Marinis Vader 0 (Hensenlinq.nl zaterdag 28 juli 2012 be >.-an I 35 Hartverwarmend was het dat zovelen ons terzijde stonden bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Paulien Vader-den Hollander kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2012 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk na het overlijden van mijn zorgzame, lieve vrouw Laurina Geldof - Wondergem Rina betuig ik u mijn oprechte dank. Vrouwenpolder, juli 2012 L. Geldof Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het over lijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Janneke Dieleman-van Hermon Uw aanwezigheid bij de crematie, de kaarten, telefoontjes en bloemen hebben wij als zeer troostvol ervaren. Het heeft ons getroffen dat zovelen met ons meegeleefd hebben. Bram Dieleman Andries Rein Axel, juli 2012 Dankbetuiging. Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan Wolf ert zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, juli 2012 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Jo van Cadsand Hiervoor onze oprechte dank. Rie van Cadsand - Poortvliet Kinderen, Kleinkinderen Achterkleinkind Vlissingen, juli 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en overgrootmoeder Hanna van Gemert De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Oostburg, juli 2012 Aan allen, die tijdens het ziekbed, het overlijden en de crematie van onze lieve vrouw, moeder en oma Apolonia Johanna Verhulst-Van Rooijen (Ploon) hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Jaap Verhulst, kinderen en kleinkinderen Westkapelle, 28 juli 2012 Voor uw vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn, na het overlijden en uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn zorgzame man Lou van der Made wil ik u hartelijk danken. Dit medeleven heeft mij goed gedaan. Ineke van der Made-van Dam Heinkenszand, juli 2012 Niemand staat stil bij het woord "SAMEN" Maar het is een groot gemis als dit woord uitje leven verdwenen is. Jo van der Straate Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken.Daarom willen wij u op deze wijze laten weten dat wij ontroerd zijn door de overweldigende belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en het afscheid van Jo. Ook willen wij iedereen bedanken die ons hebben gesteund met warme woorden, aanwezigheid, brieven en kaarten bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en lieve opa. U allen heeft ons doen beseffen wat een bijzonder mens Jo was. Jannie van der Straate-Dieleman Marco en Els - Catharina Miranda en Wilfred - Dwayne, Daimy Terneuzen, juli 2012 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Mina Adriana Haan Mina Piet Westdorp Marco Bianca Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Vlissingen, juli 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en voor de aanwezigheid tijdens het afscheid van mijn lieve vrouw, moeder en oma Elisabeth Louise Gaakeer - Elve willen wij u op deze wijze hartelijk bedanken. De vele reacties zijn voor ons een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Rinus Gaakeer Rita en Harry Robin en Dylan Linda en Ron Tessa Voor de vele blijken van belangstelling en uw medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Pleuntje van Dijke-Fieret willen wij u hartelijk dank zeggen. Dini Geerard en Jacobine Juliëtte Annora Marelice Sint Philipsland, juli 2012 In plaats van kaarten Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed, als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en vriend Piet Braam Kinderen, kleinkinderen Ma rietje de Punder juli 2012 Vle/fJL H JvlbjnüiBffi IN MEMORIAM Matty 23-12-1960 geb. 29-07-2011 overl. Martin 16-01-1968 geb. 22-07-2001 overl. F.n altijd zullen er sporen zijn van jullie leven. Zij zullen ons altijd aan jullie herinneren. Ons gelukkig of bedroefd maken, en zorgen dat we jullie nooit vergeten. Juli 2012 Lieve ma In ons hart zit een plaatsje, herinnering geheten. Daar zal jij altijd zijn, wij zullen je nooit vergeten. Liefs, Pa, Wendie, Patrick en Daan MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianhe van do Graaf een liefdevol afscheid verdient... Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. fel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nf Ad Wisse Uitvaartverzorging Tel 0113-25 99 66 www.uitvaartwisse.nl Samen-werken aan verder gaan... Begrafen isverzorging Corné Vader Tanveakker 23, 4341 MD Arnemuiden Tel. 0118-60 25 00 Een nette begrafenis voor een nette prijs. Familieberichten E-mailpzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon j 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website lartverzoraini Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35