PZC jcZC Shoppen Relaxen met NH .nl/abonnee Vaartocht Drimmelen, Ark van Noach -><§- PZC zaterdag 21 juli 2012 Supervoordeel met keus uit 4 luxe NH hotels Weer of geen weer; met dit arrangement zit u altijd goed! Samen met NH Hotels hebben wij een fantastisch shop-en relaxarrangement samengesteld. U heeft zelfs de keus uitvier hotels! Eerst lekker een dagje shoppen in de stad en dan mag u de volgende dag heerlijk bij komen in een wellnessresort.Er blijft genoeg tijd over om te genieten van cultuur, en dat alles vanuit een luxe NH hotel! Alle hotels zijn modern ingericht, uw luxe kamer is van alle faciliteiten voorzien en last but not least; Marrea heeft het ontbijtbuffet van NH verkozen tot het beste en gezondste van Nederland! Wat een zaligheid allemaal! NH Sparrenhorst Veluwse Bron: NH Sparrenhorst (4*) ligt tussen het Veluwse bos en hetVeluwemeer aan de rand van het gezellige Veluwse dorpje Nunspeet. Shoppen kan in Apeldoorn of Zwolle. In het hotel hangt veel moderne kunst. Verder is er een binnenzwembad, sauna, fitness center, diverse restaurants en een Grand Café. Op 23 minuten rijafstand van het hotel ligt, midden in Veluwse natuur, aan een mooi meer Veluwse Bron. NH Waalwijk Thermen Tilburg: Het gezellige NH Waalwijk (4*) is ideaal gelegen tussen Tilburg en Den Bosch en op slechts korte afstand van attractiepark de Efteling. Bezoek ook de De Loonse en Drunense Duinen. Naast uw prachtige kamer beschikt het hotel overeen chique bar/brasserie en een lounge. Thermen Tilburg ligt op 13 minuten rijafstand van het hotel. NH Capelle Elysium: NH Capelle (4*) ligt in Capelle aan den Ussel, op 15 minuten van het centrum van Rottërdam. Maak ook een rondvaart in de wereldhaven! Het hotel heeft een moderne inrichting waarbij gebruik is gemaakt van natuurlijke materialen. Verder is er een restaurant en een bar met terras aan het water. Elysium ligt in een prachtig natuurgebied op 20 minuten rijden van het hotel. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) NH Geldrop Thermen Geldrop: NH Geldrop (4*) ligt aan de rand van het schitterend natuurgebied de Strabechtse Heide en op slechts tien minuten afstand van Eindhoven. In het hotel is een een verwarmd binnenzwembad, sauna, solarium, jacuzzi, fitnesscentrum, tennisbaan, squashbaan, restaurant, baren brasserie. Het onlangs vernieuwde Thermen Geldrop ligt op maar 3 minuten rijafstand van het hotel. Inhoud: 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 dag toegang tot de thermen Gratis parkeren bij het hotel NH Endless Sunday NH Pillowzzzzzzz Lezersprijs* NH Sparrenhorst Veluwse bron NH Waalwijk Thermen Tilburg NH Capelle Elysium NH Geldrop Thermen Geldrop 79,50 p.p. (normaal 145,-) 79,50 p.p. (normaal 99,50) 74,95 p.p. (normaal 137,-) 74,95 p.p. (normaal 94,50) *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: op aanvraag. Exclusief toeristenbelasting. Reserveringskosten: 7,50 per boeking. Geldig o.b.v. beschikbaarheid voor deze actie. En niet in combinatie met andere acties. Dit arrangement is geldig t/m 31 oktober 2012. Geldig bij aankomst op vrijdag of zaterdag en geldig tijdens vakanties. Meer informatie en boeken N Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. Marrea ABONNEE VOORDEEL met Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw In juli en augustus organiseert Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw exclusieve boottochten voor abonnees. U kunt op 19 en 26 juli en 2,16 en 23 augustus extra voordelig gebruik maken van onze tocht inclusief lunch en bezoek aan de Ark van Noach. De Ark van Noach op ware grote is onlangs voor publiek geopend en het grootste houten schip ter wereld en dus zeker een bezoek waard! Programma De boot vertrekt om 09.30 uur vanuit Drimmelen, ontvangst koffie en gebak. Om 12.00 uur wordt de scheepslunch geserveerd. Om plm. 13.00 uur arriveert u in Dordrecht waar u de Ark van Noach bezoekt. Aan de hand van een plattegrond van het schip, loopt u zelfstandig de route van de rondleiding. U krijgt hierbij een hoe het oudste houten schip ter wereld eruit heeft gezien en hoe Noach en zijn gezin geleefd moeten hebben. Tijdens de interactieve rondleiding worden er diverse presentaties over de geschiedenis van de Ark en wetenschappelijke achtergrond informatie rondom het thema aangeboden. Ook zult u verschillende levende dieren en polyester replica's aantreffen. Omstreeks 15.00 uur wordt de vaartocht vervolgd, aankomst in Drimmelen om circa 17.00 uur. Normale prijs: 56,35 p.p. Abonneeprijs: 42,25 p.p Deze aanbieding is alleen geldig als u vooraf telefonisch of via de website reserveert o.v.v. Abonneevoordeel: www.zilvermeeuw.nl/pzc Op de dag zelf dient u de volledig ingevulde bon uit deze krant in te leveren Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw Biesboschweg 2 4924 BB Drimmelen Telefoon 0162 - 68 26 09 info@zilvermeeuw.nl BON Vaartocht Drimmelen Ark van Noach Tegen inlevering van deze volledig ingevulde, originele bon bij Zilvermeeuw, betalen abonnees slechts 42,25 p.p. (normale prijs 56,35) voor de vaartocht Drimmelen op 19 en 26 juli en op 2,16 en 23 augustus 2012. Aantal personen 3 dagen ontspannen WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 58