m ii reizen reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 21 juli 2012 SCHIP AHOY In vroeger tijden kwam het regelma tig voor: hevige regen en zware wind stoten maakten de zee zo woest, dat schepen vergingen. Om die sfeer een béétje te proeven, is het dus niet hele maal niet erg als het een béétje regent op de dag dat je het Scheepvaartmu seum in Amsterdam bezoekt. Doe dat vooral vóór 2 september, want tot die datum is er elke dag iets leuks te doen in het museum. Zowel voor kinderen, als voor ouders. Een greep uit de (gra tis) activiteiten: kleutercircus, zeebellen- race, Oosterdok Regatta, cursus navige ren, spel Hoe groot is een walvis? en de Gouden Eeuw-special. Openingstijden: dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur. Entree: 15 euro (volwassenen). Meer info op www.hetscheepvaartmuseum.nl MARDI GRAS Mardi Gras, het Amerikaanse zomer carnaval, komt naar attractiepark Slag haren. Vanaf vandaag, 21 juli, kun je dit feest vol muziek en dans live meema ken. De dag wordt afgesloten met een spectaculaire parade: onder begeleiding van Zuid-Amerikaanse klanken trekt een bonte stoet van meer dan vijftig in ternationale artiesten door het park. Wie zich als bezoeker ook zeifin feeste lijke Mardi Gras-stijl bij de kassa meldt, krijgt korting op de entreeprijs. De 'car- navalsweken' duren tot 19 augustus. Meer info op www.slagharen.com WIJNSPIJS Een dagje slenteren over het Vrijthof en door de leuke winkelstraatjes van - hopelijk zonnig - Maastricht, gecombi neerd met een hapje en een drankje bij acht plaatselijke (top)restaurants: dat is het recept van de WijnSpijs-wande- ling. Op 29 juli, van 12.00 tot 17.00 uur, wordt deze wandeling in Maastricht ge houden. Voor 55 euro krijgt de deelne mer een strippenkaart waarmee acht ge rechtjes met acht glazen bijpassende wijn bij acht verschillende restaurants kunnen worden genuttigd. Op de ach terkant van de kaart staat de culinaire wandeling uitgestippeld. Bestellen kan tot en met 27 juli via www.wijnspijs.nl BON BINI BEACH Natuurlijk ga je liever écht naar zon nig Aruba. Zeker deze 'zomer'. Maar voor wie dat niet lukt: erover lezen is ook leuk. Hoewel, leuk... Suzanne Ver- meers nieuwste thriller Bon Bini Beach lees je waarschijnlijk net zo lief thuis, veilig op je eigen bank. Prijs: 17,50 euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23