38.144 VERHUIZEN NIET ZORG! Mag ik even binnenkomen?, de nieuwe exclusieve serie voor de PZC iPad app 0113 22 22 20 Uitnodiging voor detailhandel Zeeland Poolse huurders binnen twee maanden weg zaterdag 21 juli 2012 Veiligheids Provincie Zeeland "VEEL WINKELIERS KOMEN EEN OVERSTROMING NIET TE BOVEN!" Ondernemen is vooruitzien. Kijkend naar de toekomst zien we veranderingen in ons klimaat: een stijgende zeespiegel, meer en hevigere regenval. Onze dijken en de Deltawerken zorgen voor een grote mate van veiligheid, maar een overstroming is nooit helemaal uit te sluiten. Recent stonden de kelders in Zeeuws-Vlaanderen nog blank door overvloedige regenval. Hoe bereid ik me daar als winkelier op voor? Hoe beperk ik de schade? Wat moet ik dan weten en hoe word ik geïnfor meerd? Vragen waaraan de Provincie Zeeland en de Veiligheidsregio Zeeland in het Europese project Flood Aware vorm en inhoud geven. Snel herstel Het herstel van de detailhandel na een overstroming is van groot belang voor de vitaliteit van de Zeeuwse economie in het algemeen en voor u als ondernemer in het bijzonder. In bewustwor dingscampagnes werd deze bedrijfstak nauwelijks aangesproken. Flood Aware brengt hier verandering in Samen met u als ondernemer willen wij een specifieke campagne gericht op de detailhandel.ontwikkelen. Een campagne die uw vragen beantwoordt en u helpt effectieve maatregelen te treffen. Denk met ons mee Wij nodigen u van harte uit om met ons mee te denken. Aan de hand van een "levensecht" over stromingsscenario willen we met u in gesprek over hoe u benaderd en betrokken wilt worden wanneer een overstroming dreigt Wanneer wilt u welke informatie ontvangen? En op welke wijze? Uw antwoorden vertalen wij in een aansprekende campagne die detaillisten helpt zich opti maal voor te bereiden op overstromïngsrisïco's. Denkt u ook na over de toekomst van uw onderneming? Mis deze kans dan niet. Meld u aan en doe mee met de workshop! Wie: Detailhandel Zeeland Wanneer: Woensdag 25 juli 2012 19.00 uur-22.00 uur Waar: Hotel Van der Valk, A. Fokkerstraat 100, Goes Aanmelden: vóór 24 juli 2012 via floodaware@zeeland.nl o.v.v. uw naam, naam en locatie van uw onderneming en branche. Meer informatie over het project vindt .u op onze website- www.flood-aware.com Bron: UK SME Business Flood Survey. 2008, Business Link wandelaars liepen vrijdag de 96e editie van de Vierdaagse van Nijme gen uit Jaap Vriens uit Kapelle en zijn kleindochter Vera (12) droegen een span doek, gemaakt door Jaap's vrouw. Mark Slabbekoorn (20) uit Zaamslag liep vijftig kilometer per dag, en kwam met een grote Zeeuwse vlag over de finish. BAARLAND - Huiseigenaren op va kantiepark Scheldeoord in Baar land mogen hun woning nog maximaal twee maanden verhu ren aan arbeidsmigranten. Daarna treedt de gemeente Borsele op. De huisjesbeziters hebben deze week een brief van de gemeente Borsele gekregen met die strekking. Het strenge optreden is een gevolg van een uitspraak van de recht bank Middelburg. Die oordeelde in mei dat de gemeente op moet treden: de arbeidsmigranten wo nen illegaal op het park, dat be doeld is voor vakantiegangers. De rechtbank heeft de gemeente opge dragen om voor half augustus in actie te komen. De Belangenvereni ging. Huiseigenaren Bungalowpark Scheldeoord voert al jaren een juri disch gevecht met de gemeente om een einde te maken aan de si tuatie. MIDDELBURG - Verscholen achter een bureau op zolder, druk bezig in huis of misschien wel op een an der plekje. Bijzondere mensen vind je overal in Zeeland. Ieder op zijn eigen manier. PZC verslagge ver Daan Wallis gaat met de video camera op pad en belt aan bij tien opvallende mensen in onze pro vincie. Hij zoekt uit wat zich in hun leven afspeelt. Nieuwsgierig naar wie er nog meer langskomt in de io-delige vi deoserie? Vanaf zaterdag 21 juli is er iedere dag om 12:00 uur een afle vering te zien van 'Mag ik even binnenkomen?' De serie is exclu sief te volgen op de PZC iPad App. Een uitvinder en een ontwerpster bijvoorbeeld, allebei vertellen ze wat voor 'ingewikkelds' zij doen met hun handen. Ook gaat de verslaggever op be zoek bij een echte rozenfanaat. Hij geeft een rondleiding door zijn tuin, waar zo'n duizend soorten ro zen groeien. Hij rook zo vaak aan de bloemen, dat hij er allergisch van werd. In een andere aflevering komt de oprichtster van de Stich ting Zwerfkat aan het woord. Vijf tig katten verblijven op het mo ment bij haar en ze kent ze alle maal bij naam. Walter Geeraert uit Vlissingen is dag en nacht bezig met zijn uitvindingen. Nieuw Middelburg Middelburg i 7.30 uur kunt u diverss Mff '1 ^"^burg-en-van daaruit de II J meer mformaoe leunt u kijken KIJKDAG 27 JULI op M2Makel3ars.nl of JeStek.nl. ïm: Prijs vanaf 103.500,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 93