media
m
media@wegener.nl
024-3650570
'Goedenavond. Nederland is in oorlog'
Maartje van Weegen presenteert nieuwsuitzending over Indonesië 1947
29
Zaterdag 21 juli 2012
07:05 Little house on the
Prairie 08:05 Tommy Te
leshopping 09:05 Friends
09:30 De Levende Steen
Gemeente 10:00 Tommy
Teleshopping 14:05 Welco
me to Collinwood 15:40 De
Vierdaagse 16:05 De gro
te verbouwing 17:00 Robs
grote tuinverbouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Car
tracks, Tel sell 13:00 Vis TV
13:25 RTL GP: Rallycross-
Oostenrijk 13:55 RTL GP:
Formule 1 - Duitsland (kwa
lificatie) 15:15 RTL GP: Por
sche Super Cup - Europa
en Engeland 15:30 RTL GP:
Rally report 16:00 Dong
Energy Solar Challenge
201216:30 Truck& Trac
tor Pulling 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Me-
dalrace
06:00 Car tracks 06:31 RTL
Telekids: Fabeltjeskrant,
Wolleke, Little people, Bi-
baboerderij, Chloe's clo
set, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chuggington,
Burgers' Zoo en Waarom,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Sprookjes, De Schat
kamer, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om, Chuggington Medail
le race. The adventures of
Chuck and friends, De Freg-
gels, Hallo K3! 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell 17:00 Airport
07:20 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshop
ping 11 :00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 McLeod's daughters
15:45 Rules of engagement
16:05 Gossip girl 17:00
9021017:55 Jesse
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing spiez, Hotw-
heels battle force 5, Beybla-
de Metal Fusion, Pokemon,
Inazuma Eleven, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Ducktales, The
proud family, De Vervan
gers, Phineas Ferb, Het
Speelplein, Het hotelleven
van Zack Cody
18:00 De Undercover 18:00 Smeerlappen be- 18:00 The real house- 18:50 Kangaroo Jack, Ac- 18:00 Wegpiraten be-
Makelaar, Reality trapt!, Reality wives of NYC, Re- tiekomedie trapt!, Realitypro-
ality qramma
18:30 Party Heat, Reali-
typrogramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je 19:00 Extreme bruiden,
video's, Amuse- hielen!, Serie repor- Reality
ment tages
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, Trekking
19:20 Storage wars, Re
lityprogramma
20:00 Monsters vs. 20:00 The curse of King 20:00 Voetbalvrouwen, 20:30 The closer, Dra- 20:15 Pawn Stars, Reali-
aliens, Animatie- Tut's tomb, Avon- Dramaserie maserie typrogramma
film turenfilm
21:45 Exotische liefde,
Amusement
21:00 Royal Pains, Dra- 21:25 The closer, Dra
maserie maserie
21:05 Hardcore pawn,
Reality
22:55 Hart van Neder
land, Reportages
22:00 Junior, Filmcomedy 22:20 Without a trace, 22:00 Beverly Hills cop
Misdaadserie 111, Actiekomedie
23:10 Piets weerbericht 23:35 Two mules for Sis-
23:15 Lachen om home ter Sara, Western
video's, Amuse
ment
23:15 Snow angels. Film-
drama
00:10 Fringe
00:55 Nachtmagazine
01:50 Teleshop 7
01:51 Sneak preview
05:00 Car tracks
actualiteiten sport film
00:10 Airport 01:25 Relatie Advies
00:41 Stoute meiden TV 02:00 The closer (h)
02:01 Tommy Teleshop- 03:30 Without a trace
05:30 iwoningwijs 04:10 fjart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:00 The Dark knight
rises: The ma
king of
00:10 Friends
00:40 Wegpiraten be
trapt!
00
O
so
O
K>
O
O
10
NJ
to
to
U)
O
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
Monsters vs. Aliens
Infantiele animatiefilm voor volwas
senen over een vrouw van vijftien
meter (stem Reese Witherspoon)
die de strijd aangaat met een enor
me buitenaardse robot. Slimme on
deronsjes in de marge. (VS-2009)
SBS 6, 20.00-21.45 uur
Junior
Wetenschapper Hesse (Arnold
Schwarzenegger) wordt door een ei
gen experiment de eerste zwangere
man in de geschiedenis. Verder met
Danny DeVito en Emma Thomp
son. Merkwaardig stroeve komedie
van Ivan Reitman. (VS-'94>
RTL 8, 22.00-0.10 uur
Save the Last Dance
Tienerdrama over een roomblanke
danseres (Julia Stiles) die tot onge
noegen van pa valt voor een hip-
hoppende zwarte klasgenoot (Sean
Patrick Thomas). Strak uitgevoerd
drama. (VS-2001)
RTL 5, 22.05-0.02 uur
Snow Angels
(VS-2007) Naargeestig winters dra
ma over de verweven verhalen
rond een tragische echtscheiding en
een bloeiende scholierenliefde. Ge
denkwaardige onafhankelijke film
van David Gordon Green, met o.a.
Kate Beckinsale en Sam Rockwell.
Net 5, 23.15-1.25 uur
Inland Empire
Surrealisme van David Lynch rond
een geplaagde filmproductie waarin
de acteurs steeds meer versmelten
met hun tragische personages. IJzer
sterk acteerwerk van o.a. Laura
Dern en Jeremy Irons. (VS-2006)
Nederland 2, 23.30-2.25 uur
Win/Win
Een kantoorklerk op de Amster
damse Zuidas maakt bliksemcar
rière vanwege zijn begrip van de fi
nanciële wereld. Stilistisch drama
van Jaap van Heusden met o.a. Os
car van Rompay en Halina Reijn.
(NL-2010)
Nederland 3, 00.05-1.26 uur
OVERIGE
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, Trugkieke,
Zeeland NU 07:47 Toos en
Henk, Het Weer, Regioned,
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:32 08:47 program
mering zoals tussen 07:47 en
07:57 09:00 programmering
zoals tussen 07:00 en 07:32
10:57 programmering zoals
tussen 07:47 en 07:57 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Zeeland de week, De
Zeeuw van Vlaanderen, Zeeland
NU 18:37 Toos en Henk, Re
gioned, Verzeeuwigd 19:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:31 19:37 program
mering zoals tussen 18:37 en
18:57 20:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:31
23:57 programmering zoals
tussen 18:37 en 18:57
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 11:35
Tour 2012, Vive Ie vélo 12:30
Regionale televisie 13:00 Het
journaal 13:25 Het Weer 13:30
1000 zonnen 13:50 Clips 14:10
Sporza: Ronde van Frankrijk
17:45 Clips 17:55 Kijkuit!
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het Weer
19:35 1000 zonnen 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Schone
schijn 20:40 Planeet Kuifje
21:10 Tour 2012, Vive Ie vélo
22:05 Agatha Christie's Poirot
23:00 Het journaal laat 23:23
Het Weer 23:25 The Border
09:00 Zomerbeelden 11:50
Programmering Ketnet 13:30
Preludiumconcert 14:50 Toe
spraak Koning Albert I115:00
Nationaal Défilé 18:00 Vormge
vers 19:00 Human Planet 20:00
Het journaal 20:10 Vranckx
20:40 The Inspector Lynley
Mysteries 22:10 Taggart 23:00
Ciao Stefano
07:00 Breakfast 11:00 Golf:
The Open Championship 13:00
BBC News 13:05 Regional
News and Weather 13:10 Golf:
The Open Championship 19:10
BBC News 19:20 Regional
News and Weather 19:30 Indi
ana Jones and the Last Crusade
21:25 The National Lottery: Se
cret Fortune 22:20 Casualty
23:10 BBC News 23:30 Mrs
Brown's Boys
07:00 The Pingu Show 07:10
Zigby 07:25 Timmy Time 07:35
dirtgirlworld 07:45 Rastamouse
08:00 Barney's Barrier Reef
08:30 Project Parent 09:00 The
Scooby-Doo Show 09:20 Den
nis Gnasher 09:30 The Slam
mer 10:00 Blue Peter's Big Ol
ympic Tour 10:30 Incredible
Edibles 11:00 My Genius Idea
11:30 Splatalot 12:00 Copycats
12:30 OOglies 1.2:35 Diddy
Movies 12:45 MOTD Kickabout
13:05 Jubal 14:45 Show Me the
Monet 15:30 Racing from As
cot: The King George 18:00
Formula 1The German Grand
Prix - Qualifying Highlights
19:10 Golf: The Open Champi
onship 21:00 The Hollow
Crown: Henry V 23:15 Ql 23:45
TOTP2
07:10 Shaun het schaap 07:35
Tigerenten Club Xtra 08:05
Wissen macht Ah! 08:30 Neun-
einhalb 08:40 Emmas Chatro-
om 09:50 Neuneinhalb 10:00
Tagesschau 10:03 Checker Can
10:30 Deutschland Deine Dör-
fer 11:15 Landfrauenküche
12:00 Tagesschau 12:03 Wer
küsstschon einen Leguan?
13:30 Unser Kindermadchen ist
ein Millionar 15:00 Tagesschau
15:03 Höchstpersönlich 15:30
Exclusiv im Ersten 16:00 Welt-
reisen 16:30 Europamagazin
17:00 Tagesschau 17:03 ARD-
Ratgeber 17:30 Brisant 17:50
Tagesschau 17:53 Gesichter
Olympias 18:00 Sportschau
18:20 Sportschau live 19:57
Glücksspirale 20:00 Tagesschau
20:15 Verstehen Sie SpalS?
22:45 Ziehung der Lottozahlen
22:50 Tagesthemen 23:08 Das
Wetter im Ersten 23:10 Das
Wort zum Sonntag 23:15 Kom-
missar Beck - Die neuen Falle
07:00 Das Dschungelbuch
07:20 Kein Keks fur Kobolde
07:45 Bibi Blocksberg 08:35 1,
2 oder 3 09:00 Bibi und Tina
09:25 Pippi Langstrumpf 09:50
H20: Just Add Water 10:35
Dance Academy 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick 13:00 Heute
13:05 ZDF wochen-journal
13:55 Umzug mit Herz 14:40
Rosamunde Pilcher - Wenn nur
noch Liebe zahlt 16:15 Lafer!
Lichter! Lecker! 17:00 Heute
17:05 Landerspiegel 17:45
Menschen - das Magazin 18:00
ML Mona Lisa 18:35 Hallo
Deutschland 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 ZDF-Royal
20:15 Wenn die Musi spielt
22:45 heute-journal 22:58
Wetter 23:00 das aktuelle
sportstudio
i'friifütrtïfii—
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen: Die Kuh - Heilig-
tum und Milchmaschine 08:50
west.art 09:30 Kann Glaube
heilen? 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:35 Die
Sendung mit dem Elefanten -
mit Elternticker 12:00 Quarks
Co 12:45 Ein Gringo in grü-
ner Mission 13:30 Erlebnisrei-
sen-Tipp: Neuseeland - Auck
land, City of Sails 13:40 Spione
kiisst man nicht 15:15 DerGe-
fangene von Zenda 16:50
Wege der Genüsse 17:20 alfre-
dissimo! Kochen mit Bio und
Toni Schumacher 17:50 Lich
ters Schnitzeljagd 18:20 hier
und heute 18:50 Aktuelle Stun
de 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Der Baader-Mein-
hof-Komplex -1Teil 21:40 Der
Baader-Meinhof-Komplex - 2.
Teil 22:55 Jahrestage (1/4)
07:15 Hillbilly handfishin' 08:05
American chopper: Senior vs
Junior 08:55 Car warriors 09:45
Aviators 10:10 Dust up! 10:35
Finding Bigfoot 11:30 Wild Brit
ain with Ray Mears 16:05 Sur
viving Alaska 17:05 American
Trucker 18:05 Mythbusters
19:05 Auction Kings 20:00
Around the world in 80 ways
21:00 Sport under threat 22:00
Fifth gear Europe 23:00 Sport
under threat
07:00 Is it real? 08:00 Alaska
state troopers 09:00 Richard
Hammond's engineering con
nections 10:00 American weed
11:00 Ancient Xfiles 12:00
Alaska state troopers 13:00 Un
tamed Americas 16:00 The dog
whisperer 18:00 Last lioness
19:00 Locked up abroad 20:00
Megafactories 21:00 Air crash
investigation 22:00 Party Like
23:00 Big, bigger, biggest
07:15 Corwin's quest 08:05
Dick 'n' Dom go wild 08:30
Breed all about it 08:55 Croco
dile hunter 09:45 Dogs/Cats/
Pets 101 10:35 Michaela's ani
mal road trip 11:30 Wildlife
SOS 12:25 Bad dog 14:15 Must
love cats 17:05 Wild France
18:00 Anthony Bourdain: No
reservations 18:50 My Greek
Kitchen 19:40 The next great
baker 20:35 Say yes to the
dress 21:00 24 hours in A&E
22:001 didn't know I was preg
nant 23:00 Miami Ink 23:50
Disappeared
ISS2!SSBBHHi
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:05 Transformers prime
07:25 Monsuno 07:45 Huntik
08:10 Pinguins van Madagascar
08:45 Kung fu panda - Legends
of Awesomeness 09:05 Geroni-
mo Stilton 09:35 Fairly odd pa
rents 09:55 Spongebob Squa-
repants 10:20 Big time rush
10:45 Life with boys 11:05
Wingin' it 11:30 Victorious
15:30 Max de Leeuw 15:55
Spongebob Squarepants 16:25
Victorious 16:50 Ned's survival-
gids 17:15 Wingin' it 17:35
Drake Josh 18:05 Big time
rush 18:30 Life with boys 18:55
iCarly 19:20 Victorious 19:45
Big time rush 20:10 The troop
20:35 Pinguins van Madagascar
21:00 Gigantic 21:20 True Jack
son 21:45 Ned's Declassified
22:10 Victorious 22:35 Degras-
si:The next generation 23:00
Big time rush 23:20 Drake
Josh 23:45 iCarly 00:10 Gigan-
08:00 MTV Breakfast club
10:40 16 and pregnant 11:25
When I was 1711:50 Money
makers 12:15 Punk'd 13:05
Teen mom 2 15:25 Teen mom
2: A Closer Look 15:50 Teen
mom 218:15 16 and pregnant
19:05 My super sweet world-
class 19:30 Moneymakers
20:00 Behind the music: The
Game 20:45 Randy Jackson
Presents American's best dance
crew 21:35 Jersey shore 22:25
The Pauly D project 23:15
Punk'd
06:25 On est tous dans le
champ07:00 Télématin 08:00
Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal
08:40 Afrik'art 09:00 Flash
09:05 Samsam 09:15 Les voya
ges de Balthazar 09:20 Woofy
09:25 Les légendes de Tatonka
09:40 Léonard 09:45 Les p'tits
diables 10:10 Iron Man 10:35
C'est pas sorcier 11:05 Matière
grise 11:30 On est tous dans le
champ12:00 Flash 12:05 Ur-
bania 12:35 Pardonnez-moi
13:00 A table! 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 360
degrés 14:55 Penthouse 5-0
16:00TV5Monde, le journal
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 La
ruée vers I'or 18:00 TV5Monde,
le journal 18:30 FortBoyard
20:30 Journal de France 2
21:00 Comme un chef 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV-
SMonde, le journal Afrique
00:00 Taratata
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:58 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit-
tie pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:25 David de Ka
bouter 11:50 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:10 Sinbad 14:35
Dommel 15:00 South Park
20:00 Futurama 21:45 The Gra
ham Norton Show 22:35
Tosh.O 23:00 Seinfeld
08:30 Fitness: The box 08:45
Wielrennen: Tour de France
09:45 Tennis: WTA Carlsbad
11:00 Beach soccer 11:30 Ski
springen: Zomer Grand Prix
13:00 Wielrennen: Tour de
France 17:45 Skispringen: Zo
mer Grand Prix 19:00 Sterkste
man: Giants Live Finland 19:30
Autosport: Auto GP 20:30 Au
tosport: GP3 Series 21:00 FIA
WTCC: Curitiba (Brazilië) 21:45
Paardensport: Global Champi
ons Tour 23:00 Intercontinental
Rally Challenge Roemenië
23:30 Tennis: WTA Carlsbad
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 iReport 09:00
World Sport 09:30 Open Court
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report
11:30 BackStory 12:00 The
Brief 12:30 Inside Africa 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Talk Asia 14:30 Aiming
for Gold 15:00 Eye On 15:30
BackStory 16:00 International
Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Marketplace Eu
rope 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Winning
Post 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 World
Sport Presents 21:00 The Best
of the Situation Room 22:00
World Report 22:30 Eye On
23:00 Open Court 23:30 World
Sport