m ifcrf* - - (I (Ilens9nlinq.nl maandag 30 juli 2012 ii mii 1 Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor haar vechtlust en doorzettings vermogen, delen wij u mede dat, na een intens en veelbewogen leven, met aan het einde veel pijn en strijd, is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve mama, mijn lieve dochter, onze lieve schoondochter, zus, schoonzus en tante Sabine Jonker in de leeftijd van 46 jaar. Scheepswerfstraat 15 4328 BC Haamstede Marco Jonker Andrés Carlos en verdere familie Donderdag 2 augustus willen we het leven van Sabine gedenken tijdens een samenkomst in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan hitis In plaats van boeketten graag 1 witte bloem Na jaren van afnemende gezondheid is veel te vroeg van ons heengegaan onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Sabine Jonker Haamstede, Haamstede, Frankrijk (Camurac), Haamstede, Haamstede, 27 juli 2012 Pa en Ma Jonker Marja Ricky, Lois Lia en Jos Marijke en Paul Eline, Dennis, Richard Lieve Sabine, Een lach... een traan... altijd blijf jij in ons hart bestaan. Wij wensen Marco, Andrés, Carlos en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Marco en Adriënne Uiteindelijk Onvermijdelijk Sabine Jonker 15-12-1965 27-07-2012 Wij zijn immens verdrietig dat je ons zo vroeg hebt moeten verlaten. We wensen Marco, Andrés, Carlos en familie ontzettend veel sterkte toe om dit grote gemis te verwerken. Dag Stuk Dag Bientje Scharendijke: John, Karin en Jimmy Treur niet omdat ik er niet meer ben Maar glimlach omdat ik er ben geweest Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moederen oma Pieternella Maria Wilhelmina Maas Nel 30 januari 1935 t 27 juli 2012 Anne-Marie Eppings - de Ronde Maurice Eppings Lisanne Rob Hedi Hartog - de Ronde Martin Hartog Casper Henk de Ronde Jeffrey Daisyree Carla de Ronde Correspondentieadres: Benensonstraat 20 4336 LK Middelburg De herdenkingsdienst wordt gehouden op woensdag 1 augustus om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt te Vlissingen. Aansluitend brengen wij Nel naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Lang al 'n beetje afscheid, maar nu voorgoed Ons lief zusje entante Nel Maas is tot ons grote verdriet overleden. Wij zullen haar vrolijkheid, spitsvondigheid en humor erg missen. Wil en Henk Filius - Maas Janny en Rinus Meulmeester - Maas Neven en nichten Al zijn liefde heeft hij ons gegeven. Hij vond het nooit genoeg. Wij zijn dankbaar, dat zijn strijd is gestreden, maar het blijft altijd te vroeg. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Frans Maljers weduwnaar van Liesbeth Maljers - Poortvliet Domburg, 1 oktober 1940 t Goes, 28 juli 2012 Baasje van Moby Oost-Souburg: Marlies Ruissen - Maljers And ré Ruissen Mike - Axel: Ashley en Denian Max Correspondentieadres: Middelburgsestraat 90,4388 VR Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Frans te nemen op woensdag 1 augustus van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kimt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Papa hield van bloemen. Met droefheid nemen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom, Frans Maljers Westkapelle: Lenie Maljers-Verhage Leon en Corina Dylan en Damian Robbert Ens: Rene en Petra Kohlman Westkapelle, 28 Juli 2012 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd lid en oud-vaandeldrager Frans Maljers Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van vereniging "De Domburgse Gaaischieters" der mond steht steil und tut wieder nichts ich schlieB die augen und denk an dich Sabine Jos en Miranda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17