Colofon êmsïiBsi filebericht IDensenlinq.nl woensdag 18 juli 2012 familieberichten I 33 Ik ben in mijn tuintje, mijn lievelingsoord. Daar vlieden de dagen gerieflijk voort. Daar weet ik van kommer noch van verdriet en zingen de vogels hun vrolijke lied. Onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa Abraham de Rijke Bram in de leeftijd van 82 jaar. Veere Willie de Rijke-Rooze Kortgene Karin Rijswijk (ZH)Mirjam en Costijn Joris, Ries 16 juli 2012 Zanddijkseweg 1, 4351 NN Veere Op vrijdag 20 juli zal om 13.30 uur een herdenkingsdienst gehouden worden in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in eerdergenoemde kerk. Onverwacht is overleden onze zwager en oom Bram de Rijke in de leeftijd van 82 jaar. Krabbendijke: mevr. J.C. de Breejen-Burggraaff Waarde: Frans en Klazien Lowiesse-Rooze Waarde: Margreet Houtekamer-Rooze Neven en nichten Wij wensen Willie en de kinderen veel sterkte. Veere, 16 juli 2012 Now is the hour, when we must say goodbye. Met verbijstering vernamen wij, tijdens onze vaarweek op de Waddenzee, dat ons zeer gewaardeerde koorlid van het eerste uur Bram de Rijke plotseling is overleden. Wij verliezen in hem een markante en toegewijde eerste tenor. Wij wensen Willie, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte bij het verwerken van dit verlies. Dirigente en koorleden Shantykoor "Het Veerse Scheepstuig" Veere Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzuster en tante Adri Anthonise - Mol Echtgenote van onze broer Maarten Anthonise Prince George: Jannie Terhaar - Anthonise Kruiningen: Janneke van Liere - Anthonise Kees van Liere t Goes: Corrie Wagenaar - Anthonise Henk Wagenaar Vlaardingen: Paulien de Heide- Anthonise Gerrit de Heide Nieuwerkerk: Coby de Jonge - Anthonise Jan de Jonge Neven en nichten Blenheim, Nieuw-Zeeland, 17 juli 2012 "Ik zie een poort wijd open staan Door de moeilijke laatste levensfase verlangde hij er naar om geroepen te worden tot het leven na de dood. Zijn wens is nu vervuld. In alle rust en vertrouwend op zijn Heiland heeft onze oom en vriend Adriaan Kort vanaf 31 januari 2010 weduwnaar van Antje Huberdina de Feiter Nieuwerkerk, 8 april 1925 Zierikzee, 16 juli 2012 afscheid genomen van dit aardse leven. Willy Zandijk-Kik Jaap en Jopie Kik-Boogaart Rina en Johan Schiettekatte-de Vrieze en verdere familie Nieuwerkerk, Ribesstraat 12 Correspondentieadres: Molenstraat 3 4306 CG Nieuwerkerk De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 20 juli om 11.00 uur in de "Johanneskerk" aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyweg te Nieuwerkerk, omstreeks 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". De medewerkenden van Allévo Thuiszorg en "Cornelia" zeggen we heel veel dank voor de liefdevolle aandacht en verzorging. In zijn geboorteland Kroatië is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en onze lieve opa Antun Grivicic *21 juli 1940 1 10 juli 2012 Slavica Grivicic Mirjana en Alexander van der Kaaij Tim Joyce Antoni Gaudipark 32 4382 KD Vlissingen De afscheidsbijeenkomst en crematie hebben in Zagreb plaatsgevonden. De strijd heb je nooit opgegeven, zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven, met humor en met kracht. Op 15 juli is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Kees Boonman Ovezande, 1 juli 1954 - f Nijmegen, 15 juli 2012 Familie Boonman-de jonge Bloemenstraat 13 4441 AJ Ovezande Voor uw bezoek, bloemen, gesproken of geschreven woorden van belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze fantastische en zorgzame moeder en oma Rig Kesteloo - 4e Vlgming betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is fijn te ervaren dat zovelen van Ria hielden en haar waardeerden. Een bijzonder woord van dank aan Jaco Steijn van Uitvaartzorg de Vlieger voor de nette en correcte uitvoering van de uitvaart. Jeroen Patricia en Pascal Isabel Michael Kelly Dyanne en Jos Nieuwerkerk, juli 2012 Voor het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve mama, dochter, zus en schoonzus Astrid Polderman willen wij u hartelijk danken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, uw aan wezigheid bij de begrafenis, de vele bloemen, telefoontjes en schriftelijke belangstelling heeft ons goed gedaan. Isa en Sjoerd Rienus Polderman en familie Kruiningen, juli 2012 ERZORGING Peter Butler begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33