Colofon maandag 16 juli 2012 Cl (Densenlinq.nl Niets kan ons scheiden van de liefde van God Heengaan in je eigen bed, omringd door je zo dierbare familie. I We zijn dankbaar dat dit mogelijk was en dat verder lijden je bespaard is gebleven. Wat gaan we je missen, onze lieve Pieter van den Beukel Delft, 16-10-1934 Kapelle, 14-7-2012 Geborgen in Gods liefde Kapelle: Barbara van den Beukel - Straatman Zonnemaire: Jeannette van den Beukel en Jan Vogelaar Evelien, Annemarie, Rosalie Delft: Juul en Rob Keijzer - van den Beukel Thomas, Julianne Leidschendam: Marjan en Paul Esmeijer - van den Beukel Kevin, Saskia, Yannick, Ayla Amsterdam: Jaap van den Beukel en Catherine Prez Noa Kapelle: Irene en Alex Segers - van den Beukel Christiaan, Robbert-Jan, Koen Parklaan 24 4421 GV Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op i woensdag 18 juli om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Koorkerk van de Hervormde Kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Door de Heere werd van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom Abraham Pieter Pouwer Vrouwenpolder: A. Maljaars Middelburg: C.C. Gideonse - Maljaars Neven en nichten I Op 12 juli jl. is overleden oud-plaatsvervangend korpschef j gemeentepolitie Goes Fons Aerts Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A. M. Demmers-van der Geest, korpschef lelfifl SS|@'P;©:! Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18