341 lezers >u
vrijdag 20 juli 2012
UITSLAG VANDAAG
ALGEMEEN KLASSEMENT
Algemeen klassement
1. P. Clement Kamperland 1879
2. T. de Klerk Nw St Joosland 1841
3. P. Verstelle Philippine 1835
4. S. Koets Biggekerke 1830
5. M. Verbart Hoedekenskerke 1817
6. J. Kalisvaart Spui 1810
7. B. van de Kreeke Middelburg 1794
8. P. van de Kreeke K'land 1789
9. R. Stawny Middelburg 1785
10. R. Bastiaanse Middelburg 1781
11R. Hogendorf Kapelle 1778
12. D. Blok Goes 1771
13. L. Goodijk Renesse1768
14. J. Boonman Oudelande 1767
15. S. Pouwelse Middelburg 1767
16. W. Aarnoutse Meerman M'burg 1766
-17. C. Berrevoets Kerkwerve 1762
18. M. Faes Aardenburg 1761
19. O. Willemse Bruinisse 1758
20. D. Easthope Goes 1756
21L. Geschiere Middelburg 1753
22. K. Sol Terneuzen 1751
23. J. Siereveld Arnemuiden 1749
24. L. Lukus Noordgouwe 1747
25. J. De bart Aardenburg 1746
26. R. Van hecke Hoek 1746
27. J. Harthoorn Heinkenszand 1743
28. D. van Belzen N&S Joosland 1737
29. L. van Belzen Middelburg 1736
30. S. van Hoeve Zaamslag 1725 60.
31.M. Riemens Zoutelande 1725 61.
32. J. de Rijke Veere 1724 62.
33. M. Geschiere Heinkenszand 1722 63.
34. S. van Hee Oostburg 1722 64.
35. S. Boekhout Terneuzen 1721 65.
36. N. Vermeire Philippine 1721 66.
37. P. Jansen Zaamslag 1721 67.
38. S. Stokman Goes 1717 68.
39. M. Murre Vrouwenpolder 1716 69.
40. J. de Dreu S-Gravenpolder 1715 70.
41. K. van de Velde Kerkwerve 1715 71.
42. C. De jonge Hoed'kerke 1712 72.
43. S. van Belzen Middelburg 1711 73.
44. A. Verhage Kerkwerve 1711 74.
45. B. Francke Aagtekerke 1710 75.
46. J. Verschuure Yerseke 1707 76.
47. W. Souren Retranchement 1706 77.
48. M. van den Ende Zaamslag 1706 78.
49. J. Hage Oost-Souburg 1703 79.
50. A. Hamelink Zaamslag 1702 80.
81.
51.R. Tissink Kapelle 1701 82.
52. C. van den Bulck M'burg 1699 83.
53. S. Proos Colijnsplaat 1699 84.
54. A. Adriaanse Vlissingen 1697 85.
55. G. Siereveld Nw&St Joosland 1697 86.
56. M. Rooze Lewedorp 1696 87.
57. J. Goossens Goes 1695 88.
58. J. de Bruyne Terneuzen 1695 89.
59. W. Risakotta Oost-Souburg 1691 90.
K. Bek Driewegen 1691
M. Louws Vlissingen 1690
J. van Belzen Arnemuiden 1688
W. Verstraate Westkapelle 1688
C. Paccoud Terneuzen 1688
B. Buyo Goes 1687
T. Jansen Terneuzen 1686
L. Kalisvaart Hoek 1685
E. Hofman Terneuzen 1685
W. van der Lee Middelburg 1682
R. van Hertum S-H H.kinderen 1682
E. van Belzen Arnemuiden 1682
T. de Rijke Veere 1681
R. Daniëlse Goes 1681
C. de Bruijne Terneuzen 1681
M. Baaijens S-Heerenhoek 1680
I. Huibregtsen Westkapelle 1679
B. debennie Hamer Nwdorp 1678
R. Bloks Vlissingen 1678
B. Murre Vrouwenpolder 1676
L. van Agthoven S-H'hoek 1676
P. van der Maas Vogelwaarde 1676
A. Berrevoets Kerkwerve 1675
L. Vader Vlissingen 1674
M. Marteijn Arnemuiden 1674
J. de Buck Vlissingen 1673
J. Rouw Heinkenszand 1671
Y. van Eenennaam Vlissingen 1669
R. Klaasse Goes 1668
J. van Belzen Arnemuiden 1668
M. Heijboer Renesse 1667
91. M. Nagtzaam Heinkenszand 1667
92. C. Maas Vlissingen 1666
93. G. Hamelink Terneuzen 1665
94. E. Steenhard Wemeldinge 1664
95. M. Joosse Goes 1663
96.1. Maljers Veere 1663
97. J. van Damme Hulst 1663
98. J. j Simpelaar-avot Groede 1662
99. J. Koets Westkapelle 1662
100. M. van Hecke Terneuzen 1661
101. C. Paccoud Rorive Terneuzen 1661
102. G. den Herder Middelburg 1657
103. J. de Puit Wolphaartsdijk 1657
104. J. Brugman Kerkwerve 1655
105. A. van Hertum S-H H.kinderen 1655
106. E. Verhage Kerkwerve 1655
107. R. Delzenne Yerseke 1654
108. G. van de Kreeke M'burg 1652
109. L. van der Vliet Kapelle 1651
110. J. Maranus Oostkapelle 1650
111. W. Jonker Kapelle 1650
112. N. But Middelburg 1648
113. E. Bakker Axel 1647
114. H. Westerweele Vlissingen 1647
115. C. Maas Vlissingen 1647
116. A. Sponselee Sas Van Gent 1646
117. G. van Herwijnen Kr'dijke 1646
118. A. van Hecke Terneuzen 1645
119. P. Kraak Kapelle 1644
120. H. van de Schraaf Goes 1644
121. J.Sol Philippine 1643
122. L. van Gilst Kloetinge 1643
123. J. van de Sande Terneuzen 1642
124. S. Van der Does Wemeldinge 1642
125. C. Dietvorst Sint Annaland 1642
126. R. van Koeveringe Kr'dijke 1642
127. T. Kloet Wolphaartsdijk 1641
128. J. Korsuize S-Gravenpolder 1641
129. C. de Kramer Terneuzen 1640
130. J. Marteijn Vlissingen 1640
131G. de Rijke Goes 1640
132. E. Smits Kloetinge 1639
133. J. van Belzen Arnemuiden 1639
134. W. Janse Nw&St Joosland 1638
135. J. Ritsema Middelburg 1637
136. L. Wilderom Kamperland 1637
137. A. de Bat Kruiningen 1637
138. S. Oosterling Goes 1636
139. E. de Boo van Uijen Vlissingen 1635
140. D. Beije Serooskerke (S) 1634
141J. Baaijens Arnemuiden 1633
142. L. Peene Westkapelle 1632
143. P. van Hee Oostburg 1632
144. A. Dagevos Wemeldinge 1632
145. M. Dekker Aagtekerke 1631
146. W. Janse Nw &St Joosland 1631
147. R. den Engelsman Terneuzen 1630
148. H. Franke Zuidzande 1629
149. P. Koks Aagtekerke 1629
150. J. van der Weele Kruiningen 1629
Etappe 17
1D. van Leeuwen Terneuzen 169
2. R. Geene Terneuzen 167
3. D. Francke Axel 157
4. S. Stokman Goes 156
5. M. Wondergem Serooskerke 153
6. D. Martinu Koewacht 153
7. M. Joosse Goes 153
8. S. Vermeulen Vlissingen 153
9. J. van Langevelde Axel 152
10. R. Veenstra Middelburg 152
11P. Clement Kamperland 150
12. P. den Hollander Oost-Souburg 149
13. J. Aertssen Goes 149
14. R. Veenstra Middelburg 148
15. L. Nelen Goes 146
16. D. Blok Goes 144
17. J. Kalisvaart Spui 143
18. M. Grguric Axel 142
19. J. van den Broeke W'dijk 138
20. C. Schroevers Arnemuiden 138
21. C. Berg Maranus Zoutelande 138
22. L. van Agthoven S-H.hoek137
23. G. Hamelink Terneuzen 137
24. P. Pladdet Terneuzen 137
25. R. den Engelsman Terneuzen 137
26. R. Heijboer Terneuzen 137
27. R. Rijk S-H Hendrikskinderen 137
28. J. Hage Oost-Souburg 136
29. M. Neyt Sas Van Gent 136
30. S. Kempkes Koudekerke 136
31. J. Kapelle Vlissingen 136
32. J. Muller Bruinisse 135
33. E. den Hollander Oost-Souburg 134
34. H. Schouwenaar Vlissingen 134
35. C. Eversdijk S-H Arendskerke 134
36. S. v. Hertum S-H H.kinderen 134
37. G. van Herwijnen Krabbendijke 134
38. S. Remijnsen Goes 133
39. P. Bruijns Heinkenszand 133
40. K. Passenier Domburg 131
41. M. Murre Vrouwenpolder 131
42. S. Koets Biggekerke 131
43. R. Bogaert Zierikzee 131
44. R. Bloks Vlissingen 131
45. J. van de Sande Terneuzen 130
46. J. Proos Middelburg 130
47. J. de Rijke Veere 130
48. A. Geelhoed Oost-Souburg 130
49. K. de Jonge Burgh Haamstede 130
50. R. van Overveld Terneuzen 130
60. H. Francke Middelburg 127
61J. Cevaal Ritthem 127
62. J_ Katsman Middelburg 126
63. O. Willemse Bruinisse 126
64. J. Sturm Terneuzen 126
65. J. de Dreu S-Gravenpolder 126
66. D. van Belzen Nw&St Joosland 126
67. R. de Rijke Veere 126
68. J. Harthoorn Heinkenszand 126
69. R. Kole Goes 126
70. C. De jonge Hoedekenskerke 126
71J. Leurgans Sluis 126
72. H. van de Schraaf Goes 126
73. M. van den Ende Zaamslag 126
74. A. Willemsen Middelburg 126
75. M. de Boer S-H Hendriksk. 126
76. L. Verwijs Goes 126
77. M. Dekker Aagtekerke 126
78. J. Boonman Oudelande 126
79. K. Vader Zoutelande 125
80. S. Moes Middelburg 125
81R. Verplanke Terneuzen 125
82. W. Pauw Terneuzen 125
83. F. Pattiruhu Middelburg 125
84. P. v.d. Boomgaard Yerseke 125
85. M. de Graaf Goes 125
86. M. Louws Vlissingen 125
87. H. Witkam Heinkenszand 125
88.1. Maljers Veere 125
89. W. Drieghe Terneuzen 125
90. R. Tissink Kapelle 125
91. S. Grguric-Bareman Axel 125
92. S. Zegers Terneuzen 125
93. M. van Houte Krabbendijke 125
94. P. Kraak Kapelle 124
95. J. Sol Philippine 124
96. M. Riemens Zoutelande 124
97. R. Hogendorf Kapelle 124
98. J-. de Bruijn Vrouwenpolder 124
99. G. Geschiere Heinkenszand 124
100. R. de Bruine Goes 123
101. G. van Osta Goes 123
102. A. Verplanke Philippine 123
103. B. Murre Vrouwenpolder 123
104. B. van de Kreeke M'burg 123
105. J. Korsuize S-Gravenpolder 123
106. E. Boon Middelburg 123
107. S. Martinu Koewacht 123
108. R. Keijmel Vlissingen 123
109. R. Maas Axel 123
110. W. Korsuize Goes 122
111B. Oosterlee Breskens 122
112. J. Minnaard Yerseke 122
113. R. Liplijn Middelburg 122
114. C. Berrevoets Kerkwerve 122
115. H. Crans Kamperland 122
116.A. Neyt Sas Van Gent 122
117. K. Sol Terneuzen 121
118. M. Kalfsvel Sas Van Gent 121
119. M. Clement Vlissingen 121
120. T. Neve Sas Van Gent 121
121E. de Witte Wolphaartsdijk 121
122. P. Biesbroeck Sluis 121
123.A. Sol Philippine 120
124. T. op Op \'t hof Goes 120
125. R. Geschiere Heinkenszand 120
126. P. Letens Kapelle 120
127. J. Koets Westkapelle 120
128. J. Leys S-H H.kinderen 120
129.-G. Duerink Heinkenszand 120
130. R. v. Hertum S-H H.kinderen 120
131R. Cevaal Kamperland 120
132. J. Bosselaar Oudelande 120
133. M. Geschiere Heinkenszand 120
134. T. de Klerk Nw&St Joosland 120
135. J. Maljers Veere 120
136. M. van Zuidam Zaamslag 120
137. B. Gunter Middelburg 120
138. E. Verhage Kerkwerve 120
139. R. Bastiaanse Middelburg 120
140. J. Oppeneer Koewacht 119
141. J. Barentsen-Sandee K'kerke 119
142. G. van de Velde Goes 119
143. M.Jacobs Goes 119
144. P. Oostdijk Goes 119
145. C. Riemens Vlissingen 119
146. R. Matthijsse Middelburg 119
147. C. Mahu Terneuzen 119
51J. Matthijsse Middelburg 129
52. C. Louwerse-Hoogstraate Vlissingen 128
53. M. van Hecke Terneuzen 128
54. K. van de Velde Kerkwerve 128
55. P. Verstelle Philippine 128
56. A. Markusse Wilhelminadorp 127
57. M. Gunter Middelburg 127
58. A. v. Hertum S-H H.kinderen 127
59. M. Jobse Oostkapelle 127
Het weer in de bergen kan zo omslaan. Reden de
renners woensdag in de Pyreneeën nog in 38 gra
den hitte, gisteren waren de hellingen in nevelen
gehuld.
En dat maakt ook het dalen lastiger. Bergkoning
Thomas Voeckler, gedwongen om in een vroege
vlucht mee te gaan toen zijn concurrent Robert
Kessiakoff aanviel, daalt hier de Col de Menté af,
daar waar Luis Ocana in 1971 zo hard viel in de
gele trui. Voeckler bleef gisteren Kessiakoff op al
le bergen voor en is nu zeker van de bolletjes
trui. foto Laurent Cipriani/AP
KIJK VOOR DE VOLLEDIGE UITSLAG OP WWW.PZC.NL/LEZERSTOUR