ni9nsQniinq.ni donderdag 19 juli 2012 familieberichten I 31 Oys/Jsdsn "De Heer is mijn Herder". Na een periode van afnemende gezondheid heeft de HEERE uit ons midden weggenomen onze zorgzame moeder en oma Jozina van Belzen-Grootjans sinds 30 december 2004 weduwe van Cornelis van Belzen s 15 september 1931 f 18 juli 2012 Middelburg: L. van Belzen C. K. van Belzen-Schroevers Corné en Rianne Mika, Noah Willeke en Michel Nikki, Jurre José en Joan Keano, Owen Vlissingen: C. van Belzen J. van Belzen-Janse Kenneth Christian en Linda Jaimy, Chayenne Correspondentieadres: Bessie Smithstraat 9, 4337 WT Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 21 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel, zal D.V. gehouden worden op maandag 23 juli om 10.00, uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.15 uur aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vrij onverwachts is na enige jaren van zorg heengegaan mijn lieve zus en schoonzus Jozina van Belzen-Grootjans weduwe van C.van Belzen L. Siereveld-Grootjans J.J. Siereveld kinderen en kleinkinderen Heden nam de Heere uit ons midden weg onze Lieve Schoonzuster en Vriendin Jozina van Belzen-Grootjans J. van Belzen G. van Belzen-Poortvliet G. Baas-van Belzen H. Baas (in herinnering) Joos en Janna Neven en nichten Arnemuiden, 18 juli 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor haar jarenlange vriendschap, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve tante Sien Ian en Sien van Belzen-Schuit Ko en Hannie Joossen-Siereveld neven en nichten Wij zijn diep getroffen door het overlijden van de zeer markante horecaondernemer LAU OOSTHOEK Wij wensen de familie, Dennis en Danielle en alle gasten van Café Restaurant Oranjeboom veel sterkte met het venverken van dit verlies. Bestuur en leden Koninklijke Horeca Nederland afd. Goes Tot ons verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat Lau Oosthoek is overleden. Lau Oosthoek Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens de leden van Niks in 't Padje Wij zijn heel verdrietig. Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en opoe, is sneller dan verwacht overleden. Magdalena Wijnvoord-Kouwenberg weduwe van Marinus Peter Wijnvoord 23 februari 1927 17 juli 2012 kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Mama is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg. Aldaar is er gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 23 juli a.s. van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend zal de crematieplechtig heid plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB, te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mama hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Piet Tuinkerke "Piet Schuurtje" ☆Yerseke, 11-05-1937 t Goes, 17-07-2012 Familie Tuinkerke-van de Pas Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging door Allevo en Verpleegtehuis ter Valcke te Goes. Dag aan dag draagt Hij ons Psalm 68 20 Bedroefd, maar mei een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze geliefde tante en schoonzuster Geertruida Hendrika Stouten Geertje Middelburg, 10 juli 2012 Oosterland, 31 maart 1929 Den Haag: Jan en Emmy Zoetermeer: Rita Ypenburg: Rob en Riny Veeningen: Gertenjanny Reeuwi|k: Jaap Bodegraven: Erikjan en Simone Bergen op Zoom: Leny Dongen: Jacqueline en Ad Borkel en Schaft: Han en Corine Nassaulaan 133, Middelburg Correspondentieadres: Fort 36, 79.24 RB Veeningen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uw goedertierenheid, Heere! zij over ons, gelijk als wij op U hopen. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader en trotse opa Jacob Steketee echtgenoot van Maria Neeltje Duivewaarde in de leeftijd van 82 jaar. Heinkenszand: M.N. Steketee-Duivewaarde Kamerik: Maatje Steketee Ruben en Moyna Steven en Dyonne Borssele: Piet en Addy Steketee-Verhulst Desiree en Jeffrey Samantha en Brian Nisse: Andrea Steketee en Anja Hazebroek Kapelle: Kees en Pietemei Steketee-van Haaften Emmelie Ellewoutsdijk: Albert en Sonja Steketee-de Smit Alysha Yvana 's-Gravenpolder: Marian en Leo Lokerse-Steketee Roy Nick 17 juli 2012 Clara's pad 18,4451 HD Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 23 juli om 11.00 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats Kidskinderscheweg 1 te Kapelle. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 - 11.00 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen, geen toespraken, graag gepaste kleding. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een ernstige ziekte hebben wij afscheid genomen van onze geliefde broer, zwager en oom Jaap Steketee Wij wensen Marie en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Familie Steketee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45