Oad Ontdek Indochina PZC 8-daagse busreis Tirol 16 - daagse rondreis Thailand - Cambodja - Vietnam >$-- PZC SL Deze veelzijdige rondreis voert u door 3 landen. U zult volop genieten van prachtige tempels, natuur, ingeslapen dorpjes, drijvende markten en nog veel meer. Wat een andere wereld, puur en primitief. Een unieke reis met tal van indrukken!!!! Thailand: Geniet van Bangkok, één van de meest bruisende steden ter wereld. Cambodja: Hier ruikt men nog steeds de geuren van het echte Azië en is Angkor Wat één van de meest indrukwekkende tempelcomplexen ter wereld. Vietnam: Prachtige baaien met witte stranden, De Mekong Delta, een schitterend natuurgebied en het fascinerende Ho Chi Minh, het vroegere Saigon Deze prachtige reis is inclusief: Retourvlucht Amterdam - Bangkok, economy class Vlucht Saigon - Bangkok, economy class Alle vluchten met gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen) Gehele rondreis vervoer per comfortabele touringcar en/of mini bus sen. 14 overnachtingen op basis van logies/ontbijt in minimaal 3-sterren hotels (toeristenklasse) Kamers met bad en/of douche, toilet, tv. 14 lunches Entreegelden (vlgs programma) Boottickets (vlgs programma) Vervoer in Cambodja mettuktuk Transfers Engels sprekende reisleiding/gidsen per land Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding gedurende de hele reis Vertrekdatum: 15-11-2012 Lezersprijs per persoon 2295,- (op basis van 2-persoonskamer, toeslag 1-persoonskamer op aanvraag.) Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053- 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Mondial Tours 1 Bon LEZERSREIZEN - Indochina 'j Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: 1 VOORLETTERSVOORNAAM pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen zaterdag 28 juli 2012 Inclusief: reis per Comfort Class bus o.l.v. ervaren Oad-chauffeur 7 overnachtingen o.b.v. volpension (ontbijt, lunch en diner) verblijf in een 2-persoonskamer met bad of douche en toilet genoemde excursies servicelijnen via Beek/Montferland. Exclusief: entreegelden optionele excursies toeslag 1-persoonskamer 80,- administratiekosten Calamiteitenfonds reserveringskosten 15,- per boeking. Opstapplaatsen: meer dan 15 plaatsen in uw regio. Nog meer voordeel met vertrek in augustus en september Bestemming Reisduur van voor Reisnr Kirchberg (Oostenrijk) 8dgn. €47<- €459,- CS» BEAT26 Traunkirchen (Oostenrijk) 10 dgn. €7-59;- €739,- SW BEAT47 Oberwolfach (Duitsland) 8dgn. €574;- €549,- CS» BEDE51 Bayerisch Eisenstein (Duitsland) 8 dgn. €£74;- €549,- SS» BEDE63 VranovU Brna (Tsjechië) 10 dgn. €£!<- €589,- BECZ26 Budapest en Siofok (Hongarije) 10 dgn. €£74> €649,- BO BEHU04 Bordighera (Italië) 10 dgn. €674> €649,- QD BEIT41 Oxford, Londen Cambridge (UK) 8 dgn. €634,- €599,- S3» BEGB02 Fagernes (Noorwegen) 8 dgn. €„913;- €879,- X BEN005 Stary Smokovec (Slowakije) 12 dgn. €£17;- €799,- CM BESK01 Meer informatie en boeken: Zie onze website voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken. Of ga naar één van de 190 Globe Reisburo's of bel 0900 - 8482 (0,15 p.m.). Minimum aantal deelnemers: 18. Vermeld bij reservering het reisnummer BEAT48-01. REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Deze lezersaanbieding brengt u per comfortabele Oad-touringcar naar het prachtige Tirol. Ons gemoedelijke hotel, waar we al 43 jaar mee samenwerken, ligt in het centrum van Oberperfuss. Van hieruit maken we prachtige tochten door Tirol en Noord Italië. Hotel Krone*** Ligging: dit gemoedelijke familiehotel ligt in het centrum van Oberperfuss. Faciliteiten: receptie mét lounge lift bar terras restaurant kegelbanen, sauna, stoombad en solarium (tegen betaling). Kamer: voorzien van telefoon, tv en een badkamer met bad of douche en toilet. Bijzonderheden: blaasconcert kegelavond Tiroler avond. Zaterdag: naar Oberperfuss Vanaf het overstappunt in Beek rijden we naar Oberperfuss. De lunch en het diner gebruiken we onderweg. Zondag: middagiocht Kühtai en Lüsens Vanmiddag maken we een.prachtige natuurtocht door het Lüsensdal. Maandag: Italië en Dolomieten Via de Brennerpas rijden we naar Italië, waar we een indrukwekkende tocht maken door de Dolomieten. Dinsdag: ochtendtocht Patscherkofel (optioneel) Wanneer u met de kabelbaan naar de Patscherkofel gaat (optioneel, kosten ca. 15,- p.p.), kunt u genieten van een prachtig uitzicht. Boven kunt u de botanische Alpentuin gratis bezoeken. Woensdag: middagtocht Swarovski Kristallwelten en Seefeld Allereerst kunt u in Wattens de magie van het kristal bewonderen. Hierna brengen we een bezoek aan Seefeld. Hier krijgt u vrije tijd om het stadje op eigen gelegenheid te ontdekken. Donderdag: Silvretta Hochalpenstrasse Vandaag genieten we van schitterende vergezichten en vele stuwmeren op deze dagtocht. Vrijdag: middagtocht Innsbruck We bezoeken vandaag de hoofdstad van Tirol. Hier zullen we de Annazuil, Triomfboog en natuurlijk het Gouden Dak bewonderen. Zaterdag:terugreis Terugreis naar Nederland. We gebruiken onderweg een warme lunch en na een koffietafel in Beek brengen de servicelijnen u huiswaarts.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16