fTlenS9nlinq.nl maandag 16 juli 2012 I 17 Hun geeft Hij moed en krachten, Die hopend op Hem wachten. Psalm 31 19 berijmd Bedroefd, maar met veel dankbaarheid voor wat wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve, zorgzame vader en opa Abraham Pieter Pouwer sinds 11 februari 1996 weduwnaar van Maria Cornelia Maljaars in de leeftijd van bijna 97 jaar. Middelburg: Hannie en Rinus Abrahamse Marleen en Jafet Bram-Peter en Angela Marcella en Herman Arjan en Maartje Mark en Joyce Veere: André en Jannie Pouwer Michiel en Judith Annemarie en Thijs Maurits en Dirk en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de huisartsen en het personeel van Verzorgingshuis Eben Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 14 juli 2012 Correspondentieadres: M.C. Abrahamse Sir W. Churchill-laan 11 4333 BA Middelburg De rouwdienst zal D.v. gehouden worden op woensdag 18 juli om 10.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Er is gelegenheid om van hem afscheid te nemen vooraf aan de rouwdienst van 9.45 tot 10.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. geen bloemen Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma (c/ea/te Soe/ine V7ze/>oud~ Mortier sinds 5 maart 1989 weduwe van Gilles Izeboud •Soerakarta (Ind), Oost-Souburg, 19 november 1927 13 juli 201 2 Kinderen en kleinkinderen Wij bedanken de medewerkers van Ambachtsveld 33 voor de liefdevolle verzorging van onze moeder Correspondentiead res H. Brewel-lzeboud Munnekenburenstraaf 108 5045 DW Tilburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 8 juli van 19.00 tot 20.00 uur en op donderdag 19 juli van 10.45 tot 11.15 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337XDMiddelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 juli om 1 2.00 uur inhet crematorium aan de Westelijke Ouae Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Niets zal hetzelfde zjjn zpnderjon... Tot mijn grote verdriet heb ik afscheid moeten nemen van de liefde van mijn leven. f/JasA/i dffife/vna/i aa/i 's-Gravenhage Kattendijke 28 februari 1944 13 juli 2012 Carla van Dijk - Geers Kureweg 16, 4474 AN Kattendijke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 17 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gele genheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Met grote verslagenheid moeten we opnieuw afscheid nemen van een dierbaar familielid. .Wfa/'Z/r/. üa/ï fffz/f Schoonzoon van: A.P. Geers - Suurland Zwager van: Douwe en Gerda Boersma - Geers Dirk (in herinnering) en Magda Grootjans - Geèrs Oom van: Pedro en Arlette Ventevogel - Boersma Romeo en Sergio Ingmar Boersma en Patricia Bron Marcel Grootjans en Nancy Lindenbergh Jessica en Jordi Remy en Claudia Grootjans-Brasser Daman, Wesley en Jay den Wij omarmen Carla om haar verdriet te delen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor de fantastische tijden die we met elkaar beleefd hebben, moeten we helaas veel te vroeg afscheid nemen van onze vriend: Martin van Dijk Wij wensen Carla veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bert Toos Johan Kathy Marcel Cindy Bert-Jos Plotseling is overleden ons lid en oud-voorzitter Martin van Dijk Gedurende enkele jaren was hij voorzitter van onze vereniging. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen Carla en familie veel sterkte toe. Bestuur, oudbestuursleden en leden van Bowling Vereniging Goes Goes, 14 juli 2012 A. - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en mijn oma Ida Andries in de leeftijd van 64 jaar. Linda en Rob Laura Vanessa en Anthony Xander Terri Demi Adrie Kerkhove Middelburg, 15 juli 2012 Correspondentieadres: Vanessa Kerkhove J.I. Sandersestraat 55 4388 ED Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 juli van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij Ida gedenken, zal om 15.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord voor de goede zorg en begeleiding aan haar gegeven. In liefde met haar verbonden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Ida Andries Vlissingen: Biaenjo Rudie Arnemuiden: Claar en Co Danielle 15 juli 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17