PZC Glacier- en Bernina Express Spanje, Madeira Canarische Eilanden cruise KR AS/'NL Droomreis met panoramawagon door de Zwitserse Alpen 36 vrijdag 27 juli 2012 10-daagse zeecruise inclusief vlucht, transfers, verblijf en alle maaltijden aan boord nü vanaf 699,-! Hef bloemeneiland Madeira, de altijd zonnige Canarische Eilanden Tenerife en Lanzarote en het mooie Malaga in Zuid- Spaans Amdalusië... U ontdekt deze prachtige landen en plaatsen allemaal tijdens deze afwisselende 10-daagse zeecruise in het winterzonnetje op de Atlantische Oceaan! Aan boord van het 4-sterren Norwegian Spirit zal het u aan niets ontbreken. Op dit schip, met vele geweldige faciliteiten zoals diverse restaurants, een casino, theater en zwembaden, verblijft u op basis van het unieke Freestyle Cruising concept. U bepaalt dus zelf wat, met wie en wanneer u eet! Én, u als lezer van deze krant, boekt deze reis nu met 50 korting per persoon t/m 27 augustus! Dagprogramma Dag 1: vlucht Amsterdam-Barcelona, transfer en inscheping. Dag 2-3: twee heerlijke dagen op zee. Geniet van de vele faciliteiten aan boord van het schip! Dag 4: een hele dag in Funchal op bloemeneiland Madeira. Dag 5: het eiland Tenerife met de hoogste berg van Spanje. Dag 6: volop tijd voor het karakteristieke Arrecife op Lanzarote. Dag 7: een dag op zee, geniet van de faciliteiten aan boord. Dag 8: de typisch Andalusische havenstad Malaga met optionele excursies naar Granada met hetAlhambra en sfeervol Ronda. Dag 9: laatste dag op zee, dus lekker zwemmen of in de sauna. Dag 10: ontscheping, transfer en terugvlucht naar Amsterdam. Vertrekdata en prijzen Vertrek van 6 november 2012 t/m 8 april 2013. Normale prijs Lezersprijs 10 dagen vanaf 740,- vanaf 699,- Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen in een 2-persoons binnenhut. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Barcelona v.v. per transavia.com, luchthavenbelasting, havengelden, transfer luchthaven-schip v.v., 9 nachten verblijf aan boord van het Norwegian Spirit, alle maaltijden aan boord o.b.v. 'Freestyle Cruising' (zelf bepalen wat, wanneer en met wie u eet) en het beschreven vaarprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies (boek leuke excursies op dag 4, 6 en 8 aan boord van het schip), entreegelden, stadsgidsen, reis-en annuleringsverzekering, reserveringskosten a €.19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR32811 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900- 9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR32811 en actiecode WEG4Q008 en u ontvangt €50,- korting p.p. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 27 augustus 2012. waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen cruises Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweg geschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in vier uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. U passeert alle ve- getafiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049m) en de palmen van Tirano (429 m). Daarnaast is de Cenfovalli Express nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, dat het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbindt. Bovendien kunt u een boottocht op het Lago Maggiore maken en de Borromeïsche eilanden bezoeken. Laat u verwennen in dit gastvrije Alpenland en geniet ontspannen van prachtige rit ten, die qua landschappelijke en klimatologische contrasten hun weerga niet kennen. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitser land enterug 7 overnachtingen op basis van logies/ontbijt in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Tocht met de Matterhornbahn Alpenmuseum Zermatt 8 Tocht met de Bernina Express 8 Bezoek Bregenz Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Reisperiode: 02.09.12-09.09.12 Lezersprijs per persoon 995,- (per persoon op basis van tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoons kamer €200,-) Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053- 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours. cöm. Mondial Tours in - f j Bon LEZERSREIZEN - Glacier en Bernina Express •j Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: ij VOORLETTERS VOORNAAM I NAAMO M O V ADRES2 POSTCODEPLAATS- ïj TELEFOON L_ ij MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC caatzorevuldig om mei persoonsgegevens. Op alle informatie die u ann ons verstrekt is de Wet Bescherming j Pei soonsgcgevens van toepassing In liet colofon van de krant en op www.pzc.nl trctt u nadere Informal ie aan. FZC Het schip wordt beoordeeld met een 8,6! ^WEBWINKEL Norwegian Spirit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44