r -M Jan van Gelderen 32 [familieberichten zaterdag 21 juli 2012 f|) Iïlens9nllnq.nl l&üdif/) Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Puck Zij is: geboren óp 6 Juli 2012 De trotse ouders Willem Duijpkerke Petra Courtin Gerbernesseweg 24A, 4443AJ, Nisse Öysrlaxla/J Wij zijn heel erg geschrokken van het plotseling overlijden van onze vriend Henk van den Berge Wij zullen zijn humor en verhalen missen. Ina en Gilles Lou en Riet Ronald en Lia Ardie en Henny Kees en Addie t Christiaan Enige algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en vriendin Josephine Denise Elisabeth Espeels weduwe van André Constant Braet vriendin van Georgius Van de Velde *29-06- 1918 Reckheim (B) t 17-07-2012 Sas van Gent Evergem: Nelly en Theophiel Sas van Gent: Georgius Familie Espeels Familie Braet Familie Simoen Sas van Gent, 21 juli 2012. Corr.adres: Familie Van den Avijle Callemansputtestraat 17 9940 Evergem (B) De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. In plaats van kaarten Op maandag 16 juli is in de leeftijd van 66 jaar rustig ingeslapen Cornelia Jacomina van de Guchte Corrie Heinkenszand 23 maart 1946 Correspondentieadres: Fam. K. Koppejan De Tol 8 4462 AZ Goes t Krabbendijke 16 juli 2012 De begrafenis heeft donderdag j.l. te Heinkenszand plaatsgevonden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING "Bij dag en nacht, bij zacht of luid, zoals de dichters schrijven, de zon gaat onder maar niet uit, zo zal hij bij ons blijven." Met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze allerliefste Bauke. i9-io-i962 Bauke Koster 16-07-2012 Angela van der Wielen Elize en Simone Jaap Koster Truus Koster-Vleeshouwer f Marga Duits André Koster Joyce Koster-Slager Sjoukje Kuijper-Koster Cobien Kuijper Lily Aliance Stolze Gio van der Wielen Claudia van der Wielen Erik Ranschaert Nathalie van der Wielen Neven en nichten Bauke wordt vandaag in besloten kring gecremeerd. Directie en medewerkers van Plymovent B.V. hebben met droefenis en vol ongeloof kennis genomen van het overlijden van Bauke Koster Bauke zou dit najaar 25 jaar werkzaam zijn geweest voor ons bedrijf. Als pionier in de markt voor Air Cleaners is hij zijn carrière bij Lucom (later Plymovent) begonnen. Zijn gedrevenheid, enthousiasme en passie voor zijn werk hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan de groei en continuïteit van de onderneming. Hij was het vertrouwde gezicht in het westen van het land, Brabant en Zeeland. Wij herinneren Bauke als een markante persoonlijkheid en als een sociaal en betrokken persoon die altijd geïnteresseerd was in andere mensen en hun achter gronden. Wij gaan hem missen Wij wensen Angela, Elize en Simone en de familie veel sterkte toe. Namens directie en medewerkers van Plymovent B.V. Huib van den Berg Wij wensen de familie, Dennis en Danielle veel sterkte toe na het overlijden van Lau Oosthoek namens de leden van Toerclub Goes Vooruit e is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, 3 vuren. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa echtgenoot van Adrie Koole in de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen A. van Gelderen-Koole Temeuzen Jeanette en Jan SluiskilJan en Riet Martijn en Soraya - Alex John en Anniek 17 juli 2012 Oostelijk Bolwerk 180 4531 GX Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank voor het Zorgteam van de Veste, de Thuiszorg en huisartsenpraktijk Triniteit. Geheel onverwachts is in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader, trotse opa en dierbare broer en zwager Andries Jacobus Klaassen -André- echtgenoot van Hermina Johanna Schotanus a Steringa Idzerda Hulst, 23 juni 1938 f Renesse, 17 juli 2012 Hermien Klaassen - Idzerda Jeannette Klaassen Frank Wuijts Elin, Faber, Asne, Eiso Otto Klaassen Bregtje Groen Pepijn, Noortje, Annabel Wim Klaassen Sylvia Klaassen - Davis Zeedistelweg 18 4325 BL Renesse De plechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. \j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 84