ii reizen reizen@wegener.nl 024-3650360 AIRSHOW Goed, je moet er helemaal voor naar Texel, maar dan krijg je ook wat. Zoals een spetterende airshow met héél veel vliegtuigen: moderne en historische, mi litaire en civiele toestellen. De voorstel ling aan het publiek gebeurt in de lucht (verrekijker en camera mee!) en op de grond. Tijdens de laatste Texel Airshow, in 2007, kwamen 22.000 bezoekers op de show af. Vandaag, zaterdag 28 juli, zijn op Texel International Airport (Postweg 120) onder meer present: Ko ninklijke Luchtmacht, Royal Air Force, Breitling Jet Team, Royal Jordanian Falcons en historische B-25 Mitchell en P-51 Mustang. De show begint vandaag om 12.00 uur (tot 17.00 uur), dus treu zel niet... Entree: 10 euro (volwasse nen). Meer info: www.texelairshow.nl TRACTOREN Wie het liever bij motorengeweld houdt dat zich uitsluitend op de grond afspeelt, kan vandaag (28 juli) en mor gen tussen 9.00 en 18.00 uur terecht op het Internationaal historisch motoren en tractorenfestival aan de Ninnesweg 176 in Panningen. Dit is het grootste evenement in Europa voor wat betreft tractoren, stationaire motoren en trucks. Vorig jaar trok het festival 26.000 bezoekers. Entree: 12 euro (vol wassenen). Meer info: www.hmtklep.nl BEELDENTUIN Gevoelige oren? Laat dan Texel en Panningen aan je voorbijgaan, en zet koers naar Noord-Scharwoude. Daar wordt vandaag (28 juli) en morgen een expositie gehouden van vijfhonderd ste nen sculpturen van Zimbabwaanse kun stenaars. Deze Shona-sculpturen zijn met de hand vervaardigd, winterhard (dus geschikt voor de tuin) en gemaakt van steensoorten als ffuitsteen, spring steen, serpentijn en opaal. De beelden tuin aan de Krommeakker 48 is op bei de dagen van 11.00 tot 17.00 uur geo pend. Meer info: www.artofaffica.nl KLEURADVIES Als we dan toch bezig zijn met het verfraaien van de tuin met een sculp tuur, kunnen we meteen met een schalks oog naar het interieur kijken. Is die kleur op de wand in de woonkamer niet heel erg jaren tachtig? Ga vandaag (28 juli) naar een Gamma-bouwmarkt in je buurt, en je weet het. Want daar geven professionele stylisten de hele dag gratis kleuradvies. Tip: neem foto's mee van de nog op te fleuren ruimte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 67