Adriana Elenbaas-Baaijens 34 I familieberichten zaterdag 21 juli 2012 Cl IHenseniinq.nl |l|f J,V A li Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze ma en oma Louise Cesarina Juliana Baute-Poppe Sonja en Johan Rita en jan Agnes Kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, juli 2012 Dank, veel dank voor alle reacties, in welke vorm dan ook, die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zus Eija Beukema Uit alle reacties bleek dat Eija een mens was om van te houden. Nu ze er niet meer is, voelen we pas het grote gemis. Dicky en Henk Dekker-Beukema en familie Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van Jan de Dreu willen wij u bij deze oprecht bedanken. Uit aller naam, Aukje de Dreu-Westerterp Middelburg, juli 2012 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma heeft ons heel erg gesteund. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Goes, juli 2012 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa Jan Gast willen wij u hartelijk bedanken. G. Gast-de Winter, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Brouwershaven, juli 2012 Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve pa en opa Cesar van Helsland Onze hartelijke dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA, dokter Heijens en het verplegend personeel van Truffinoweg240 van de Blaauwe Hoeve. Godelief en Frangois Wentzler-van Helsland Tilly en Geert de Schepper-van Helsland Klein- en achterkleinkinderen Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve onvergetelijke man, onze fantastische vader, schoonvader, opa en zoon Daan Hamelink is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun, zoveel warme reacties te mogen ontvangen, in de vorm van uw aanwezigheid, kaarten, bloemen, telefoontjes en woorden van troost. Hieruit blijkt hoe u allemaal Daan een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Het heeft ons goed gedaan. Suus Hamelink-Vermeulen Nathalie en Dennis Jesse, Indy Marvin W.Hamelink Terneuzen, juli 2012 De belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zuster en tante Jozina Hugense Tante Sien waren overweldigend. Zeer velen uit het hele land hebben met ons meegeleefd. Het heeft ons bijzonder goed gedaan te merken dat tante Sien een grote plaats innam in het leven van velen. Door de zeer vele blijken van meeleven is het ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij iedereen die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd op deze wijze daarvoor hartelijk dank zeggen. Namens de familie: M. Dingemanse-Hugense Domburg, juli 2012 Het heeft ons zeer ontroerd dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens zijn ziekte en na het overlijden van ons aller zeer geliefde Anne Koopmans Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling in welke vorm dan ook. Uit aller naam; Jutta de Visser Middelburg, juli 2012 Voor uw blijken van medeleven, hetzij persoonlijk of schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jantje Kwekkeboom-Visser betuigen wij u hiermede onze welgemeende dank. Juli 2012 J. Kwekkeboom Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De grote belangstelling bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Herman van Loon was ontroerend en heeft ons diep geraakt. Wij danken u allen voor uw steun en medeleven. Will van Loon - Wanrooij Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2012 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze(schoon)vader en opa Martinus van Oosten heeft ons heel erg gesteund. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en onze opa. Bert Pieters De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Annie Pieters-Vermast kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 21 juli 2012 Voor uw belangstelling en de zeer vele blijken van meeleven die wij mochten ontvangen, na het overlijden, tijdens de condoleance en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en "oba" Leunis de Rijke betuigen wij onze oprechte dank. W. de Rijke-Schuit Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, juli 2012 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man, onze vader en opa Abraham Sommeijer - Bram - willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. C.L. Sommeijer-Goetheer Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Kapelle, juni 2012 Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze pa en opa Petrus Vermue zijn wij u allen zeer dankbaar. Uw reacties steunen ons om dit verhes een plaatsje te geven. Bijzonder woord van dank aan de medewerkers van Verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaverblad voor de goede verzorging. Familie Vermue Oostburg, juli 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 86