PZC .nl/abonnee Dagtocht Noord-Holland en Friesland r y v_ ABONNEE 1 VOORDEEL Op 15 of 16 augustus kunt u kennismaken met de mooie stadjes van Noord-Holland, het landschap van Friesland en het prachtige landschap van de Noordoostpolder. We varen over het üsselmeer van Enkhuizen naar Stavoren en genieten van het prachtige uitzicht over de Zuiderzee, kortom een dagtocht die U maar zelden meemaakt! Het programma Vertrek in de vroege morgenuren vanuit Terneuzen, Vlissingen, Middelburg of Goes naar Volendam voor koffie met vlaai, waarna de reis wordt voorgezet naar Enkhuizen. Hier vertrekt om 12.30 uur de boot naar Stavoren. U kunt genieten van het mooie uitzicht over de Zuiderzee. Aankomst Stavoren om plm. 14.00 uur. Na een bezoek aan Stavoren vertrek naar Lemmer voor een bezoek (onder begeleiding) aan het grootste nog werkende Stoomgemaal ter wereld: het Woudagemaal. Een filmvoorstelling geeft u een perfecte indruk over de betekenis van dit historische gebouw. Hierna gaat de reis verder naar Urk waar u dineert in een restaurant aan de haven. Hierna terugreis naar eigen regio. Prijs van deze unieke dagtocht bedraagt 73,50 p.p. waarbij het volgende is inbegrepen. - Vervoer per touristelass reiswagen volgens programma - Koffie met vlaai te Volendam - Boottocht Enkhuizen - Stavoren - Entree Woudagemaal te Lemmer - Diner in Urk Slechts 73,50 p.p. Meer informatie en direct boeken kan rechtstreeks bij MAASKANT REIZEN, Tel 0412 - 48 28 28 o.v.v. De PZC Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel NS Stedentrip Van 56,- nu voor 20,- Artfislipcursus SEC Speciaal Vaderdagcadeau Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzïgingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Ccntact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 10