Op de camping in actie voor goed doel 181 zeeland Serious Request OfJMR-MHOtK Dode man is 52-jarige Brabander FZC Kruiwagens, trappen, betonmolens volop voorradig Restauratie van steiger is een moeilijke zaak Tot 70% korting op alles! vrijdag 27 juli 2012 IMiBinilBMnSBBMHHMnMSBBnWHPHRnsnilIjSWRCSnRSBnHRnMnRRnS'SOiSM 3FM Serious Request is een jaarlijkse actie van 3FM DJ's. Zij zitten de week voor kerst in een glazen huis ergens in Nederland. Die week eten de DJ's niet voor het goede doel. Mensen kunnen platen aanvragen door geld te doneren. De animatieteams van campings Ginsterveld en De Wijde Bliek voeren deze week actie voor 3FA/I Serious Request. De Animatie Compagnie or ganiseert op vier Zeeuwse campings een actie voor 3FM Serious Request. Over al hetzelfde doel, maar ieder met een andere invulling. door Melita Lanting De muziek schalt over camping Ginsterveld in Burgh-Haamstede. Het kan niemand ontgaan, het animatieteam voert actie voor het Rode Kruis. Jelle, Kelly, Tom en Rick hebben zich vanaf 11.00 uur 's ochtends laten opsluiten in het 'gla zen huis'. Een omgebouwde party tent die tijdelijk dienstdoet als stu dio. Het is hun hobby, vertellen ze. „Ja, ik draai thuis ook altijd mu ziek", vertelt Kelly. En natuurlijk steunen de vier graag het goede doel van dit jaar: het terugdringen van babysterfte in de wereld. De actie heeft in de middag wel wat te lijden onder het mooie weer. Het voetbalveld waar de ac tie wordt gevoerd is nog vrij leeg. Alleen het springkussen wordt druk gebruikt en veel kinderen la ten zich graag schminken. „Maar we verwachten vanavond wel veel meer mensen", zegt Lars Kamer van het animatieteam. „Nu zit iedereen op het strand." Bij het 'glazen huis is het leeg, op twee trouwe fans na. „Wij zijn een beetje manusje van alles", zegt Mitchell. „Ik vind dit leuker dan op het strand. De rust voor de tent verdwijnt als een populaire kinder hit wordt ingezet. Onder leiding van Lars swingen de kinderen al snel het ingestudeerde dansje. Hup de handen omhoog en opzij. Het team van Ginsterveld hoopt aan het einde van de avond op een flinke opbrengst. „We gokken op 1000 euro." Wat het eindbedrag is geworden, was gisteren nog niet bekend. THOLEN - De dode man die maan dag werd gevonden aan de Deur- looweg bij Tholen blijkt een 52-ja- rige man uit Bergen op Zoom te zijn. De politie heeft het vermoe den dat hij niet door een misdrijf om het leven is gekomen. De politie maakte dit gisteren aan het eind van de middag bekend, 's Ochtends had ze nog een bericht verspreid waarin werd gemeld dat de identiteit van de man nog onbe kend was en dat het ook onmoge lijk was om de doodsoorzaak vast te stellen. Het achterhalen van de identiteit van de man, zo werd ge meld, zou nog een hele klus wor den, omdat het lichaam zich in ver re staat van ontbinding bevond. Toch werd in de loop van de dag duidelijk om wie het ging. Op ba sis daarvan concludeerde de poli tie dat van een misdrijf waarschijn lijk geen sprake is. Er wordt nog wel nader onderzoek verricht naar de toedracht van het overlijden. Iedere dag om 19.00 uur het PZC videojournaal www.pzc.nl Tijdens de bouwvak zijn wij geopend tussen 08.00 en 17.00 uur BOUWMATERIALEN ALLES VOOR DE BOUWKLUS ONDER EEN DAK! Van Wamelweg 4 A/C 4612 PW Bergen op Zoom Tel: 0164 - 242 096 Industrieweg 11 4632 NA Vlissingen Tel: 0118-410 444 Livingstoneweg 40 4460 AA Goes Tel: 0113-246 690 info@jagertolhoek.nl www.jagertolhoek.nl KAMPERLAND - De gemeente Noord-Beveland onderzoekt of de oude monumentale veersteiger bij Kamperland is te restaureren. De steiger verkeert in niet al te beste staat. Als verantwoordelijke voor de veiligheid pleegt de gemeente het noodzakelijke onderhoud, maar meer ook niet. Volgens wet houder Cees van der Weele moet er wel iets gebeuren. Slopen is geen optie, omdat het een monu ment is. Afsluiten ligt ook lastig, omdat hij wordt gebruikt door het pontje. „Dan blijft restaureren over, maar dat kost 350.000 euro. Die lasten kunnen wij in deze tijd niet alleen dragen." Lars Kamer zweept de kinderen op om mee te dansen op het populaire lied Hello. Op de achtergrond het 'glazen huis' foto's Ronald den Dekker Verbouwingsuitverkoop L<>9^§ I limabol l ILOGUSI i M LOGUSGOES.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46