m
media
media@wegener.nl
024-3650570
'Ik dacht, wat heb ik binnengehaald? Het liep in het begin van
geen kanten' Jeroen Dubbeldam, springruiter
31
Zaterdag 21 juli 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:50
100% TV 11:25 Nederland
op wielen 11:55 SBS 6Au-
tosport 13:00 Tommy Te
leshopping 15:00 Burgers'
Zoo: Drukte in de dieren
tuin 15:30 Het SBS 6 Zo
merfeest 15:40 The ma
king of Madagascar 3 16:10
De Undercover Makelaar
17:00 Verbouwen ver
kopen
09:00 Watt nu?! 09:30 Vis
TV 10:00 Medalrace 10:30
RTL GP: GP2 - Duitsland
Live 11:30 RTL GP:lndyCar
-Toronto 12:00 RTL GP:
Rallycross - Hongarije 12:30
RTL GP:HDI Gerling Dutch
GT-Zolder 13:00 RTL GP:
GP2-Duitsland 13:15 RTL
GP: Formule 1 - Duitsland
(race) 16:00 The Dukes of
Hazzard 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL Au
towereld
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolleke, Lit
tle people, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Brandweer-
Sam, The adventures
07:20 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 McLeod's daugh-
of Chuck and friends, Chug- ters 15:50 Surf rescue - Ma-
gington, Burgers' Zoo en rathon
Waarom, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, De Schatkamer, Ernst,
Bobbie en de rest, Bassie
Adriaan en de geheim
zinnige opdracht, De Freg-
gels, Jungle Club, Hallo K3!
10:31 Tel sell, Tommy Te
leshopping, Tel sell 17:05
Stabilo: Spellingstrijd 17:30
Airline
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing spiez, Hotw- w
heels battle force 5, Beybla-
de Metal Fusion, Pokemon,
Inazuma Eleven, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Ducktales.The
proud family, De Vervan
gers, Phineas Ferb, Het
Speelplein, Het hotelleven
van Zack Cody
18:00 Red mijn verbou- 18:00 Ruige mannen: Ax 18:00 Strong medicine,
wing, Consumer1- men, Reality Dramaserie
tenprogramma
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:15 Border security,
Reality
19:00 De 25 meest op
merkelijke een
dagsvliegen, Over
zicht
19:00 RTL GP: Formule
1 - Duitsland, Sa
menvatting
19:00 The ex-list, Co
medy
19:40 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
20:30 Wegmisbruikers, 20:00 The abyss, Science- 20:00 Gooische vrou- 20:30 No reservations, 20:30 Hawaii Five-O,
Verkeersprogram- fictionfi/m wen, Komische dra- Romantische ko- Misdaadserie
ma maserie medie
21:30 DAS je goed recht,
Consumentenpro
gramma
21:20 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
22:00 Copycat, Thriller 22:35 Extreme home
22:15 Dark blue, Actie-
land, Reportages
makeover
serie
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: De
dodelijke doe-
het-zelvers, Docu
mentaire
23:55 Galaxy quest, Sf- 23:20 The Unit, Actieserie
filmkomedie
23:10 Las Vegas, Dra
maserie
23:55 Las Vegas, Dra
maserie
01:40 Nachtmagazine
00:15 The Unit
01:05 Sons of anarchy
01:55 Teleshop 7
01:56 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:30 Saving Grace 00:25 Veronica's closet 00:50 Nachtprogram-
actualiteiten sport film
01:21 Stoute meiden TV 02:00 Relatie Advies
02:01 Tommy Teleshop- 02:15 The Guardian
ping 03:45 Extreme home
05:30 Woningwijs makeover (h)
05:10 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
mering: Nacht
club live
03:50 Hart van Neder
land (late editie)
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze
website
00
vo
10
O
ro
O
O
N>
NJ
IO
W
O
O
5
5X2 (Cinq fois deux)
Relatiedrama van Francois Ozon
over de vijf stadia van de teloor
gang van de relatie van Marion en
Gilles (Valeria Bruni Tedeschi en
Stéphane Freiss). Overtuigend sce
nario en sterke regie. (F-2004)
België 2, 22.45-0.15 uur
No Reservations
In de keukenkomedie 'Zonder voor
behoud' proberen een chef-kok en
een souschef elkaar onder de duim
te krijgen. Catherine Zeta-Jones en
Aaron Eckhart hadden duidelijk ple
zier met de dunne materie. Regie:
Scott Hicks. (AUS/VS-2007)
Net 5, 20.30-22.35 uur
Copycat
Een man kopieert met dodelijke
precisie beruchte moordenaars. Hij
wordt Slordig als hij het pad kruist
van een expert op het gebied van se-
riemoorden (Sigourney Weaver).
Spannend. (VS-'95)
RTL 8, 22.00-0.30 uur
Galaxy Quest
De cast van een populaire jaren ze-
ventig-sciencefictionshow wordt ja
ren na dato bezocht door een bui
tenaards ras dat bloedserieus hun
hulp inroept. Geslaagde parodie
sciencefictionfilms, met name Star
Trek. Regie: Dean Parisot. (VS-'99)
SBS 6, 23.55-1.40 uur
mïïm ma iiif
Herdenking Utoya
Rechtstreeks verslag van de herden
kingsplechtigheid op het Noorse ei
landje Utoya. Tijdens de ceremonie
worden de 77 slachtoffers herdacht
van de aanslagen een jaar geleden.
Nederland 2,13.50 uur
Lipdub
Een nummer playbacken en in één
take met een grote groep mensen
opnemen. Dat is het recept voor de
lipdub. In deze aflevering wordt
zo'n clip opgenomen voor Lisanne
(22) uit Den Bosch. Ze lijdt aan cis
tic fibrosis, een ziekte met een le
vensverwachting van 35 tot 40 jaar.
Nederland 3, 22.00 uur
Spuiten en slikken op reis
Hoe kijken de mensen elders in de
wereld aan tegen seks en drugs? Ni-
colette Kluijver praat op de Filipij-
nen over de drug methamfetamine
en Manuel Broekman bekijkt het
Noorse Russefest, waarbij eindexa
menkandidaten uit hun dak gaan.
Nederland 3, 22.35 uur
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Zeeland de week. Zee
land NU, Toos en Henk 07:41
Regioned 07:57 Zeeland in vo
gelvlucht 08:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:37 08:41 Regioned, Zeeland
in vogelvlucht, Zeeland Nu,
Toos en Henk, Zeeland de week
09:31 Zeeland Nu 09:37 Toos
en Henk 09:41 programmering
zoals tussen 08:41 en 09:10
10:31 Zeeland Nu 10:37 Toos
en Henk 10:41 Regioned 10:57
Zeeland in vogelvlucht 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu, Toos en
Henk, Dromen van Messi,
Zeeuwse Top 40 clips, Verzeeu-
wigd 18:30 Zeeland Nu, Toos
en Henk, Beleefde kern.Trug-
kieke, Verzeeuwigd 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:2819:30 programmering
zoals tussen 18:30 en 18:58
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:28 23:58
programmering zoals tussen
18:30 en 18:58
09:00 Zomerbeelden 10:35
Lichtpunt 11:20 Tour 2012,
Vive Ie vélo 12:15 Vlaanderen
vakantieland 13:00 Het journaal
13:25 Het Weer 13:30 De pre
miejagers 13:55 Sporza: Ronde
van Frankrijk 18:00 Het journaal
18:25 De topcollectie van...
19:00 Het journaal-Sportweek
end 19:55 Het Weer 20:00 Zoo
Australië 20:25 Schone schijn
20:55 Taxi Vanoudenhoven
21:25 Tour 2012, Vive Ie vélo
22:20 Witse 23:10 Het journaal
laat 23:30 Het Weer 23:35 Lijn
32
09:00 Zomerbeelden 12:00
Preludiumconcert 13:20 Vol
gende fragment 16:20 Pro
grammering Ketnet 18:00 Pa
norama 19:00 Meester, hij
begint weer 19:30 The Man
Who Cycled the Americas
20:00 Het journaal 20:15 The
Last Waltz 22:10 Sporza: Mo
torcross 22:45 Lichtpunt
07:00 Breakfast 10:00 The An
drew Marr Show 11:00 Sunday
Morning Live 12:00 Country
Tracks 13:00 BBC News 13:05
Bargain Hunt 13:35 Golf: The
Open Championship 20:00
BBC News 20:10 Regional
News and Weather 20:15
Countryfile 21:10 Casualty
22:00 Wallander 23:30 BBC
News 23:45 Regional News and
Weather 23:55 John Bishop's
Britain
07:00 The Pingu Show 07:10
Zigby 07:25 Timmy Time 07:35
dirtgirlworld 07:45 Rastamouse
08:00 Barney's Barrier Reef
08:30 Scoop 08:55 The Scoo-
by-Doo Show 09:15 Dennis
Gnasher 09:30 Wingin' It 09:50
Shaun the Sheep 10:00 Friday
Download 11:00 Raymond
Blanc: The Very Hungry French
man 12:00 Golf: The Open
Championship 13:35 Jack
15:25 Show Me the Monet
16:10 Escape to the Country
16:55 Flog It! 17:55 Songs of
Praise 18:30 Formula 1The
German Grand Prix 20:00 Se
crets of Our Living Planet 21:00
Engineering Giants 22:00
World's Most Dangerous Roads
23:00 Mock the Week 23:30
Line of Duty
07:15 Willi wills wissen 07:40
Rennschwein Rudi Rüssel 09:00
Tigerenten Club 09:55 Tages-
schau 10:00 Immer wieder
Sonntags 11:30 Die Sendung
mit derMaus12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub 12:45 Wo-
chenspiegel 13:15 Liebe ver-
lernt man nicht 14:45 Die gött-
liche Sophie 16:15 Tagesschau
16:30 ARD-Ratgeber17:00 W
wie Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30
Bericht aus Berlin 18:49 Ge-
winnzahlen Deutsche Fernseh-
lotterie 18:50 LindenstralSe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort 21:45 Vom
Traum zum Terror - München
72 23:15 Tagesthemen 23:28
Das Wetter im Ersten 23:30 ttt
- titel thesen temperamente
07:20 Bibi und Tina 07:45 Die
Wilden Kerle 08:10 Löwenzahn
08:59 Anders fernsehen 09:00
Heute 09:02 sonntags 09:30
Katholischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 ZDF-Fernsehgarten
13:00 Heute 13:03 Peter Hahne
13:30 planet e. 14:00 Mein
Herz in Chile (115:30 Mein
Herz in Chile (2) 17:00 Heute
17:10 ZDF Sportreportage
18:00 Schraubenfürdie Zu-
kunft 18:30 Terra Xpress 19:00
heute 19:10 Berlin direkt -
Sommerinterview 19:28 5-
Sterne - Gewinner der Aktion
Mensch 19:30 Geen info be
schikbaar 20:15 Vier Tage Tos-
kana 21:45 heute-journal 22:00
Midsomer Murders 23:35 ZDF-
History
a;S;ESS2
07:20 Wir machen Musik 08:50
LindenstraBe 09:20 Kölner
Treff 10:45 ACHT BRÜCKEN
Musik fiir Köln 12:15 Die be-
liebte'sten Tanze der Nordrhein-
Westfalen 13:00 Familie Son-
nenfeld - Geheimnisse 14:30
Liebe versetzt Berge 16:00
Cosmo TV Reportage 16:30 Die
Liebe geht - die Kinder bleiben
17:00 GroBstadtrevler 17:50
Türkisch für Anfanger 18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Wunder-
schön! 21:45 Ebert Hirsch-
hausen: Der dritte Bildungsweg
22:30 Jürgen Becker - Der drit
te Bildungsweg 23:15 ...und BA
STA! 23:45 Coffeeshop
07:15 Huge moves 08:05 Mega
builders 08:55 How sports are
made 09:45 Chasing classic
cars 10:35 Rattlesnake Republic
11:30 Hogs gone wild 12:25
Freddie Flintoff goes wild 13:20
Gold divers 14:15 How sports
are made 15:10 Auction Kings
16:05 Dirty money 17:05 Chas
ing classic cars 18:05 American
chopper: Senior vs junior 19:05
Mythbusters 20:00 Finding Big-
foot 21:00 Whale wars: Viking
Shores 22:00 Life on a Wire
23:00 Whale wars: Viking
Shores
ional Geographic
07:00 Is it real? 08:00 Megafac-
tories 09:00 Ancient X files
10:00 Air crash investigation
11:00 Alaska wing men 12:00
Rock stars 13:00 Alaska state
troopers 14:00 The dog whis
perer 17:00 Mystery manhunt
18:00 Untamed Americas
19:00 Great migrations 20:00
Megafactories 21:00 Norway
Massacre 22:00 Volcanic ash
chaos 23:00 Locked up abroad
Animal Planet/TLC
07:15 Corwin's quest 08:05
Dick 'n' Dom go wild 08:30
Breed all about it 08:55 Croco
dile hunter 09:45 Dogs/Cats/
Pets 101 10:35 Michaela's ani
mal road trip 11:30 Wild France
13:20 Rescue vet 14:15 Safari
vet school 15:15 Must love cats
16:10 Bad dog 17:05 Weird
creatures with Nick Baker 18:00
Snog, marry, avoid? 18:50 Say
yes to the dress 19:40 Carson
Nation 20:35 Dresscue me
21:00 Mob wives 22:001 mar
ried a mobster 23:00 Dr G:
Medical Examiner 23:50 On
the case with Paula Zahn
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:05 Mia Me 07:25 Sponge-
bob Squarepants 07:55 Lucky
Fred 08:20 Pinguins van Mada
gascar 08:45 Kungfu panda -
Legends of Awesomeness
09:05 Geronimo Stilton 09:35
T.U.F.F. Puppy 09:55 Sponge-
bob Squarepants 10:20 Big
time rush 10:45 Transformers
Prime 11:05 Power rangers sa
murai 11:30 Victorious 15:30
Barbie Princess Charm School
16:50 Ned's survivalgids 17:15
Wingin' it 17:35 Drake Josh
18:05 Big time rush 18:30 Life
with boys 18:55 iCarly 19:20
Victorious 19:45 Big time rush
20:10 The troop 20:35 Pinguins
van Madagascar 21:00 Gigantic
21:20 True Jackson 21:45
Ned's Declassified 22:10 Victo
rious 22:35 Degrassi:The next
generation 23:00 Big time rush
23:20 Drake Josh 23:45 iCar
ly 00:10 Gigantic
10:35 Degrassi: The next gen
eration 12:15 16 and pregnant
13:00 Teen mom 217:00 Teen
mom 2: A Closer Look 17:25
Teen mom 2 18:15 16 and
pregnant 19:05 Savage U 19:30
It gets better 20:20 Pranked
20:45 Ridiculousness 21:10
Punk'd 22:00 The Pauly D proj
ect 22:25 Savage U 22:50 Bea-
vis Butt-head 23:40 Gamek-
06:25 Pardonnez-moi 06:55
Reflets Sud 07:45 Le dessous
des cartes 08:00 Journal télévi-
sé Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:35 Stars
parade 09:00 Flash 09:05 Sam
sam 09:15 Les voyages de Bal- r
thazar 09:25 Les légendes de
Tatonka 09:35 Léonard 09:45
Les p'tits diables 10:10 Iron
Man 10:35 Tactik 11:05 La télé
de A Z11:35 Amérikologie
12:00 Flash 12:05 Partirautre-
ment 13:00 Epicerie fine 13:30
Journal télévisé de la RTBF
14:00 Secrets d'histoire 15:30
Flash 15:35 Nee plus ultra
16:00 TV5Monde, le journal
16:30 Acoustic 17:00 Flash
17:05 Diner a la ferme 18:00
TV5Monde, le journal 18:10
Les carnets du bourlingueur
19:00 L'Amérique dans tous ses
états 19:55 Flash 20:00 Les
chéris d'Anne 20:30 Journal de
France 2 21:00 Ensemble nous
allons vivre une trés trés grande
histoire d'amour 22:45 Trans
parence 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de ia RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 La meilleure fa-
qon de marcher
rnummi
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:58 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit-
tie pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:00 K3 en het
IJsprinsesje 12:10 Heidi 12:35
AbraKOdabra 12:50 Dobus
12:55 Nils Holgersson 13:50
Wickie de Viking 14:10 Sinbad
14:35 Dommel 15:00 South
Park 20:00 Futurama 20:30
American Dad 20:55 The Roast
of Donald Trump 22:10 Califor-
nication 23:10 Seinfeld
08:30 Intercontinental Rally
Challenge Roemenië 09:00 Au
tosport: GP3 Series 10:00
Wielrennen: Tour de France
11:00 Skispringen: Zomer
Grand Prix 12:00 Superbike:
WK in Brno (Tsjechië) 13:00
Autosport: Porsche Super Cup
13:30 Wielrennen: Tour de
France 18:00 Supersport: WK
in Brno (Tsjechië) 18:45 Super
bike: WK in Brno (Tsjechië)
19:45 FIA WTCC: Curitiba (Bra
zilië) 22:00 Mats point 22:30
Tennis: WTA Carlsbad
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Middle East
07:30 Talk Asia 08:00 World
Report 08:15 CNN Market
place Europe 08:30 Aiming for
Gold 09:00 World Sport 09:30
Winning Post 10:00 African
Voices 10:30 The Brief 11:00
World Report 11:30 Eye On
12:00 CNN Presents 13:00
World Report 13:30 World
Sport Presents 14:00 Fareed
Zakaria GPS 15:00 State of the
Union with Candy Crowley
16:00 International Desk 16:30
Inside Africa 17:00 Global Ex
change 17:15 CNN Market
place Africa 17:30 Global Ex
change 17:45 CNN
Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Open Court
19:00 International Desk 19:30
African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 Leading
Women 20:45 Future Cities
21:00 Fareed Zakaria GPS l
22:00 World Report 22:30 Eye
On 23:00 Winning Post 23:30
World Sport