(J) IHensgnlinq.nl üvsr Isiisn Johanna Daane l6 Ifamilieberichten maandag 30 juli 2012 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent Als verder teven lijden wordt is rusten goed. Na een periode van afnemende krachten is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en oude oma getrouwd geweest met Arie van den Brink Vlissingen, 31 oktober 1918 t Westkapelle, 28 juli 2012 Vlissingen: Dieren: Westkapelle: Nieuw- en Sint Joosland: Jannie van den Brink Joke Faber - van den Brink Johan Faber Alle Senneker Aukje en Wim Niels, Daan, Julia Els Serrit van den Brink Petra van den Brink - Louwerse Aart en Marina Rinaldo en Esmee, Si/van Miranda en Pieter Julian, Sebastiaan, Benjamin Ria van de Sande - van den Brink Henk van de Sande Joris Moeder is thuis, in haar kamer aan het Krekepad in Westkapelle. U kunt hier afscheid van haar nemen op woensdagavond 1 augustus, tussen 19.00 en 20.00 uur. Donderdag 2 augustus om 14.00 uur wordt moeder begraven op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen, President Rooseveltlaan 766. Correspondentieadres: Adriaan Virulystraat 13 4361 GA Westkapelle Onze dank gaat uit naar het personeel van De Kreek voor de liefdevolle verzorging. Ik lag en sliep gerust, van 's HEEREN trouw bewust, tot ik verfrist, ontwaakte; want Gocl was aan mijn zij Hij ondersteunde mij in 't leed, dat mij genaakte. Psalm 3 vers 3 Ontslapen in zijn Heere en Heiland Tot onze diepe droefheid is, toch nog onverwachts, uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Johannis van Dijke echtgenoot van Jacomina van der Sluis in de leeftijd van 88 jaar. J. van-Dijke - van der Sluis Wim van Dijke Ans van Dijke - Kouters Lia Giljam - van Dijke Cor Giljam Jacolien enAmout, Eric enNadine, Edwin en Janita Annet Capelle - van Dijke Rien Capelle Jacob en Erika, Fenna, Aaron Johannis en Marian, Noah, Janneke, Marien, Roel Pieter-willem en Ellen, Nanda Dirk en Tanja, Heieen, Marinus Maija Berrevoets - van Dijke Leo Berrevoets Anton van der Wekken in dierbare herinnering Jolanda en Paul, Karien en Wim, Danielle en Rik, Stefan Corine Rozendaal - van Dijke Willem Rozendaal 28 juli 2012 Mosselstraat 32,4311 GK Bruinisse Gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 31 juli van 19.00 tot 20.30 uur in het Hervormd Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. De rouwdienst zal D.V woensdag 1 augustus gehouden worden in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Verenigingsgebouw. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze zwager en oom life m Wim Dijkhuizen Vlissingen: Addy,Ton de Bruin Kinderen Wij zijn geschokt door het overlijden van Willem Dijkhuizen Vader van onze Vriend Marinus Wij wensen hem, Hennie en Teije veel sterkte toe. Etien en Arianne Jurriaan en Wendy Rhemond, Patricia en Ismay Als het leven lijden Wordt., is sterven een verlossing. Na een actief leven en gevochten tot het eind hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa en overgrootvader Christiaan Dingenis Petrus van Hese Chris echtgenoot van Jacoba Johanna de Hamer Goes, 13 mei 1931 t Goes, 28 juli 2012 Lid in de Orde van Oranje-Nnssau Drager van de Gouden speld van de K.N.V.B. In leven ere-voorzitter van de V.V. Goes Koos van Hese - de Hamer Sjaak van Hese Bea en Piet Baaijens - van Hese - Stefan en Lindy, Max, Fabi Jessica en Richard Renate en Gerrie van Eenenaam - van. Hese Jamila Jamal Speciale dank aan de medewerkers van zorgcentrum "Ter Weel" voor de liefdevolle verzorging. Boszicht 33 4462 BH Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Chris op woensdag 1 augustus van 20.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag f 3 augustus om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen leunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Christiaan Dingenis Petrus van Hese echtgenoot van Koos de Hamer Coby en Krijn Anna Ko en Corry Francien en Kees Piet en Wilma Tineke en Johan Addy en Jan Neven en nichten Wij denken ook aan degenen in onze familie, die ons eerder ontvallen zijn. Goes, 28 juli 2012 Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus Nellie Dommanschet-Baas Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Corrie en Kees Dijkwel- Dommanschet Goes, 26 juli 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16