t Nelly Kannekens-Maas f (JJ fflens9nllnq.nl zaterdag 28 juli 2012 «iïiiiiebsi-i; I 33 Op 28 juli a.s. zijn mijn geliefde kinderen, zus en zwager Koos en Hanna van Drongelen-Bijl 40 jaargetrouwd. Wij willen heb hierbij van harte feliciteren Moeder Bijl- Vermaas Jan en Elly van t'Hof Koos en Laura Bijl Marijke en Jan de Wilde Mozartstraat 15,4571XH Axel Je was voor ons een rots in de branding, je koerste recht door zee. Trotseerde storm en golven. Je laatste tijd met averij leek eindeloos, het zat niet mee. Een lading met herinneringen zal blijven bestaan. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man en vader Willem Hendrik Dijkhuizen in de leeftijd van 65 jaar. Hennie Teije Marinus Vlissingen, 26 juli 2012 Correspondentieadres: Postbus 2, 4380 AA Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 augustus om 13:00 uur in de R.-K. "Onze Lieve Vrouwekerk", Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid elkaar te ontmoeten op het passagiersschip "Lady Madeleine", ligplaats Loskade, Met droefheid geven we u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Jakobus Riemens weduwnaar van Pietemella van Keulen in de leeftijd van 87 jaar. Meliskerke Rinus en Ineke Riemens-Vercouteren Jeroen en Gerdiene Marijn en Jeanne-Marie Lierieke en Gilles Hanneke en Marco Nel en Ko Hofman-Riemens Carl en Ina Jos en Carolien Lianne en Robert. Simon en Ria Riemens-de Visser Heinco en Hanneke Andries en Annetta Marcus en Dianne Jacob en Hermieke Elze en Wim Carolien en Jan-Kees Simon en Mar joke Maarten Koos en Regina Riemens-Jonkers Wieteke Julia en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de artsen en het personeel van Verzorgingshuis Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 26 juli 2012 Correspondentieadres M. Riemens Pauwhoekstraat 39 4365 AN Meliskerke Gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 30 juli van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op dinsdag 31 juli om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de genoemde kerk. Geert bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jakobus Riemens Weduwnaar van Pieternella van Keulen In de leeftijd van 87 jaar. Biggekerke: Chr. Riemens Middelburg: J. Riemens-Jongepier Zeist: P.E. Hopman-Sturm C. Hopman Arnemuiden: M. Coppoolse-Riemens J. Coppoolse Meliskerke: S. van Gilst-Riemens neven en nichten Middelburg, 26 juli 2012 Je vocht om te blijven leven je humor bleef bestaan je hebt ons alles gegeven wij %idlenjou nooit vergeten. Bijna tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en mijn zus <Pem de Smit Ctemence Qeertruida Den Helder, 2 oktober 1932 Vlissingen, 24 juli 2012 Jack en Gerda de Buck Mek Carolien en Bart-Jan Ilse en Totnas Lucas en Judith Marleen en Alco Vermeer Rens, Riley Jesse en Ilse Jord en Meri Gerda Joosse-de Smit Correspondentieadres: Koudekerkseweg 132,4382 EL Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van Pem te nemen op woensdag 1 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunnen wij elkaar ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best-gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan bent u toch van harte uitgenodigd. On%e dank gaat uit naar het team van Zorgstroom en van hospice Ter Reede die haar de afgelopen jaren en weken s(0 goed en liefdevol hebben verzorgd. Tot de laatste minuut heeft zij geknokt tegen het ziek zijn. Wij zijn intens verdrietig dat is overleden onze Lieve tante/oma (Pem Marloe en Jos Jolie Jeroen en Saskia Thijs en Sabine, Sharissa Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Chris Dekker ons is ontvallen. We wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren te Middelburg. Thuis in zijn eigen omgeving is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Piet Raas echtgenoot van Jo Janse rï 18 januari 1938 - f 27 juli 2012 Jo Raas-Janse Anita en Eric Wout en Shannon Ma non enjason René en Willy Kevin Laura Chantal Mark en Marieke Lotte Suze Zandkreekstraat 12 4456 AM Lewedorp Dinsdag 31 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de Kapel van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 1 augustus om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend om 15.30 uur de crematie plechtigheid plaatsvindt in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan ★Wouw, 15 september 1933 Helmond, 27 juli 2012 A.M. Kannekens Kinderen Kleinkinderen Kerkakkers 55 5731 BT Mierlo De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 31 juli 2012 om 11.00 uur in parochiekerk H. Lucia aan de Pastoor de Winter- straat te Mierlo. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het kerkhof van de parochie. Nelly is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta De Laatste Eer, Nijverheidsweg 7, 5731 HZ te Mierlo, waar u welkom bent voor een persoonlijk afscheidsbezoek op maandag 30 juli van 18.30 tot 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33