32 I familieberichten woensdag 18 juli 2012 0 iïlensenÜnq.nl Üya/Jads/] Beetje bij beetje moest jij ons verlaten. Wij konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. Onze broer en onze Kastelein van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij Bedanktvoor alles wat je hebt gedaan. Diep bedroefd, maar vol goede herinneringen aan de jaren die wij met elkaar hebben gehad, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en zwager Lau Oosthoek Laurentius Cornelis 3-6-1939 's-Heer Hendrikskinderen 16-7-2012 's-Heer Hendrikskinderen: C. L. Oosthoek M.P. Oosthoek J. Oosthoek Heinkenszand: P.M. de Jonge - Oosthoek J. de Jonge Oude Rijksweg 43a, 4472 AE 's-Heer Hendrikskinderen Onze waardering gaat uit naar de thuiszorg van Allévo en dr. R.B.T. Wolbers voorde goede verzorging aan Lau besteed. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 20 juli om 10.30 uur in de H. Maria Magdalena Kerk aan de Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het "Heer Hendrikhuis" aan de Te Werfstraat 18 aldaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van dhr. L.C. Oosthoek (Lau) zal Café Oranjeboom tot en met vrijdag 20 juli gesloten zijn. Fam. Oosthoek en Dennis Altijd bezige handen, nu gevouwen en stil. Energiek, intens geleefd, je hele leven hard gewerkt, zo was jouw wil. Ik heb veel van je geleerd. Lau Bedankt! Nu heb je rust, met lichaam en geest. Het blijft ons zo dierbaar, wat is geweest. Een groot gemis, het doet ons pijn, maar we weten, dat je altijd bij ons zult zijn. 's-Heer Hendrikskinderen: Dennis Mijnsbergen 's-Heer Arendskerke: Danielle van Sabben Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Wij weten wat jij hebt geleden in jouw grote dappere strijd. 's-Heer Hendrikskinderen: Adrie en Ria Mijnsbergen-van Vooren Bij ons op de dijk wordt het anders nu onze markante buurman Lau Oosthoek is overleden. Fam. S. en M. Oudkerk Fam. M, Rouw Fam. D. Rouw Fam. H. de Schipper Dhr. R. Sombroek Mevr. D. Steketee Fam. M. Wiersma "Stilletjes vertrokken en in stilte begraven" onze lieve vader en opa Jan van Oevelen In de leeftijd van 80 jaar Rust zacht Jolanda Peter Sonja Anita Jolanda jr Joost, Anna, Noortje, Victoria, Ophelie en Fay Nieuw Vossemeer, 9 juli 2012 'Alles wisselt' Met verdriet geven wij u kennis dat rustig en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Goes Wilhelmina Geertruida Bierens-Kole sinds 15 augustus 1997 weduwe van Willem Jan Bierens in de leeftijd van 94 jaar. Nieuw Beerta: Matty en Ko Blok-Bierens Arianne en Boudewijn, fan, Noortje Willem Jan en Annemijn, Aniek, Liese, Marijn Kloetinge: Thijs en Corry Bierens-de Jonge Robert Sabine en Folkerl, Noa, Thijs Bastiaan en Brydie Zierikzee: Bram en Marianne Bierens-Sogtoen Ivo en Marjolijn Casper en Karin Westkapelle: Rien en Lou van der Welle-Bierens Marlies en Albert, Maarten Inge Engelen: Wil Bierens en Ton Clement Elise David en Zinzi Vlissingen: Joan Bierens Joyce en Maarten Katja en Etienne Emmen: Willem en Marja Bierens-Abercrombie Wouter Thomas Goes, 16 juli 2012 Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Kapelseweg 11 4481 PC Kloetinge De afscheidsdienst wordt vrijdag 20 juli om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Schore, waarvoor U wordt uitgenodigd. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Vanaf 15.00 uur is er in het dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore gelegenheid tot condoleren. Tijdens hun vakantie in Hongarije zijn door een tragisch ongeval omgekomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Hans Johannes Asma 2 juni 1961 te Zierikzee f9 juli 2012 te Jaszszentandras en zijn geliefde vrouw, onze schoondochter, schoonzus en tante Wanda Nurfasha Wanda Idris 4 januari 1980 f9 juli 2012 te Singapore te Jaszszentandras H. Asma J. Asma-Broere Marike Oosterholt-Asma Willem Oosterholt Sean Robin Taco Asma Annemiek Asma Marjolijn Sebastiaan Correspondentieadres: Schuurbeque Boeijestraat 6 4301 KK Zierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Hans op donderdag 19 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. Wanda zal in haar geboorteplaats begraven worden. Wij nemen in besloten kring afscheid van Hans in het crematorium te Middelburg. Geen bezoek aan huis Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Hans Asma Dit bericht heeft ons diep geraakt. Maar dankbaar zijn wij, voor de jaren dat wij hem hebben leren kennen als een trouwe medewerker. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familieleden en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeeL/medewerkers/'collega's Transportbedrijf AB Texel Geschokt namen we kennis dat door een ongeval Hans Asma en zijn vrouw zijn overleden. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en collega's Lamb Weston Meijer V.O.F.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32