PZC .nl/abonnee 3-daagse Londen-reis voor slechts 160,- p.p. vJ ABONNEE VOORDEEL Abonnees van de PZC kunnen 3 dagen lang kennismaken met Londen, de bruisende hoofdstad van Engeland, zijn interessante geschiedenis, belang rijke gebouwen en schitterende musea. Vertrek op 24 augustus. 2e dag Na het ontbijt gaan we eerst een sightseeingtour maken door Londen. Daarna is ieder vrij om de stad te bekijken naar eigen inzicht. Het avondmaal kunnen we in Londen gebruiken daarna gaan we terug naar ons Hotel. Londen is één van de leukste steden van Europa! Londen bruist dag en nacht! Een trip Londen, is er een om nooit te vergeten! Een paar hoogtepunten: de London Eye, Buckingham Palace of Covent Garden! The St. Pauls Cathedral, de Tower, teveel om op te noemen! Programma 3 dagen Londen le dag Vanuit Goes, Middelburg, Vlissingen of Terneuzen via Gent en Duinker ken naar Calais voor oversteek per Shuttle naar Folkestone. Hier aangekomen langs Maidstone vervolgen we onze reis naar Londen. We rijden meteen naar het centrum van Londen waar ieder de gelegenheid heeft een kort bezoek te brengen dan wel het avondmaal te gebruiken. Hierna gaan we naar ons Hotel in de directe omgeving van Londen voor overnachting. Slechts 160,- 3e dag Voor de middag nog bezoek aan Londen, om plm. 12.00 uur vertrek naar Folkestone voor overtocht naar Calais en vervolgens doorreis naar eigen regio, aankomst naar gelang opstapplaats plm. 21.00 uur. De prijs is 160.- p.p. Toeslag 1 persoonskamer: 35.-. Inbegrepen Vervoer per touristclass reiswagen volgens programma. Verzorging op basis van 2 maal logies met ontbijt in een hotel in de directe omgeving van Londen Stadstour door Londen op 2e dag. Inlichtingen en rechtstreekse boekingen MAASKANT REIZEN TEL 0412 48 2828 o.v.v. PZC Maas asktint R I ei zen Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel NS Stedentrip Van 56,- nu voor 20,- Antislipcursus SEC Speciaal Vaderdagcadeau Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.ozc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. a r Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20