woensdag 25 juli 2012
'Bij kloosterlingen denk je misschien aan wereldvreemde of verheven mensen.
Maar elke keer bleek het tegendeel' Roderick vonhögen, presentator 5 j
07:05 De grote verbouwing
08:00 Tommy Teleshop
ping 13:00 Shownieuws
13:25 Coronation Street
13:55 Burgers' Zoo: Druk
te in de dierentuin 14:25
Friends 14:50 Still standing
15:15 Een nieuw huis in 60
minuten 16:05 Little house
on the Prairie 17:05 De gro
te verbouwing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Bedrijf in beeld 09:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Medalrace
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
Verkiezingen VS: Obama
vs Romney 12:40 RTL Z
Nieuws 13:20 De succes
factor 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 Watt nu?! 14:40 RTL
Z Nieuws 15:30 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:35 RTL
Z Nieuws 15:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Little people, Chloe's clo
set, Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bob
bie en de rest, Chugging
ton Medaille race, De Freg-
gels, Brandweerman Sam,
Chuggington Medaille race,
TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Jungle
Club 10:00 Tel sell 15:01
RTLTelekids: Sprookjes
boom, Hallo K3!, TitaTover
feest, Marjolein en het ge
heim van het slaapzand, De
Schatkamer, Jungle Club,
Bassie Adriaan, Ernst,
Bobbie en de rest 17:20
The Dr. Oz show
07:05 Disney feest 07:35
Veronica's closet 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:35 Vero
nica's closet 15:05 Airline
16:00 Rules of engagement
16:30 Ready steady cook
17:25 McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad,
De Vervangers, Phineas ST
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Zeke Luther,
Fort Boyard, Kickin' it. The
proud family, The suite life
on deck. Het Speelplein, De
Vervangers, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Zeke Luther, Kic
kin' it, Phineas Ferb, Het
Speelplein, Pair of kings,
Zeke St Luther, Kickin' it,
Mr. Young, The suite life
on deck
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
18:00 Helden Van 7: Bil
ly the extermi-
18:15 The bold and the
beautiful, Soap-
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
18:15 Surf patrol, Reality 18:00 Friends, Comedy
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, Realitypro-
atümmó
19:00 De politie op je 19:40 De PfafPs, Celebri-
hielen!, Serie repor- tydocusoap
tages
18:40 Airline, Reality
18:50 Still standing, Co
medy
19:35 Surf rescue, fi
ality
19:15 According to Jim,
Comedy
19:30 Joey, Comedy
20:00 Burgers' Zoo:
20:00 Destroyed in se
20:30 Runaway jury.
20:30 Extreme home 20:00 Rules of engage-
Drukte in de die
conds, Realitypro-
Thriller
makeover ment, Comedy
rentuin, Docusoap
qramma
20:30 Criminal minds.
20:30 De 25 meest
20:30 Red cliff
Misdaadserie
emotionele tv-
momenten, Over
zicht
21:30 Het huis van je
dromen, Woon-
21:25 Criminal minds,
Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
22:30 Medical exami- 22:20 Flashpoint, Mis-
ners, Misdaadserie daadserie
23:20 Oog in oog met
dodelijke die
ren, Reportagepro
gramma
23:30 The host, Thriller
23:05 RTL Boulevard,
Amusement
23:25 Cold case, Detecti- 23:15 Killer instinct, Mis-
veserie daadserie
01:45 Teleshop7
01:46 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:20 Trauma centrum
00:40 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
TV
Eenvandaag
In de week voorafgaand de Olympische Spe
len onder meer de portrettenserie 'In de scha
duw van goud' over Nederlandse deelnemers
bij wie het olympisch vuur al een leven lang
brandt. Vanavond schermer Bas Verwijlen.
Nederland 1, 18.15 uur
3JS Een zomeravond live
Een passend zwoel zomeravondconcert van
het populaire trio de 3JS in Caprera, het land
goed in Bloemendaal. Met Jaap Kwakman,
Jan Dulles en Jaap de Witte.
Nederland 3, 20.30 uur
Hollandse zaken
Cees Grimbergen stelt de vraag centraal hoe
lang ouderen medisch moeten worden door-
behandeld.
Nederland 2, 21.05 uur
Import
Dertig jaar lang gold in Spanje de stilzwijgen
de afspraak niet te spreken over de slachtof
fers van Franco. Mari Carmen Espana accep
teert niet dat de beenderen van haar opa in
een vergeten massagraf blijven liggen.
Nederland 2, 23.50 uur
00:00 De Pfaffs
00:41 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshop-
05:30 Woningwijs
00:20 McLeod's daugh
ters (h)
01:15 Ready steady
cook (h)
02:10 Relatie Advies
02:45 The Guardian
04:20 Medical exami
ners
00
O
O
V0
O
N>
O
O
ro
to
10
O
10
UI
SHOW
00:10 Entertainment ex- 2
perience W
00:35 Friends fZ
01:00 Nachtprogram-
mering: Nacht-
dub live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
zie onze website: showentv
07:00 Zeeland NU.Toos en
Henk, Het Weer, Dromen van
Messi, Verzeeuwigd 07:30 Zee
land NU, Toos en Henk, Het
Weer, Regioned, Verzeeuwigd
08:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:28 08:30
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57 09:00 program
mering zoals tussen 07:00 en
07:28 09:30 programmering
zoals tussen 07:30 en 07:57
10:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:2810:30
programmering zoals tussen
07:30 en 07:5711:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Toos en Henk, Het Weer,
Zeeuwse Top 40 clips 18:32
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57 19:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:22 19:32 programmering
zoals tussen 07:30 en 07:57
23:22 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:22 23:32
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het Weer 13:30
1000 zonnen 13:50 Thuis
14:15 The Olympians: Champi
ons and Challengers 14:40
Midsomer Murders 16:20
Home Sweet France 17:10
Clips 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:10 Cookery School
19:00 Het journaal 19:35 1000
zonnen 19:55 Joker+ en Lotto
19:58 Het Weer 20:05 De pre
miejagers 20:30 F.C. De Kampi
oenen 21:05 Inside Gatwick
21:40 Villa Vanthilt 22:30 Het
journaal laat 22:53 Het Weer
23:00 Baantjer 23:45 'Allo 'Allo!
09:00 Zomerbeelden 11:50
Programmering Ketnet 13:25
De Canvascrack 13:57 Pro
grammering Ketnet 15:00
Goudkoorts 16:00 Desperate
Housewives 17:00 Het Bour
gondisch complot 18:00 The
Secret Life of Crocodiles, with
Ben Fogle 19:00 That Mitchell
and Webb Look 19:30 Extreme
Dreams with Ben Foggle 20:00
TerZake 20:45 Black Mirror
21:30 Desperate Housewives
22:15 Virus 23:55 Canvaslus
Nederland aan de erotische romans
Nederland leest op de e-reader massaal eroti
sche romans. Meer dan de helft van de top-10
van meest gelezen e-reader-titels in de Neder
landse bibliotheken in 2012 bestaat uit eroti
sche verhalen. Dat blijkt uit de cijfers van
NDB Biblion ePortal, het uitleenkanaal voor
ebooks en audiobooks van de Nederlandse bi
bliotheken.
'Talkshow voor Van Koningsbrugge'
Jeroen van Koningsbrugge krijgt mogelijk
een talkshow bij de AVRO. Hij werkt daar sa
men aan met zijn Neonletters-compagnon
Dennis van de Ven. Dat schrijft het AD. Vol
gens Jeroen zal het programma een uur gaan
duren en wordt het gevuld met sketches en li
ve muziek. Ook worden er gasten uitgeno
digd. De werktitel van de talkshow is Jurk.
Actrice loog over leeftijd voor filmrol
Actrice Carla Gugino heeft toegegeven dat ze
heeft gelogen over haar leeftijd om haar eer
ste grote filmrol te bemachtigen. Gugino zei
dat ze veertien jaar was om mee te kunnen
spelen in Troop Beverly Hills (1989). In werke
lijkheid was ze zestien. Dat heeft ze in de
Amerikaanse talkshow Late Night onthuld.
07:00 Breakfast 10:15 Heir
Hunters 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Cowboy
Trap 12:45 You've Been
Scammed 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Escape to
the Country 16:00 World Ol
ympic Dreams 16:30 Olympics
201219:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
20:30 Britain's Olympic Torch
Story 21:00 EastEnders 21:30
Bert and Dickie 23:00 BBC
News at Ten 23:25 Regional
News and Weather23:35 The
National Lottery Wednesday
Night Draws 23:45 Have I Got
Old News for You
07:00 The Pingu Show 07:10
Zigby 07:25 Timmy Time 07:35
dirtgirlworld 07:45 Chugging
ton: Badge Quest 07:50 Rasta-
mouse 08:00 Deadly Top 10
08:30 Splatalot 08:55 League
of Super Evil 09:05 Franken
stein's Cat 09:15 Pet Squad
09:30 Nina and the Neurons Go
Inventing 09:45 Big and Small
10:00 Tinga Tinga Tales 10:10
Little Charley Bear 10:20 Raa
Raa the Noisy Lion 10:30 Bob
the Builder: Project Build It
10:45 The Koala Brothers
10:55 Lunar Jim 11:05 Ker-
whizz 11:30 Driver Dan's Story
Train 11:40 Waybuloo 12:00 In
the Night Garden 12:30 Animal
Park 13:00 The Saint Strikes
Back 14:05 The Saint Takes
Over 15:15 The Weakest Link
16:00 Show Me the Monet
16:45 The Hairy Bikers' Food
Tour of Britain 17:30 Flog It!
18:15 Antiques Road Trip
19:00 Eggheads 19:30 Great
British Railway Journeys 20:00
Coast 21:00 Restoration Home
22:00 Leaving Amish Paradise
23:00 The Culture Show 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Der Dicke 11:15 In aller
Freundschaft 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
XXX. Olympische Sommerspie-
le London 2012 17:50 Gesich-
ter Olympias 18:00 XXX. Olym
pische Sommerspiele London
201219:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Whis
ky mit Wodka 21:55 Plusminus
22:25 Tagesthemen 22:53 Das
Wetter im Ersten 22:55
Deutschland, deine Künstler
23:40 Wegelagerer und Wich-
tigtuer
ISSSSSBHHi
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:40 Leute heute
18:00 SOKO Wismar 18:50
Lotto Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Küstenwache 20:15 Ak-
tenzeichen XYungelöst
21:45 Heute Journal und Wet
ter 22:12 Wetter 22:15 aus-
landsjournal 22:45 ZDFzoom
23:15 Markus Lanz
I'fHim'tHfH
07:20 Planet Wissen: Fremde
Tiere unter uns 08:20 Christine
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 12:00 Eisbar, Affe Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund
schaft 1 4:15 Mord ist ihr Hobby
- 39. Eine Leiche zu viel 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen: Umweltgifte - die unsicht-
bare Gefahr 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim Stunterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Das NRWDuell 21:45 WDR ak
tuell 22:45 Mankells Wallander
- Das Erbe
07:40 Chop shop 08:30 Twist
the throttle 09:25 Gold rush
10:20 Extreme engineering
11:15 Around the world in 80
ways 12:10 World's toughest
drive 13:05 Mythbusters 14:00
How it's made 14:55 Dirty jobs
15:50 Ultimate survival 16:45
Deconstruction 17:10 Car war
riors 18:05 Auction Kings
19:05 Gold rush 20:00 Olympic
Park Machines with Jonny
Smith 21:00 An Idiot Abroad
22:00 Storm chasers 23:00 An
Idiot Abroad
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Hooked 10:00 Untamed Ameri
cas 11:00 Great migrations
12:00 The dog whisperer 13:00
Seconds from disaster 14:00
America's hardest prisons
15:00 Air crash investigation
16:00 Locked up abroad 17:00
Untamed Americas 18:00 Great
migrations 19:00 The dog whis
perer 20:00 Seconds from di
saster 21:00 Ancient X files
22:00 Generals at war 23:00
Ancient X files
san
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:05
Growing up... 08:55 Wild
France 09:45 Wildlife SOS
10:10 Gorilla school 10:35 Ani
mal cops Houston 11:30 Res
cue vet 12:25 Animal precinct
13:20 Wild France 14:15 Ned
Bruha: skunk whisperer 14:45
Dick 'n' Dom go wild 15:15
Natural born hunters 16:10
Dogs vs. cats 17:05 Dogs 101
18:00 Cake boss 18:25 Too fat
for 15: Fighting back 19:15
World's worst mum 20:05 Say
yes to the dress 21:00 Model
agency 22:00 Carson Nation
23:00 Scorned: crimes of pas-
23:50 Murder shift
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Dora 06:55 Spongebob
Squarepants 07:30 Big time
rush 07:50 Lucky Fred 08:15 T.
U.F.F. Puppy 08:40 Pinguïns van
Madagascar 09:30 Fairly odd
parents 09:55 Spongebob
Squarepants 10:30 Kung fu
panda - Legends of Awesome-
ness 10:50 Ned's survivalgids
11:45 iCarly 12:05 Life with
boys 12:30 Wingin' it 13:15 Big
time rush 14:05 Victorious
14:55 Fairly odd parents 15:40
Pinguins van Madagascar 16:05
Mia Me 16:30 Pardoes 16:55
Spongebob Squarepants 17:30
Avatar 18:00 Big time rush
18:25 Wingin' it 18:45 Het Huis
Anubis 19:10 Life with boys
19:40 iCarly 20:00 Spongebob
Squarepants 21:00 Victorious
21:20 iCarly 21:45 Wingin' it
22:10 Big time rush 22:30 De-
grassi: The next generation
22:55 Naked Brothers Band
23:20 Saved by the bell 23:45
True Jackson 00:10 Victorious
10:00 3 from 1 11:00 Audrina
13:25 Made 14:1016 and
pregnant 15:00 Degrassi: The
next generation 15:25 Extreme
cribs 15:501 Used to be Fat
16:40 Made 17:30 Degrassi:
The next generation 18:00
Friendzone 18:25 16 and preg
nant 19:10 Chelsea settles
19:35 Savage U 20:00 Punk'd
20:25 The Pauly D project
20:45 Jersey shore 21:35
Punk'd 22:05 Ridiculousness
22:30 Moneymakers 22:55
Beavis Butt-head
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40 Le
manége enchanté 08:50 Cha
plin 08:55 Samson et Néon
09:05 Le Petit Prince 09:30
Flash 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash 10:05 Urba-
nia 10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Les Boys 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
Ricardo 12:30 Ports d'attache
13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Ensemble nous al-
lons vivre une trés trés grande
histoire d'amour 15:40 Flash
15:45 Transparence 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pourun champion
17:00 Flash 17:05 Le point
18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 La guerre
des saintes 20:10 Flash 20:30
Journal de France 2 21:00 Des
racines et des ailes 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5 Monde,
le journal Afrique 23:55 Fortier
ÊJitmammM
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Sam
son Gert 09:55 Wizzy St
Woppy 10:00 Nils Holgersson
10:25 Wickie de Viking 11:10
Heidi 12:00 Dommel 12:20
Boes 12:35 Alfred J Kwak 12:55
Lucky Luke 13:25 David de Ka
bouter 13:45 Wickie de Viking
14:10 Dommel 14:35 Boes
14:45 AbraKOdabra 15:00 The
office 15:25 Two guys and a girl
16:15 Seinfeld 17:05 It's always
sunny in Philadelphia 17:30
Workaholics 17:50 Futurama
18:20 American Dad 18:45
South Park 19:10 It's always
sunny in Philadelphia 19:35
Workaholics 20:00 Futurama
20:30 South Park 20:55 Chuck
21:50 Scrubs 22:15 Two guys
and a girl 23:00 Seinfeld
08:30 Fitness: The box 08:45
Olympische Spelen: Count
down tot Londen 2012 09:15
Diverse sporten: The Jez Games
09:30 Zwemmen: EK in Debre
cen 10:30 Diverse sporten: The
Jez Games 10:45 Atletiek: IA AF
World Challenge 12:15 Diverse
sporten: The Jez Games 12:30
Atletiek: EK in Helsinki dag 5
14:15 Olympische Spelen: To
gether to London 14:30 Atle
tiek: EAA Meetings 15:30 Atle
tiek: Photo finish 15:45 WATTS
16:15 Diverse sporten: Olym
pic Dream 16:30 Olympische
Spelen: Together to London
16:45 Voetbal: Olympische Zo
merspelen in Londen 22:45
Olympische Spelen: Together
to London 23:15 Voetbal:
Olympische Zomerspelen in
Londen
09:30 Inside Africa 10:00
World Business Today 11:00
Amanpour 11:30 Leading
Women 11:45 Future Cities
12:00 World One 13:00 Piers
Morgan Tonight 14:00 News
Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk
17:00 Global Exchange 18:00
World Sport 18:30 Leading
Women 18:45 Future Cities
19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 21:00
Amanpour21:30 CNN News-
Center 22:00 Connect the
World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World
Sport