0 iensenlinq.nl zaterdag 21 juli 2012 familiafeerichteü I 33 Draag mij door het diepe water, waar ik zelf niet meer kan staan. In Uw armen ben ik veilig, wanneer U mij draagt, als ik niet meer verder kan gaan. Na 4 maanden ziek te zijn geweest is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Piefer Christiaan Louws Peter 25 oktober 1966 t 19 juli 2012 Wij zijn dankbaar dat wij voor hem hebben mogen zorgen tijdens deze laatste periode. Vrouwenpolder: Chris en Nel Louws-Dingemanse Vlaardingen: Tonny en Trudy Patrick, Ruben Middelburg: Hanneke en Jolanda Middelburg: Marco Middelburg: Ronald en Marianne Olivier, Joey, Damian, Tess, Vera Correspondentieadres: Pelgrimstraat 25,4354 AN Vrouwenpolder Er is gelegenheid om afscheid van Peter te nemen in het rouwcentrum, aan de Bachweg 2 in Middelburg (4337 XD) op zaterdag 21 juli van 14.00 tot 14.45 uur. Wij nodigen u uit aanwezig te zijn bij de dankdienst voor zijn leven op dinsdag 24 juli om 13.00 uur in de Pelgrimskerk in Vrouwenpolder. Aansluitend brengen wij Peter naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Zoekweg, Vrouwenpolder. Nadien is er gelegenheid ons te condoleren in 'de Ontmoeting', achter de Pelgrimskerk. Kom zoals je bent MJ Na een periode van ernstige ziekte is overleden onze lieve neef Peter, zoon van onze Zus en Zwager, Nel en Chris Louws. Wij wensen Chris en Nel en verdere Familie veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. PETER LOUWS Oost-Souburg: Bets Melse-Dingemanse Biggekerke: Piet en Siaan Schreijenberg- Dingernanse.,. Eindhoven Wil eaSien Fuchs-Dirgemanse Zoutelaride Lein Dingernanse WcstKapeile Piet en Zöet Dingemanse-Lievense Zoutelaride Jo Dingernanse :Middelburg Jan en Anneke Adriaanse-' Dingernanse Neven en Nichten i Biggek,erke 20 Juli 20T2 Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze gewaar deerde medewerker en collega Peter Louws na een ernstige ziekte is overleden. We wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe. Directie en personeel Constructiebedrijf J van Belzen b.v. Vlissingen Na cel voor cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt was er uiteindelijk niet te kiezen tussen winnen en verliezen. De kaarten zijn gedeeld en mijn troeven helaas uitgespeeld. Daarom lieve mensen, een laatste groet. Dank jullie voor alles, het ga je goed Het liefste wat ik heb bezeten, ruim 35 jaar de spil van mijn bestaan. Vraag me niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Karin de Tree-Hamelink 21-7-1959 t 19-7-2012 Sluiskil: Louis de Tree Ronald en Jessica M Zucka U kunt afscheid nemen van Karin" in-het uitvaartcentrum Bellamvstraat 28 C te Terneuzen op.maandag 23 juli van 19.00 lot 19 30 uur. De herdenkingsdienst zaJ worden gehouden op dinsdag 24 julï-' óm 10.30 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Slüiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren bij Dallinga Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Spoorstraat 88,4541 AL Sluiskil Nooit klagen, nooit vragen Intens verdrietig zijn wij dat na een dappere strijd is over leden mijn lieve dochter en onze lieve zus en tante Karin de Tree-Hamelink Terneuzen: ma Hamelink Hoek: Betty en Jan Vergouwe-Hamelink Peter en Ellen Sandra, Martijn en Siem Terneuzen: Dennis en Birgit Hamelink-Willaert Bart Lotte Twee dagen voor haar 53e verjaardag hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve dappere nicht Karin de Tree-Hamelink We wensen Louis, Ronald, Jessica en naaste familie sterkte en kracht toe de komende tijd. Neven en nichten Gerard en Jos Snap Ineke en Erik Klaassen Willie en Rina Kaijser Rita, Krina en Johan Dobbelaar Elly de Jonge-Riemens Heieen en Johnny de Feijter Ria en Kitty van Minnen Henk de Koeijer Partners en kinderen Terneuzen, 19 juli 2012 Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van onze dappere nicht Karin de Tree Onze gedachten zijn bij Louis en verdere familie Zaamslag: Fam. Klaassen-van Tatenhove Fam. Dobbelaar-Klaassen Terneuzen: Fam. de Feijter-Klaassen Fam. Riemens-Klaassen Fam. van Minnen-Klaassen Juli 2012 Blij zijn we omdat we je gekend hebben Trots zijn we omdat je zo dapper bent geweest Verdrietig zijn we omdat je er niet meer bent Helaas hebben wij geen afscheid meer kunnen nemen van onze tante Karin de Tree We zullen haar ontzettend missen. Peter en Ellen Sandra en Martijn - Siem Elkaar na zoveel jaren samen te moeten missen Dat doet onbeschrijfelijk veel gijn- De herinneringen zijn niet uit té wissen Wat overblijji' js'dapjjbaarheid voor ons samenzijn. i: Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare v herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, j geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, schoonmoeder en super j lieve oma Joke Zeegers - de Martelaere echtgenote van Jormij Zeegers Breskens, 21 maart 1939 Terneuzen, 19 juli 2012 Terneuzen: Jonnij Zeegers Terneuzen: Loek en Maranda Flair Aurelia 5 j 4533 HC Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn verdrietig nu onze lieve schoonzus en tante is overleden Joke Zeegers-de Martelaere Lelystad: Ingrid en Wim de Jonge-Zeegers Groede: Roos en Piet Labijt-Zeegers Suzan en Ronald Xem, Jens Lieve Joke, we gaan je zo missen. Piet en Berth van Fraeijenhove In liefdevolle herinnering 22-7-2007 22-7-2012 Ria de Vos - de Schepper George, Monique en Patrick, Alexander Yannick en Wesley

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 85