V f DE VLIEGER MI k 34 1 zaterdag 28 juli 2012 fljgnsenlifiq.nl "Degene die ik liefheb verlaat ik. om degene die ik liefhad terug te vinden... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is zacht van ons weggegle den, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Dommanschet - Baas weduwe van Jan Cornelis Dommanschet in de leeftijd van 85 jaar. Pomichet (Fr.): Kees Yann en Betty, Kate Julie en Loïc, AchilleSilvère Sara Kamperland: Henk en Annelies - in liefdevolle herinnering Goes: John en Monique Iris Goes, 26 juli 2012 Correspondentieadres: Parallelweg 9 4462 AL Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 30 juli tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 31 juli om 11.30 uur in de aula van het'crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ "Ter Valcke", woning 404 en 408 voor de liefdevolle verzorging. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus Nellie Dommanschet - Baas Goes: P. Baas J. Baas - Schotman t Goes: N. Dalebout - Baas J. Dalebout Neven en nichten Goes, 26 juli 2012 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter en mijn grote zus Cindy Bogert Zij overleed in de leeftijd van 35 jaar. Dick en Ineke Bogert-Heijboer Judith Haar hond: Pebbles Haar katten: Casper Splinter Winnie 26 juli 2012 Correspondentieadres: Kon. Julianastraat22,4691 GRTholen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 1 augustus om 10.30 uur in Gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. Aansluitend zal zij worden begraven in besloten kring. Cindy houdt van rozen. Geen bezoek aan h uis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend en dat zij voor een lijdensweg gespaard is gebleven, geven wij u kennis dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Petronella van Noorden-Moll sinds 8 juli 1997 weduwe van Hendrik Johannes van Noorden in de leeftijd van 90 jaar. Leny van Bommel-van Noorden Dave van Bommel Marcel Chris tian en Judith Goes, 26 juli 2012 Correspondentieadres: Huygensstraat 1 4416 D] Kruiningen De uitvaartdienst wordt dinsdag 31 juli om 10.30 uur gehouden in de R.K. kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot- condoleren. Wij danken de dames vanAllévo en van afdelingL van het ADRZ te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Petronella van Noorden-Moll Kruiningen: J.M. Willeboer-van Noorden P. Willeboer t Kruiningen: J. van Noorden M. van Noorden-Hoogesteger Tasmanië: J. van Noorden f Kruiningen: M. van Noorden M. van Noorden-Slabbekoorn Kruiningen: J. Dijl-van Noorden C. Dijl t Kruiningen: A. van Noorden R.W. van Noorden-Goeree Neven en nichten Lieve Nellie, De laatste loodjes waren zwaar en bitter. Bedankt voor de onschatbare liefde en trouw die ik van je mocht ontvangen. Ik wens je nu een goede reis en een feestelijke aankomst. Je vriendje Rinus Cok t Haar laatste woorden: "Het is gedaan met de sopraan Maria Anna Cardon - Parijs weduwe van H. J. Cardon in de leeftijd van 93 jaar Onze lieve moeder, schoonmoeder, bijzondere oma en omi Ad en Mieke Margriet en Manfred Peter en Leny Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 21 juli 2012 Zorgcentrum "De Kraaijert" Correspondentieadres: Oost Kinderdijk 277 2953 CM Alblasserdam De eucharistieviering zal worden gehouden op woensdag 1 augustus om 13.30 uur in de parochiekerk O. L. V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in rest. "Klein Stelle" Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen. Niet wie je was en ook niet watje zei. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heëngegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Isaac van den Buuse in de leeftijd van 80 jaar. P.P. vanden Buuse-Sinke Jos en Jolanda van den Buuse-Beun Lisette en Jeroen Joep Nicolette en Nick Jochem en Lizzy Rianne Joost Peter en Sonja van den Buuse-Dirven Marissa en Romain Dyron, Jahvensly, Nevaeh Ricardo 26 juli 2012 Van Raai testraat 5 4384 GB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 31 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nog onverwachts en met veel verdriet nemen wij afscheid van onze zwager Isaac van den Buuse Riet Leo Cock Yvonne Ank Ella Martin Sonja Serge neven en nichten Op maandag 23 juli 2012 is zijn levensreis beëindigd. Voor hen die dit bericht lezen: Jan weet nu hoe het is en of er een einddoel is. Een laatste groet en vaarwel aan allen die hem als een vriend hebben beschouwd. Jan D. Slagter 6 september 1930 23 juli 2012 Dit berichten wij u, Bianca Monty Safwat Lila Gravenstraat 15 4331 KN Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 27 juli 2012. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen, bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en groot-opa Robert Pieters echtgenoot van Anna Pieters-Pharasijn Ook een woord van dank aan de Thuiszorgen dr. Lips. Hulst, juli 2012 rv#, V n ü-jnkuïïiuj^if]

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34