Bejubelde topwijn FZC Er even tussenuit naar het Wad? 281 woensdag 1 augustus 2012 www.pzc.nl/webwinkel w categorie reizen hotelovernachtingen WestCord JL Ai v/ f WEBWINKEL 3 dagen WestCord Residentie Vlierijck op Vlieland vanaf 65,-* p.p. Lezersaanbieding vanaf 65,-* p.p. (normaal vanaf 85,- p.p.) *0.b.v. een 5 persoonsbezetting. Ook boekbaar i.c.m. 4 nachten. Geldig van 19 augustus tot 20 december 2012. Voor overige voorwaarden, lees verder op de website. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/ Wegener of telefonisch: 0562-453840 (lokaal tarief) onder vermelding van 'Weg naar 't Wad arrangement Wegener'. Uw vakantie begint al tijdens de overtocht over de Waddenzee naar Vlieland. Geen drukte en wachttijden op het vliegveld, maar volledig ontspannen op vakantie. Onderweg kunt u zeehonden zien rusten op de zandplaat en bij aankomst ervaart u direct de gezelligheid van het dorp. WestCord Residentie Vlierijck biedt luxueuze appartementen en is gelegen aan de rand van het dorp op loopafstand van de veerhaven en het strand. Ontvang bij uw boeking een gratis Vlieland pakket met lekkernijen! Weg naar 't Wad arrangement Twee overnachtingen in een luxe vierpersoons appartement Één ochtend ontbijt Één dagfietshuur Eenmaal gratis gebruik saunafaciliteiten Informatiepakket en voordeelbonnen boekje Attentie voor kinderen Genieten van uitgestrekte stranden, de heerlijke rust en ruimte en het pittoreske dorpje Oost-Vlieland met haar leuke winkeltjes en restaurants. Beleef het mooie Wad deneiland Vlieland met z'n tweeën of met het hele gezin. Over zee en ver van de woelige wereld bent u er echt even helemaal tussenuit! 4MTO3«K. ^ATEaU NEtlF-DU De onbetwiste koning uit de Rhone pzc.nl/webwinkel categorie wijnen Chateauneuf-du-Pape is een beroemd Frans wijndorp ge legen aan de oever van de Rhone. De wijnen uit dit gebied hebben een onberispelijke reputatie. Les Aumoniers Chateauneuf is een rijke, krachtige en kruidige Chateauneuf du Pape. Deze wijn heeft een heeft een gouden medaille behaald tijdens de Berliner Wein Trophy in 2012. Deze ware topwijn is nu te bestellen voor slechts 12,95 per fles. Les Aumoniers - Chateauneuf-du-Pape AOC 2011 Een rijke, krachtige en kruidige Chateauneuf-du-Pape. Donker kersenrood met paars van kleur. Uitbundige geur, kruidig-frui- tig, warm, met hinten van bramen en pruimen. Volle, krach tige smaak, soepel en zacht, met veel gestoofde indrukken, kruidigheid, rijp gekonfijt fruit, rozijnen en iets tannine. Lange warme afdronk met veel fruit en kruidige nuances. Serveren bij krachtige gerechten met rood vlees, wild en diverse kazen. Begint langzaam op dronk te komen, op te leggen tot 2023. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 12,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten service op telefoonummer: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. BON - Les Aumoniers - Chateauneuf-du-Pape AOC 2011. Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Les Aumoniers Chateauneuf-du-Pape AOC 2011 a €12.95 per fles.* Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht vë bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: i WegenerMedla éénmalig het verschuldigde Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv Postbusl090,5004 BB Tilburg. 4 Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via deze bon: omdat ik geen gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind De PZC- gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons ve de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant ei www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28