36 I vrijdag 20 juli 2012 (Tlenseniinq.nl Op 20 juli 2012 vieren wij het heugelijke feit dat Opa en Oma Lou Traas en Neeltje Traas-van Belzen 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Lenny Traas Oyarlsilsu Zij was liej'. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en overoma Suzanna Neeltje Dronkers - van der Maas in de leeftijd van 88 jaar. Kruiningen: P. Dronkers Biezelinge: Ineke en Cees Axel: Mare en Truus Gerben Kapelle: Ingrid en Richard Mike, Stefan Geertruidenberg: Annemarie en Cees 17 juli 2012 Welhoekstraat 40 4416 BH Kruiningen Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar het rouwcentrum in Goes, Geldeloozepad 20. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 21 juli van 16.00 tot 16.30 uur. De samenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 23 juli om 13.15 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Veel fijne herinneringen Verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart. Oma Dronkers We gaan haar heel erg missen. Axel: Mare en Truus Gerben Kapelle: Ingrid en Richard Mike en Stefan Bedroefd delen wij u mee. dat van ons is heengegaan mijn lieve zuster en onze tante Suzanna Neeltje Dronkers-van der Maas in de leeftijd van 88 jaar. Marien van der Maas Paul en Lilian van der Maas Wim en Annelies van der Maas Jan en Tanny van den Boomgaard Marie en Adrie Kole Ingel van den Boomgaard Elm a (in herinnering) Neven en nichten Kruiningen, 18 juli 2012 Ik huil om de stilte na jouw bestaan het verdriet omdat er geen afscheid was. Ik huil omdat jij zo eenzaam bent gegaan omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa, zwager en oom Henk van den Berge Hendrik- 4 m fj Zierikzee, 22-2-1946 m r 00 t Kapelle, 18-7-2012 m J Kapelle: Ada van den Bérge - Hoogenboom Kloetinge: Johan en Marianne Jan Claude, Carmen Oudelande: Jacco en Ulrike Jasmijn, Fleur, Myke Oudelande: Erwin en Karina PirnOr Schoondijke: Marleen Theuns-Hoogenboom Anton Theuns - in herinnering - Neven en nichten Maalstede 4e 4421 EE Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 24 juli om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Na de afscheidsdienst is er in de Koorkerk van de Hervormde Kerk gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Henk kende veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan nodigen wij u hierbij uit. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Henk van den Berge Wij wensen Ada en de kinderen heel veel sterkte toe. Willie Klippel-van den Berge Jaap Klippel Piet van den Berge Saakje van den Berge-Niemeijer Jan van den Berge Adrie van den Berge-Hagesteijn Neven en nichten Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend en buurman Henk van den Berge Wij wensen Ada, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Buren van de Maalstede Janny en Bert Kuiper Cariene en Wil van de Water Jan Meijer Joke en Piet Lepoeter Corry en Bruno Lokken Willy en Adrie van Liere Kapelle, 19 juli 2012 Geheel onverwachts is overleden ons Erelid en trouwe vrijwilliger Henk van den Berge Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid enorm missen. Wij wensen Ada, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Oranje Vereniging Oudelande BB» Nooit meer je typische lach en grap... Geheel onverwachts en geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader en schoonvader van onze vrienden Erwin Karina. Henk van den Berge Wij wensen Erwin Karina, Ada, Johan, Jacco en familie heel veel sterkte toe. Janine, Martijn Esmee Petra Laurens Petra Luc Marjolein Marjolein Julian Janneke Marco Sabrina Maria Gisela Nicole, Tom Sem Mirjam Erik Adriana Wim Sven Phrae Lars Ronald Sjoerd Auke Richard Wouter Michiel Jesse Anneke Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Piet Duinkerke "Piet Schuurtje" ☆Yerseke, 11-05-1937 Goes, 17-07-2012 Familie Duinkerke-van de Pas Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging door Allevo en Verpleegtehuis ter Valcke te Goes. 17 Juli is overleden mijn lieve tweelingzus Aaltje Kaijser-de Visser Goes: S. Verpoorte-de Visser

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44