord. De site is met 20.000 bezoekers per dag ongekend po pulair. Ze handelen er online in (tweedehands) stoelen, tafels, auto's en computers. Verzameling Coca Cola, grote doos vol Vermist, grijze kater Ja, ik neem de PZC en ontvang de eerste 4 weken gratis en neem aansluitend: een doorlopend abonnement met automatische betaling van 77,65 per kwartaal (nazs) een doorlopend.abonnement met betaling per accept van 80,85 per kwartaal (na28) ik neem een proefabonnement van 6 weken voor 18,-. Na deze periode stopt de bezorging vanzelf, (ik heb de laatste 3 maanden geen proef gehad) (PS) Stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg. Bellen kan ook: 088 - 013 9910 Telefoonnummer Ik machtig de PZC om het abonnementsgeld van mijn rekening af te schrijven. Rekeningnummer Handtekening De PZC gaal zorgvuldig orr ï'rsoonsgegevens. In hel c MIDDELBURG - Vanaf vandaag is de ipad app van de PZC niet meer gratis voor wie hem al een maand op proef heeft gehad. Wie de app aanklikt krijgt een keuzescherm. Gebruikers kunnen zich abonne ren. Wie al abonnee is van de PZC wordt gevraagd zich eenmalig te re gistreren. Voor abonnees blijft de app namelijk wel gratis. Het regis treren kan alleen in de app zelf De gebruiker wordt gevraagd zijn of haar postcode en huisnummer in te vullen, plus de laatste vier cij fers van zijn/haar bankrekening of het persoonlijke relatienummer van de PZC. Wie dat heeft inge vuld ontvangt direct in de app een toegangscode. Die hoeft maar één keer te worden ingevuld. De toe gangscode wordt ook nog eens via de mail toegestuurd. ZEEUWEN Succes voor Zeeuwse deelnemer(s) in Londen? Volg hun verrichtingen via: www.pzc.nl/olympischespelen STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Een greep uit de door Cornelleke Blok Vijf miljoen adverten ties. Dat betekent dat zo ongeveer elke Zeeuw wel eens heeft geprobeerd om iets te verkopen via het Zeelandnet prik bord, concludeert manager Joris Eversen trots. Hij stond samen met webmaster Jeroen van den Broek aan de wieg van Zeelandnet prikbord, dat sinds 1996 bestaat. Destijds wer den elke dag zo'n twintig adverten ties geplaatst, nu zijn dat er twee duizend. „Toen typten we met de hand e-mails van mensen over en zetten die op de website", zegt Van den Broek. Op het digitale prikbord wordt van alles aangeboden. De adverten ties zijn ondergebracht in vierhon derd rubrieken. Je kunt er - net als op de rommelmarkt - neuzen tus sen de antieke meubels, of je hart ophalen aan het grote aanbod (tweedehands) kleding. Bezoekers kunnen er een verzameling com pleet maken, of een goedkope scooter of fiets aanschaffen. Het prikbord staat daarnaast vol met oproepen van mensen die probe ren hun vermiste katten of verlo ren sleutelbossen terug te vinden. Negentig procent van de 8706 aan bieders komt uit Zeeland, en dat is de kracht van het prikbord. Ever sen. „Het prikbord is Zeeuws en het is gezellig. Mensen vertrouwen provinciegenoten veel meer dan mensen uit de rest van het land. Daarom wordt er zo veel gehan deld via Zeelandnet. Bovendien is het ook handig dat je de gekochte Smurfen bieden vanaf €10,00 spullen niet in Groningen hoeft af te halen. Door het gemak en het bereik is de site een mooie aanvul ling op rommelmarkten." Meubelen, auto's en computers worden het vaakst te koop aange boden. „Per seizoen zijn er grote verschillen", zegt Van den Broek. „Afgelopen winter werden er bij voorbeeld heel veel tweedehands schaatsen aangeboden, vlak voor 5 december zie je elk jaar veel hulp sinterklazen en nu staan er weer volop strandhuisjes op de site." Eversen: „Soms zien we ook gek kigheid. Mensen die hun schoon moeder te koop aanbieden, of het Nederlands elftal wilden verkopen na het Europees Kampioenschap voetbal in juni." Zeelandnet merkt ook de invloed Raïtenslangen bieden vanaf 25,00 van de economische crisis. Van den Broek: „We zien een toename in tweedehands artikelen, zoals kasten, stoelen en kinderkleding. Mensen zijn sneller geneigd om naar een goedkoop interieur op in ternet te zoeken." Bedrijven gebruiken prikbord steeds vaker om hun producten aan de man te brengen. Eversen: „Het gaat vooral om makelaars en autohandelaren." Zeelandnet blijft de komende tijd aan de weg timmeren. Eversen: „We zijn onder meer bezig met de ontwikkeling van een app voor smartphones. Wat is er makkelij ker dan naar zolder lopen, met je iPhone een paar foto's maken van meubels en ze meteen op prik bord zetten?"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 2