Toe aan een betere nachtrust? buitenland 19 molenaar V 'Redding Spanje qs hopeloos' Miskraam voor moeder zesjarig slachtoffer Aurora II Bon voor gratis brochure! M maandag 30 juli 2012 ting met Netanyahu en heeft laten weten een Israëlische aanval op Iran te zullen steunen. DENVER - De moeder van een zes jarig meisje dat vorige week om kwam bij de schietpartij in een bioscoop in de Amerikaanse stad Aurora heeft een miskraam gehad. De vrouw, Ashley Moser, raakte bij de schietpartij ernstig gewond. Inmiddels is ze aan de beterende hand, maar haar verwondingen hebben een miskraam veroor zaakt, liet haar familie zaterdag we ten. Moser werd in haar nek en in haar buik geraakt. Haar dochter, Veroni ca Moser-Sullivan, was het jongste slachtoffer van de schietpartij waarbij twaalf mensen omkwa men. De familie heeft de moeder nog niet over de dood van haar zesjarige dochter verteld. De 24-jarige James Holmes open de tijdens een nachtelijke premiè re van de nieuwe Batman-film in de bioscoop het vuur op het pu bliek. Naast de twaalf doden vie len er 58 gewonden. KONSTANZ 227.052 euro straf voor Facebook-feest Een 20-jarige Duitser moet 227.052 euro betalen, omdat hij via Face- book zonder vergunning had opge roepen tot een groot feest. Dit meldde Bild, de grootste Duitse krant, zondag. Op 7 juli zette de man een oproep op de socialenetwerksite voor een feest aan het strand van de Boden- see. Duizenden jongeren reageer den daarop. DOESJANBE Onrust Tadzjikistan laait op na aanval De strijd in Tadzjikistan is zaterdag opgelaaid, doordat opstandelingen onder leiding van voormalig krijgs heer Tolib Ajombekov een politie bureau aanvielen. De strijd tussen de beweging van Ajombekov en de regering brak dinsdag uit in de pro vincie Gorno-Badachsjan. De autori teiten wilden Ajombekov arreste ren, omdat hij verdacht wordt van moord op een hoge functionaris. Er zijn al tientallen doden gevallen. MIRANSHAH Opnieuw doden na aanval VS in Pakistan Bij een raketaanval door onbeman de Amerikaanse vliegtuigen zijn in het noordwesten van Pakistan ze ker vier vermeende militante mos lims gedood. Dat hebben Pakistaanse veiligheids functionarissen gisteren gezegd. Volgens Washington voeren veel Taliban en leden van al-Qaeda van uit het gebied acties uit in het na burige Afghanistan. KOPENHAGEN Denemarken: Noordpool is van ons Deense onderzoekers beginnen morgen een expeditie om te bewij zen dat de Noordpool officieel tot het koninkrijk Denemarken be hoort. De onderzoekers willen we tenschappelijk bewijs verzamelen dat de grond onder de Noordpool deel is van Groenland, dat Deens ge bied is. Het gaat om een gebied van 150.000 vierkante kilometer. De ver wachte bodemrijkdommen hebben de interesse van veel landen. Protest Japan tegen kerncentrale Duizenden Japanners hebben zon dag een menselijke ketting gelegd rond het parlementsgebouw in To kio uit protest tegen het besluit om de kernreactor in Fukushima weer in gebruik te nemen. Onder de tienduizend demonstran ten waren veel gezinnen. Veel betogers droegen gasmaskers en riepen leuzen tegen kernener gie. HANOI Vietnam overweegt homohuwelijk Vietnam overweegt het homohu welijk of een geregistreerd partner schap voor homo's in te voeren. Niet eerder heeft een Aziatisch land zich over dit vraagstuk gebo gen. Het voorstel van het ministerie van Justitie heeft homorechtengroepen volledig verrast. De overweging alleen al, noemen voorstanders een belangrijke over winning. LONDEN - Een grootschalig red dingsplan voor Spanje is zowel po litiek als economisch onhaalbaar. Dat stelt de Britse denktank Open Europe in een onderzoeksrapport dat afgelopen weekeinde ver scheen. Spanje zou 450 miljard tot 650 miljard euro nodig hebben als het op een soortgelijke manier te hulp geschoten moet worden als Griekenland. Met een dergelijk red dingspakket zou Spanje drie jaar lang niet op de financiële markten terecht kunnen voor financiering vanwege de onhoudbaar hoge ren te. Open Europe becijferde dat Spanje tussen nu en medio 2015 een financieringsbehoefte heeft van 542 miljard euro. Daar boven op komt nog de 100 miljard euro die nodig is voor de Spaanse ban- kensector. „De steunfondsen EFSF en ESM beschikken medio 2014 over 500 miljard euro. Er moet dus gezocht worden naar een alterna tieve oplossing",aldus de denk tank. De Spaanse minister Mén- dez de Vigo voor Europese Zaken heeft op zijn beurt de Duitsers za terdag de les gelezen in hun groot ste krant, Bild. De bewindsman uit Madrid herinnerde de inmid dels rijke Duitsers aan de hulp die de Bondsrepubliek na de Tweede Wereldoorlog van het buitenland kreeg. De Duitse bondskanselier Angela Merkel en de Italiaanse premier Ma rio Monti zijn zondag in een telefo nisch onderhoud overeengekomen er alles aan te doen om de euro te redden. Afgelopen vrijdag kwam Merkel tot hetzelfde resultaat met de Franse president Francois Hol- lande. Merkel en Monti zijn het er ook over eens dat de afspraken van de eurotop in juni zo snel mogelijk moeten worden doorgevoerd. Mon ti heeft afgesproken in augustus naar Berlijn te komen. Nr. 1 in comfortbedden! Gratis brochure? Bel 0341 - 27 40 40 of kijk op www.molenaarbedden.nl BB Veel mensen hébben regelmatig slaapproblemen door het te lang gebruiken van een matras. Zonder dat u het weet, slaapt u misschien op een bed dat lichamelijke klachten veroorzaakt. Dit veroorzaakt kramp in de kuiten en benen, stramme ledematen en vermoeidheid 's morgens bij het opstaan. Bij een Molenaar Thuisadvies (gratis, bel 0341 - 27 40 40) brengen we de mogelijkheden in kaart om uw nachtrust te verbeteren. 36 Slapen op een gezond matras? f II XDrukverde Fout matras m Drukv Goed matras 3 comfortzones E-lemmsch verstelbaar Makkelijk uitrijdbaar voor bed opmaken Een grote collectie welzijnsproducten die het leven veraangenamen. Gratis brochure? 0341 - 27 40 40 M Trapliften Comfortbedden Scootmobielen Elektrische fietsen Sta-op stoelen of bel direct 0341 - 27 40 40 f Bedden f Scootmobielen O Trapliften J Sta-op stoeh i Naam- I Adres: Postcode: Plaats.- j Telefoon: E-mail: Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet J Vrijblijvende demo? II Molenaar geeft graag onafhankelijk j advies bij u thuis. Wij komen graag langs met onze rijdende showroom. Bezoek een winkel! bij u in de buurt Open ma t/m vrij van 10-18 uur en op za van 10-17 uur. UNIEKE SERVICE! Jf Alkmaar Wijnstraal 117 Amersfoort Nijverheidsweg 53a Arnhem Ringoven 16 Best Eindhovenseweg 30 Doetinehem Havenstraat 150 Heerlen In de Cramer 21 Hengelo Vosboerweg 16 Katwijk lageweg 35e ('t Heen) Molenaar bevindt zich Ir Nunspeet Laan 18 Roden Wesleresch 8 Roosendaal Oostplein 17a Veenendaai Groeneveldselaan 19 Waalwijk Prol. Zeemanweg 3 Waddinxveen Mercuriusweg 15 Wateringen Gravenzandseweg 28 Weert Roermondseweg 58b winkel Bel 0341 - 27 40 40 WELZIJNffiRODWTBN *1T m j tijdens zijn bezoek aan Jeruzalem. foto Dan Balilty/AP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 9