VERHUIZEN MET ZORG! Vliegerfeest zet Cadzand-Bad in felle kleuren De Verwachting Kinderdagen in trammuseum 2,- 1,- korting zaterdag 28 juli 2012 gei rJonlifostylc PROEITEERWANDEiZOMERAANBIEDINGENÜ Garden Life Style TUINMEUBELEN Pres. Rooseveltlaan 745 sVLISSINGEN ZONDAG OPEN 10.00-17.00 uu« GOES Campagne: groen plan krijgt tot 20.000 euro De campagne Groen Dichterbij zoekt per provincie mensen met plannen om hun buurt groener te maken. De organisatie zoekt een icoonpro ject dat een jaar lang ondersteu ning van het SupportTeam en een geldbedrag van maximaal 20.000 euro krijgt. Het project moet meer dan alleen een idee zijn. De nadruk moet liggen op groen en sociaal en er moet genoeg draagvlak in de wijk voor zijn. www.groendichterbij.nl RITTHEM Excursie in oudste zeefort West-Europa Staatsbosbeheer geeft zondag een excursie door Fort Rammekens en door het natuurgebied rondom het oudste zeefort van West-Europa: Fort Rammekens. Het Fort wordt op dit moment ge renoveerd. De excursie begint om 14.00 uur bij het fort aan de Ram- mekensweg in Rïtthem. Kosten: 5,00 per persoon, kinderen tot 6 jaar gratis. Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 17 juli 2012 is onder curatele gesteld de mevrouw Adriana Catharina Stoutjesdijk, geboren te Zie- rikzee op 07 augustus 1981, wonende te Keetenstraat 21, 4301 VX Zierikzee en is tot curator benoemd de heer Cornelis Jan Stoutjesdijk wonende te Kampanje 6, 3181 KM Rozenburg CADZAND-BAD - Vliegeren, je eigen vlieger oplaten en spelen met de wind. Het kan weer vandaag en morgen tijdens hetGroot Vliegerfeest'. Dit feest is op het strand bij strand paviljoen Caricole in Cad zand-Bad. Twee dagen gaan vanaf 11 uur zo veel mogelijk vliegers de lucht in. Vandaag zijn er de hele dag vlieger demonstraties. Bij goed vliegerweer is er vanaf 21.30 uur verlicht vliegeren. Zon dag is het vanaf 11 uur vliegeren op muziek. Na de middag kunnen vliegertjes beschilderd worden. Die beschilderde kunstwerken gaan dan om 15.30 uur de lucht in. Het vliegerfeest is georganiseerd door Marijn de Grip, Bonnie Verg ouwe en Herman van Liere. Het evenement trekt jaarlijks duizen den bezoekers naar het strand bij Caricole. Bij goed weer zijn er ook demon straties kitsurfen en flyboarden. Het festijn eindigt op zondag om 17.00 uur. Molen De Verwachting, waarin het museum is gehuisvest, werd enkele ja ren geleden volledig gerestaureerd. Aanvankelijk was het de bedoeling dat enkel de romp zou worden aangepakt, maar later werd besloten de molen weer compleet maalvaardig te maken. In september 2009 opende de Com- misaris van de Koningin, Karla Peijs, De Verwachting na een restauratie Jan van Gorsel van molen De Verwachting in Tholen heeft ruimte gemaakt voor de collectie van Roosendaler Willem Bastiaanse. Die bestaat uit onder meer vijftig miniatuurmolens. Hier toont Van Gorsel een replica van korenmolen De Koe uit Veere. foto's Willem Mieras OUDDORP - Het RTM-trammu- seum aan de Grevelingenzijde van de Brouwersdam houdt woensdag en donderdag zomerkinderdagen. Kinderen kunnen meerijden op een miniatuurtram. Verder is er ge legenheid tot gezichtenverven en t-shirts beschilderen, zodat het jeugdig publiek 'in stijl' de tram in kan. De echte stoomtram rijdt om 11.45 uur, 13.30 uur, 14.30 uur en 15.30 uur vanaf het museum. Tegen inlevering van deze (originele) adv.: Dagkaart 3e klasse voll. traject: Volw. 9,- i.p.v. 11,-, kind (4-12) 4,50 i.p.v. 5,50. Max. 4 pers. per adv. Niét combineerbaar met andere kortingen. Niet geldig op andere kaartjes. Geldig in 2012. Dienstregeling: www.destoomtrein.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 93