Sabine Steenepoorte - Sysskowski Sabine l8 I familieberichten maandag 30 juli 2012 fH9nsenlinq.nl - Bewonderenswaardig was haar levenslust Groot was haar liefde voor haar dierbaren Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, lieve dochter, onze lieve schoondochter, schoonzus en tante 19-10-1968 t 28-07-2012 Wij zijn dankbaar voor wat het leven ons heeft gegeven in de tijd waarin we samen waren. Sint-Laurens: Jack Steenepoorte Haar katten: Ynstyn Cirio en Calipso Biggekerke: Rolf Sysskowski Janet Sysskowski - Simpelaar (in herinnering) Biezelinge: Wim Steenepoorte Corrie Steenepoorte - Schouten GoesMaya de Koeijer - Steenepoorte Michel de Koeijer Isa, Lucas, Robin Burg. Baaslaan 12,4333 LK Sint-Laurens Wij nemen afscheid van Sabine tijdens een dankdienst voor haar leven op donderdag 2 augustus om 11.00 uur in 'Huys ter Schelde', Vlissingsestraat 38/40, 4371 BE in Koudekerke. Van daaruit laten wij haar gaan Om 13.30 uur is er in café 'Juliana', Dorpsstraat 1, 4373 AC Biggekerke, gelegenheid ons te condoleren. be grootste wens van Sabine was: "In Nederland moet iedereen donor zijn of worden". Sabine wilde in plaats van bloemen liever een gift aan de Nederlandse C.F.-Stichting (taaislijmziekte) te Baarn, waarvoor een collectebus aanwezig is bij de dienst en de condoleance. Of u kunt een bedrag overmaken op het rekeningnummer van de stichting: ABN/AMRO 47.24.59.856 onder vermelding: 'Sabine S.S.' Wij willen Sabine tijdens de dankdienst omringen met kaarslicht. Verzoek: breng allemaal een (stompe) kaars mee. begenen die geen rouwkaart hebben ontvangen en Sabine wel gekend hebben, zijn van harte welkom. Hoopvol uitkijkend naar nieuwe longen, gebeurt er nu dit. Toch nog onverwachts is overleden ons "bijzondere" nichtje Biggekerke: Rita Tilly en Willy Danny en Joey Adrie en Ria Ronny en Els Mariska Leo Afscheid nemen bestaat niet.. Lieve Sabine Bedankt voor je vriendschap. Afscheid is de geboorte van herinnering. Sandra Brasser Zoutelande je hebt ons plotseling verlaten we zijn als verdoofd leeg van binnen maar gevuld met lieve herinneringen Sabine We zullen je missen. Nicole en Marcel Connie en René Ellen Marjo en Charles en kinderen Lieve Sabine We zullen je fantastische persoonlijkheid enorm missen. Bedankt voor de mooie vriendschap. Lydia, Bastiaan Lieke Je enorme positieve kracht en zin in leven, Je drive om alles eruit te halen wat erin zit, Hebben op ons een onuitwisbare indruk gemaakt. Intens verdrietig zijn we om het overlijden van onze vriendin Sabine Steenepoorte-Sysskowski Onze gedachten zijn bij Jack, haar vader.en verdere familie. We wensen hen alle kracht en troost om dit grote verlies te dragen. Jan-Kees en Mischa Christiaan en April Dennis en Jacqueline Jan en Marjan Nanda en Jacco Marjan Marcel en Jacobine Marieke Jaco en Saskia Niek en Rianne Jeroen en Miranda Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Oele-Fossen weduwe van Hendrik Oele in de leeftijd van 89 jaar. Arnhem: J.W. Blok-Oele P. Blok Middelburg: W.J. Spronk-Oele G.C. Spronk Westdorpe: M. Spronk J. Wante Sara 27 juli 2012 Woensdag 1 augustus a.s. wordt om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Indien u deze dienst wilt bijwonen wordt u verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 11.30 uur. Gelegenheid tot het condoleren van de familie is er direct na de dienst. Daarna gaan we met moeder naar Kruiningen waar zij om 14.30 uur wordt begraven naast pa. Contactadres: Nieuwe Vlissingseweg 234 4335 JH Middelburg Speciale dank aan de medewerkers van Swerfrust en Buitenrust. Heel verdrietig, maar vol goede herinneringen, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Piet Raas We zullen je missen. Lewedorp: Ko Raas Jopie Raas-Geus t Goes: Lenie de Koster-Raas Rinus de Koster t Neven en nichten Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend Piet Raas Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jo en Kees f Ina en Rinus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18