Üi/srisdsn 32 I familieberichten dinsdag 31 juli 2012 f|| fllensenlinq.nl Met droefheid delen wij u mee, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen, onze meelevende broer, zwager en oom Johannis van Dijke echtgenoot van J. van der Sluis in de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie van Dijke Bruinisse, 28 juli 2012 Na een moeilijke en verdrietige laatste levensfase is plotseling overleden onze schoonzus en tante Cornelia Heijboer-Hage Corrie gehuwd geweest met Bram Heijboer f 31 juli 2010 moeder van Leo Heijboer f 17 oktober 2006 *30 juli 1942 f 30 juli 2012 Annie van den Bos-Heijboer Jan van den Bos in herinnering Anita en Wilco Lysanne Jeffrey Desteny René Jnri Connie en Erwin Knyleigh Kevin Rosalie Nieuwerkerk, Schoolstraat 20 Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 7 4306 AW Nieuwerkerk We nemen afscheid van Corrie op wijdag 3 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Bedroefd ben ik om het plotseling overlijden van Corrie Heijboer-Hage maar dankbaar voor de vriendschap en mooie tijd die wij samen beleefd hebben. Wij hadden nog zoveel plannen voor de toekomst. Zierikzee, Kees Schot Pieternella van Belzen Nellie (pietekee) Op 84-jarige leeftijd is overleden mijn moeder. Zij is geheel volgens haar wens op 09-07-2012 in besloten kring gecremeerd. Kees Grims Vlissingen Toch nog onverwachts hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze werkgever en vriend Willem Dijkhuizen Wij wensen Hennie, Teije en Marinus heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bedienend personeel en bemanning Lady Madeleine. Stad Veere en Stad Veere II Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willem Dijkhuizen Wij wensen Hennie, Teije, Marinus en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van de Middenstandsvereniging Veere Ik was een splinter in de tijd, Waarin miljarden mensen Met al hun hoop en wensen Mij voorgingen in de eeuwigheid. Jan Roelofs Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Evelien Krocké - Roelofs 6 december 1955 Vlissingen Aagtekerke: Middelburg: Middelburg: Middelburg: 30 juli 2012 Aagtekerke Jaap Krocké Aafke en Raimond Mats Eefje en Ceriel Fieke Thibautstraat 36, 4363 BG Aagtekerke Evelien is thuis, alwaar geen bezoek. Op donderdag 2 augustus zullen we om 17.00 uur met woorden en muziek afscheid van haar nemen, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Graag uitsluitend schriftelijke condoleances. Hiervoor zal een register in het crematorium liggen. Kom zoals je bent. Veel te vroeg van ons heengegaan onze lieve schoondochter en schoonzus Evelien Oost-Souburg: J.C. Krocké Ronnie Oost-Souburg, 30 juli 2012 lieve, lieve Evelien in een hoekje van ons hart staat een heel klein doosje in dat doosje daar zit jij zo ben je altijd heel dichtbij dag lieve lieve Evelien Loes en Bert ltske en Martin Finn Anneloes Nieuwerkerk, 30 juli 2012 Veel te vroeg is overleden onze lieve vriendin Evelien Wij wensen Jaap en de meiden veel sterkte toe. "De damesclub" Els Renate Wilma Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Evelien Krocké echtgenote van onze collega Jaap Krocké Er is grote bewondering en respect voor de manier waarop Evelien en Jaap met haar ziekte zijn omgegaan. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jaap, kinderen en kleinzoon. Wij wensen hen heel veel sterkte toe bij dit verlies. Collega's en leidinggevende afdeling F Neurologie Goes Neurologen ADRZ Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sabine Jonker Wij wensen Marco, Andrés, Carlos en familie veel sterkte met dit grote verlies Bestuur en Leden van Schouwse Boys We kregen het droevige bericht dat de moeder van Andrés en Carlos Sabine Jonker is overleden. We wensen Andrés, Carlos, Marco en hun familie heel veel sterkte. De leerlingen, het team en de medezeggenschapsraad van SBO de Meie in Zierikzee Lieve Sabine Voor alle kinderen voor de hele school was en blijf je heel Speciaal. De Ouderraad van Speciale school voor basisonderwijs de Meie lacqueline, Corrie, Anke, Liesbeth en Corine Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Piet Raas Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Familie Janse en neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32