32 I familieberichten woensdag 25 juli 2012 fj| (Henseniinq.nl üi/srlsdsn Na een kortstondig ziekbed is rustig overleden onze vader en opa Adrianus Cardon sinds 28 maart 2012 weduwnaar van Paulina Din'a van der Straate in de leeftijd van 90 jaar. Breskens: Eddy en Marina Cardon - Ghijsels Eindhoven: Stefan Goes, 23 juli 2012 Correspondentieadres: 4 Ghistelkerke 602 4511 JP Breskëns --5 - Onze vader en opa is opgebaard in het rouwpentrum, Geldejoozepad 20 tè Goes. Gelegenheid tot afëcheid nemen vrijdag 27 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 28 juli om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium om 11.50 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Hij wilde nog zo graag, maar zijn lichaam werkte niet mee Binnen vier maanden na het overlijden van onze zus Paulien moeten we plotseling afscheid nemen van onze zwager. Adrie Cardon Eddy, Marina en Stefan wij wensen jullie veel sterkte de komende tijd. Zwagers en schoonzusters Neven en nichten Goes, 23 juli 2012 die ik niet kan veranderen te accepteren, maar moed om de dingen die ik kan veranderen te veranderen en wijsheid om daarin onderscheid te maken. Na een waardevol leven, waarin de liefde voor zijn vrouw en voor zijn gezin voorop stond, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze papa en opa Johannes Cornells Gerardus Moison - Jan - 's-Heerenhoek Goes Ac 23 september 1932 t 23 juli 2012 Heinkenszand: Corry Bontebrug: KeesenElly, Anna, Neeltje Maarssen: Katja en Willem Amsterdam: Désiréeen Rinus t Clara's pad 52 4451 HE Heinkenszand De Heilige Eucharistieviering zal worden gehouden op zaterdag 28 juli om 11.00 uur in de Heilige Blasiuskerk, Kerkdreef 4, 4451 AD Heinkenszand. Daarna zal om 13.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de Eucharistieviering is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Wij zijn bedroefd dat is overleden na een periode van ziekte onze geliefde schoonzus en prachtige tante A.P. Witte-Kik -Nel- Aan haar betrokkenheid en liefde voor andere mensen zullen wij blijvend fijne herinneringen houden. Die herinneringen dragen wij mee in ons hart. Temeuzen: M. Karelse-Witte C.P. Karelse (in herinnering) Borssele: P. Witte (in herinnering) Borssele: M. Zweemer-Witte P.A. Zweemer Zwijndrecht: W. Witte (in herinnering) Zwitserland: C. de Bue-Witte G.J. de Bue Heinkenszand: J. Witte (in herinnering) G.J. Witte-Koole Neven en Nichten Wij wensen Ko en de (klein)kinderen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Na jarenlange vriendschap moeten wij afscheid nemen van Nelly Witte We wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Adrie van Wilsum Vos Rinus en Maatje Goudzwaard Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat op 88-jarige leeftijd is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Lena Willemina Schouwenaar weduwe van Cor Nieuwland overleden juni 2004 eerder weduwe van Anton Krijger overleden januari 1965 Oudelande, 27 maart 1924 Vlissingen, 23 juli 2012 Corrie Moorlag-Krijger Bram Moorlag Jörgen en Menno Gerben Rinus Krijger Merijn en Patricia Jessemijn Correspondentieadres: Filips de Goedebaan 1 4386 CT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 27 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar om 13.15 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een woord van dank aan het personeel van Zorgcentrum Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Ton van Duist Ton was sportpresentator bij Omroep Zeeland van 1998 tot 2008 en wij hebben hem gekend als een betrokken en gepassioneerde collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte. Directie en medewerkers zeeland Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma Oranda Maria Leonie de Cocq-Willems echtgenote van Jacob de Cocq 16 maart 1923, Aardenburg 23 juli 2012, Aardenburg Aardenburg: Jacob de Cocq Dongen: Jacques en Gerda de Cocq-Mes Michel en Hadewich Marion en Béla, Izabel, Vajk Gaaiperswei 109 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Woonzorgcentrum Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 28 juli om 14.45 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, hij redt het niet Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen, je ziet zijn verdriet. Toch dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen zo kort na het overlijden van je vrouw Tonny. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Abraham den Hartog Bram sinds 5 mei 2012 weduwnaar van Antonia Maria den Hartog-Vermeiren Ac Hendrik Ido Ambacht, t Temeuzen, 21 februari 1929 22 juli 2012 Duke Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Vivaldiplein 17 4536 BH Temeuzen Bram is overgebracht naar het uitvaartcentrum van het crematorium in Temeuzen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te T emeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar alleen gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u welkom voor een infonneel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Here God, Zonder m 'n vrouwe kan 'k et niet roöje en zonder mien kan zie nie bestae. Brieng ons tegaere nae de dooje laet ons toch nie alleenig gae. Op een prachtige zomerse zondag overleed, moegeleden, Jan Marinus de Jonge 14 september 1921 22 juli 2012 sinds 15 februari 2012 weduwnaar van Truus van den Berg Vader van: Gerca Ida Elisabeth Barbara Annelies Judith Schoonvader, groot- en overgrootvader Wij nemen in besloten kring afscheid van hem. Correspondentieadres: Barbara de Jonge Lange Nieuwstraat 26 4587 RJ Kloosterzande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32