Openbare verkoop van 'Polenhotels' BEVELANDEN/THOLEN Timmeren bij de kindervakantieweek almanak Tip? redactie@pzc.nl Zwierende koningsdochter DINSDAG 31 juli 2012 17 Eurobezit kan niet meer aan financiële verplichtingen voor panden Hoedekenskerke en Wolphaartsdijk voldoen door Frank van Cooten hoedekenskerke - 'Polenhotels' in Hoedekenskerke en Wolphaarts dijk worden openbaar verkocht. In Hoedekenskerke gaat het om het voormalige hotel Westerschel- de aan de Havenstraat 22, in Wol phaartsdijk om het pension gebouw/hotel aan de Lepelstraat 9. Eigenaar Eurobezit uit Goes kan niet meer aan de financiële ver plichtingen voldoen waardoor de bank opdracht heeft gegeven tot een openbare executoriale ver koop van beide panden. Bestuurder en enig aandeelhouder Erik Zantingh van E. Zantingh Be heer bv uit Goes, waar Eurobezit onderdeel van is, zei maandag van niets te weten. Hij zei eerst het een en ander uit te willen zoeken alvorens een reactie aan deze krant te geven, maar zijn telefoon werd vervolgens niet meer opgeno men. Volgens makelaar Jeroen Sinke van Sinke Komejan makelaardij, be trokken bij de veiling, is dat geen onbekend verschijnsel. „Natuurlijk weet hij van de aankomende vei ling af Hij kan het volledige ver haal vertellen of niets zeggen. Hij kiest voor het laatste. Dat is zijn keuze." Met name de openbare verkoop van het voormalige hotel Wester- schelde in Hoedekenskerke is op merkelijk. Eurobezit liet nog niet zo lang geleden bij de gemeente Borsele doorschemeren het pand te willen verbouwen. In dit oude hotel wonen nog steeds twintig ar beidsmigranten. In Hoedekensker ke ontstond commotie omdat het verhaal de ronde deed dat Eurobe zit veertig buitenlandse werkne mers in het hotel wilde huisves ten. Tot een concreet plan kwam het echter niet. De gemeente Borsele verzocht de eigenaar wel een aantal maatrege len te treffen in verband met de veiligheid. Een aantal zaken was echter nog steeds niet goed gere geld. De gemeente overwoog tot sluiting over te gaan als de eige naar nalatig zou blijven. Zo ver komt het dus niet. De vei lingdatum van beide panden is 6 september. Op 3, 7 en 9 augustus zijn kijkdagen. In Hoedekenskerke van 14.30 tot 15.30 uur en in Wol phaartsdijk van 16.00 tot 17.00 uur. Wat er met de bewoners gaat ge beuren, is nog niet bekend. Euro bezit verhuurt beide panden aan uitzendbureau Groenflex, waar Zantingh ook directeur van is. HANSWEERT - Honderdtwintig kinderen genie- Tijdens de week is er onder meer een speciale ouders gaan zelfs vroeger op vakantie zodat vrijdag verblijven de kinderen op het terrein ten in Hansweert van hutten bouwen, knutse- Hansweert's got talent uitvoering, een gooche- ze niet tijdens de kinderweek weg zijn", zegt aan de Binnenhaven. Het nieuwe gebouw van len en verschillende voorstellingen tijdens de laar en een siamees voetbalevenement. voorzitster Ina van der Hart van de stichting de jeugdsoos biedt ruimte aan de vakantie- kindervakantieweek. De vakantieweek is populair „Sommige kindervakantiewerk. Van maandag tot en met week. foto Ronald den Dekker wuwwwgaBMM $t hmmbws*ks88Wss v s hub a mmmssm iwmamtmmwtmasammgguGBS&ssGa&asasmBsgeffiSfeecsaBemmwtmmimtmiiiKmrGrmvisifBCffl&Btiai YERSEKE Politie arresteert vier metaaldieven De politie heeft in de nacht van za terdag op zondag vier verdachten van metaaldiefstal aangehouden. Eerder kwam er een melding bin nen dat enkele personen metaal aan het stelen waren bij een bedrijf aan de Schippersstraat in Yerseke. Na een vluchtpoging konden de personen worden aangehouden. Drie verdachten komen uit Bergen op Zoom, één uit Kruiningen. GOES Zes arrestaties tijdens Dancetour Tijdens de Dancetour in Goes zijn zes personen aangehouden. In de Wijngaardstraat werd een persoon aangehouden voor vernieling. Op de Markt werd een vrouw aange houden voor verstoring van de openbare orde en vier personen wegens drugsbezit. Twee van hen waren in het bezit van enkele XTC-pillen en een buisje met GHB. Zij kregen een boete van 550 euro. SLUISKIL Probleem met brug Sluiskil verholpen Het technisch probleem waardoor de brug bij Sluiskil maandag drie keer gestremd is geweest, moet ver holpen zijn. Rijkswaterstaat heeft een scheve remvijzel van de brug, de oorzaak van het euvel, maandag avond laten vervangen. Gepro beerd was de remvijzel proviso risch te maken. Toen dit niet bleek te werken, is besloten de vijzel te vervangen. Een persbericht letterlijk overnemen, is een gotspe voor journalisten. Het is prettig als informatie kant en klaar wordt aangeleverd, maar hoe een artikel moet luiden, dat maken we liever zelf uit. Vandaag een uit zonderingetje, omdat we het zelf niet mooier zouden kunnen. Daar gaat-ie dan: „Ze dankt haar bij naam 'Dansend prinsesje' aan de bij zondere vorm van haar bloemen, die gelijkenis vertoont met een prachtig geklede danseres. De Oncidium, ofte wel Tijgerorchidee, lijkt in haar hele verschijningsvorm nogal op een stijl volle, zwierende koningsdochter. De ze Woonplant van de maand augus tus gaat maar al te graag samen met jou de dans aan. Maar graag op haar voorwaarden, en zij leidt!" Je nooit meer vergapen aan de etalage 18

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51