9 (i lensenlinq.nl dinsdag 31 juli 2012 femiiMwricitie» I 33 Maar wie naar mij luistert, zal veilig zijn, hij hoeft geen angst te hebben voor het kwaad. Spreuken 133 Na een periode van afnemende gezondheid is op 88-jarige leeftijd overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve pa en opa Daniël de Looff Daan Ridder in de Orde van Oranje Nassau Wissenkerke, 12 juni 1924 Vlissingen, 28 juli 2012 Wij zijn dankbaar voor de mooie en fijne herinneringen en zullen hem erg missen. E.P. de Looff-de Bruine Leny en Pieter Poppe-de Looff Cathalijne en Bas Leontien en Mare, Lelie Willem-Daan en Malgosia Aart en Ineke de Looff-de Zeeuw Paulien en Stephan, Yanick, Lucas Aart-Jan en Indra, Mille, Meeke Peter en Anneke de Looff-Kramer Mirjam en Rogier Judith Willemijn en Nathan Boulevard Bankert 172 A 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst, waarin ds. W. Alserda voorgaat, zal worden gehouden op vrijdag 3 augustus om 13.15 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en Ter Reede, woning 22 voor de liefdevolle verzorging. Na een langdurige ziekte is uit ons midden weggenomen onze zorgzame zwager en oom Daniël de Looff echtgenoot van E.P. de Looff-de Bruine in de leeftijd van 88 jaar. Hoek: L.P. de Bruine (in herinnering) J.A. de Bruine-Pladdet Kamperland: P.L. de Bruine (in herinnering) Bennebroek: A.M. Hoekstra-de Bruine (in herinnering) R. Hoekstra Goes: M.N. Holst-de Bruine L.A. Holst (in herinnering) Vlissingen: N.W. de Regt-de Bruine J.l. de Regt Waddinxveen A. de Bruine W.G. de Bruine-Jacobs neven en nichten Vlissingen, 28 juli 2012 Toch nog onverwachts is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Daan de Looff Colijnsplaat: S.M. de Kam-de Looff Ide Kam in herinnering Wissenkerke: J.D. de Looff (in herinnering) M.W. de Looff-Verburg Neven en nichten Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij kennis dat, na een moeilijke en ongelijke strijd tegen zijn ziekte en het dapper ondergaan van de. vele behandelingen, nu toch nog is overleden mijn lieve partner en maatje, onze broer, zwager en oom Joop Saman in de leeftijd van 62 jaar. Riek Coenraad Michael Vermaat Familie Saman Familie Coenraad 28 juli 2012 Krepelstraat 9 4301 AL Zierikzee De samenkomst zal donderdag 2 augustus gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 14.00 uur. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Joop hield van bloemen Onze dank gaat uit naar Hospice Kaaskenshuis, Allévo thuiszorg en betrokken artsen, voor de liefdevolle zorg aan Joop gegeven. Heeft a geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitttodiging beschouwen. Zon of regen, westenwind De zee zvasje beste vriend Deze golf was echter te hoog voor jou En heeft alle leven uitje weggespoeld Vaarwel grote broer Evert en Renate Zierikzee, 28 juli 2012 Na jarenlange vriendschap is overleden onze vriend Joop Paul en Anja Leon en Jeannette Coos en Silvia Kees en Anja Leo en Sanny Joop en Adrie Wim en Marleen Peter en Liesbeth Evert en Anita Theo Willem 28 juli 2012 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze vroegere collega Joop Saman Mosselkweekbedrijf Gebr. Kouijzer C.V. ZZ 6 28 juli 2012 "Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land..." Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij samen met hem mochten beleven, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hubrecht Marinus van der Weele Huib in de leeftijd van 77 jaar. Brouwershaven, Rina van der Weele-Bakker Nieuwerkerk, Mark en Karin Myrthe Kyra Marijn Goes, Arno en Marita Evy Lynn Boaz 29 juli 2012 Molenstraat 34 4318 BT Brouwershaven De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 3 augustus om 14.00 uur in de Ichtuskerk aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Na een vriendschap van meer dan 35 jaar is overleden onze vriend Joop Evert en Anita Annegreet en Edwin Evert 28 juli 2012 Fietsen was zijn lust en zijn leven. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Huib van der Weele Brouwershaven: Jo t Den Helder: Lena en Anton t Scharendijke: Adrie en Cor Neven en nichten Scharendijke 30 juli 2012 Na een actief leven is overleden onze schoonzus en tante Paulina Jannetje WieSemaker-Jacobs Alphen a d Rijn: P. Wielemaker t M. Wielemaker-Oosse en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33