zeeland21 5 Wat een korting!! issiÜ mtiÊgs ÏÉHëföï dat er meer aan de hand kan zijn brieven De Jonge dinsdag 24 juli 2012 De wind speelt door het graan. We hebben nog nooit meeldauw gehad. Bioboer Kees Steendijk. hectare Nicola's heeft de bioboer moeten verbranden. w-V Mr-/' de leiding van Jane Fonda het mik punt werd van de vredesbewe ging, besloot het management het over een andere boeg te gooien. Dit resulteerde in een cultuurom slag van gesloten naar open. Doordat die cultuuromslag werd gedragen door het topmanage ment, werd het bedrijf een Walhal la voor communicatiemensen zo als ik. Als Greenpeace al dan niet onaan gekondigd op bezoek kwam, dan schuwden we de media niet, maar deden we ons verhaal. Niet dat we er altijd ongeschonden uitkwa men, maar door deze opstelling be perkten we op z'n minst de ima go-schade. Met journalisten had den we een open relatie, gebaseerd op wederzijds respect. Mijn grote vraag is nu, waarom zwijgt Dow nu als het graf en zet ze hiermee zijn goede naam op het spel? Ik ken de chemische sector. Ik heb er veel klanten en ik weet uit erva ring dat er geen bedrijfstak is waar zoveel aan veiligheid wordt ge daan. Ik geloof dan ook niet dat Dow daarmee zomaar een loopje zal nemen. Maar door te zwijgen krijgen bui tenstaanders de indruk dat er wel eens meer aan de hand kan zijn. Wat bezielt het management om te zwijgen? Zou het bedrijf in de loop der ja ren weer een cultuurverandering hebben doorgemaakt van open naar gesloten waardoor het terug bij af is? De auteur is oud-communicatiema nager Dow Benelux en managing partner bij MediaTraining.BE, gespe cialiseerd in crisiscommunicatie, me diatraining, debat- en presentatie techniek voor het bedrijfsleven en de politieke wereld. Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Slecht weer in de krant van 19 juli, stond een stukje over een protestmars tegen het slechte weer en een stukje over 'Slecht weer jaagt toerist niet weg'. Het ongenoegen tegen de weerpro- fèten wordt kennelijk niet breed ge dragen. En laat ik nou toch denken dat we sinds 20 eeuwen geleden wel wat hadden bijgeleerd toen men brengers van slecht nieuws ombracht. Helaas, nee dus; meteo rologen moeten het nu ontgelden. En dan ook nog te bedenken dat men mensen die op zee plotseling in moeilijkheden zijn geraakt, vra gen of ze wel naar de weersver wachting hebben geïnformeerd. Ric van Wulfften Palthe Amnestylaan 6, Middelburg SGP De SGP moet vrouwen toelaten op kieslijsten volgens het Europese Hof voor de Rechten van de mens. Betekent toelaten ook plaatsen en hoeveel? De kieswet legt partijen niet de verplichting op zowel man nen als vrouwen op de kandidaten lijst te zetten. Er moeten in elk ge val vrouwen zijn die op de kieslijst willen komen. Moet dat dan wor den gecontroleerd en door wie? En kan een vrouw eisen dat zij op de lijst komt te staan? Een partij stelt zelf zijn kandidatenlijst vast. moet daar dan controle op worden uitge oefend en door wie? Als men al leen voor mannen kiest, moeten er dan toch vrouwen opgezet wor den, tegen de wens van de partijle den of zij die daar over gaan in? Met wie je het ook eens bent, de uitspraak roept veel vragen op. LR. Tromp Hammarskjöldlaan 31, EM Mddelburg Zeeland Nazomer Festival Soms kom je van die berichtjes te gen die je drie keer moet lezen voor ze tot je doordringen: 'Halbe Zijlstra opent Zeeland Nazo mer Festival'. Ongelooflijk! 'Halbe de sloper', demissionair staatssecretaris van Cultuur en me de verantwoordelijk van één van de grootste naoorlogse cultuurver nietigingen in Nederland opent het ZNF. Een ldap in het gezicht van al diegenen die op de barrica den stonden om deze absurde be zuinigingen een halt toe te roepen. ZNF: doe er wat aan. Rob Maaskant Nieuwlandsew. 11, Nw.- en St. Joosland Dow De ambtenaren van het OM en de provincie hebben hiermee toch nog hun pensioen gehaald! Giel van Boom Kreeksingel 16, Hoek Bioboer Kees Steendijk op de scheidslijn van zijn aardappelperceel. Links het verbrande blad van de Nicola's en rechts de Sarpo Mira, die hoog resistent is tegen phytophthora. foto Willem Mieras TOYOTA Tjonge Tjonge, wat een occasion-aanbiedingen bij Toyota De Jonge. Profiteer dus nu tijdens de Tjonge Jonge Weken, want er valt over de prijs van een groot deel van al onze occasions goed te onderhandelen! Kijk alvast naar onze ruime voorraad aan mooie occasions op www.toyota-dejonge.nl, of kom langs bij één van onze vestigingen in Goes of Vlissingen. Grote kans dat u verbaasd bent over onze super Today scherpe prijzen! Tomorrow - rToyota Goes, Pearyweg 10,0113-214810 Vlissingen, Industrieweg 23,0118-410800 www.toyota-dejonge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21