Colofon t Q-W rjïT §DmiüBiui'£\n'£; familieberichten Francina Levina Witte familieberichten Wat blijft is de emotie... IHensenlinq.nl woensdag 25 juli 2012 familieberichten I 33 Wanneer ik wandel te midden van benauwdheid, behoudt Gij mij in het leven. Psalm 138 vs 7 Bedroefd om haar heengaan, dankbaar dat zij in haar leven zoveel liefde kon geven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zus en tante Axel, 14 mei 1942 t Terneuzen, 23 juli 2012 Pretoria, Zuid-Afrika Gerdie en Piet Van Zyl-Haus Pretoria, Zuid-Afrika Wilfried en Katie Haus Durban, Zuid-Afrika Krijn en Margaret Haus en (achter]-kleinkinderen AxelElizabeth de Kraker-Witte Terneuzen Maatje Donze-Witte neven en nichten Correspondentieadres: Graaf Jansdijk 80 4571 SJ Axel Vrijdag 27 juli is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 30 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Indien wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden overleed op maandag 23 juli onze lieve schoonzus en tante. Jacoba Oele-Ruissen Echtgenote van Laurens Oele. Kapelle: Thomas Oele Janny Oele-Vermaire Kapelle: Bas Oele Lia Oele-Overbeeke Joélle Rogier Onno Kapelle: Anita Schipper-Oele Johan Schipper Ag nes Thomas Kapelle, 24 juli 2012 We hebben kennisgenomen van het overlijden van Pater Mathieu Buijssen oud rector en oud docent van het Sint Willibrordcollege We herinneren ons Pater Mathieu Buijssen als iemand die zich met hart en ziel heeft ipgezet voor de school. Onder zijn leiding groeide het Sint Willibrordcollege uit tot het centrum voor katholiek voortgezet onderwijs voor "Midden-Zeeland". In alle bescheidenheid en respectvol naar allen die bij de school betrokken waren, heeft hij zijn rol als rector vervuld. We denken met veel waardering terug aan de manier waarop hij zijn functie inhoud gaf, met name door zijn grote betrokkenheid bij de leerlingen en de medewerkers. Hij was zeer consciëntieus, goed geïnformeerd en in staat als onafhankelijke geest gefundeerd tot besluiten te komen We wensen zijn familie sterkte en Gods nabijheid toe. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum Drs. J.A. Brand rector Op 20 juli 2012 is na een kortstondige, maar zeer agressie ve ziekte overleden de heer Cees Edenburg vader van onze leden Leonie en Simon Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden SG De Zeeuwse Kust Onverwachts is overleden onze geliefde zwager en oom Gommert Jan Lindenberg Familie Poleij Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze vriend Frits Tetteroo Brigit we zijn er voor je. Henk en Suus Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Huib de Leeuw zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven, persoonlijk, telefonisch en schriftelijk deed ons bijzonder goed. Het was ons tot steun. J.P. de Leeuw-Tramper Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, juli 2012 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven ontvangen te hebben na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Lukasse-la Grand Hiervoor willen we u hartelijk danken. Jan Dirk Lukasse Connie en Hans Anja en Freek Dick en Jannie Klein- en achterkleinkinderen Biezelinge, juli 2012 25-07-2012 n Lieve Kornelis We denken aan jou en dan klopt ons hart in onze keel. We missen je zo, na al die tijd nog evenveel. We vergeten je niet, nu niet, morgen niet, nooit niet. Adrie Rita Elisabeth Minderhoud ERZORGING Peter Butler ifhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbütler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag LS.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfemilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.femilieberichtenonline.nl f ami tieberich tenon li ne, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Uitvaartverzorging DE BEVELANDEN Johcvn/Hoebwian/ VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrumn I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33