Een saaie baan accepteren? Je bent toch niet gek. 281 JMBdKZSfrfrfcirkt Werk aan de winkel. Monteur 2 allround-bakkers, een deegmaker en een machinebediende. zaterdag 14 juli 2012 Media Markt Middelburg is op zoek naar enthousiaste collega's die willen werken in onze vernieuwde winkel. Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau en affiniteit met de producten die wij verkopen. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bent flexibel inzetbaar en vind het belangrijk om zo goed mogelijk te presteren. Ervaring in de elektronische detailhandel heeft de voorkeur maar is niet noodzakelijk. Herken jij jezelf in bovengenoemde punten en wil jij een uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden? Dan is het tijd om te solliciteren bij de grootste elektronicawinkel van Zeeland! Zitje nog op school? Wij bieden ook BBL stageplaatsen aan dus studie en werk kan prima samengaan bij Media Markt Middelburg! Verkoper KTV/HiFi Computer Telecom Witgoed/Klein Huishoudelijk Je geeft klanten informatie en advies, springt in op wensen van de klant en biedt een uitstekende service. Daarnaast zorg je voor het aanvullen, presenteren en prijzen van producten op je afdeling. Je hebt een MBO werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie en de benodigde productkennis. Medewerker Logistiek Je verzorgt onder andere het laden, lossen en opslaan van goederen, het controleren van pakbonnen, het klaarzetten van bezorgingen en reserveringen, het bijhouden van de goederenadministratie en het opruimen van het magazijn. Je hebt een MBO werk- en denkniveau, enige erva ring in een vergelijkbare functie, een groot doorzettingsvermogen en een klantgerichte instelling. Wij bieden: Wij bieden je een uitdagende functie voor 3-12 of 13-32 uur in een dynamisch en expansief bedrijf met prima leer- en door groeimogelijkheden. Media Markt heeft een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket met een collectieve ziektekostenverzekering, een marktconform salaris, een aantrekkelijke regeling voor personeelskorting en een studieregeling. Kijk op www.werkenbijmediamarkt.nl voor meer informatie over de functies bij ons bedrijf. Je sollicitatiebrief kun je sturen naar Media Markt Middelburg, t.a.v. Yvonne van Kuijk/sollicitatie, Mortiereboulevard 4, 4336 RA Middelburg. Of stuur een e-mail naar: kuijk@media-saturn.com Een integriteitscontrole via het Waarschuwings- register van de Stichting Fraude Aanpak Detailhandel is onderdeel van de sollicitatie procedure. Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het uitvoeren van werkzaamheden op locatie of binnen onze werkplaats aan materieel, voertuigen, schepen en installaties. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: zelfstandig werkend geen 8-5 mentaliteit creatief en innovatief flexibel en stressbestendig het opsporen en opheffen van alle voorkomende storingen alsmede revisiewerken aan bovenvermeld materieel onderbouwde kennis door middel van diploma's en certificaten het verrichten van veiligheidskeuringen, gereedmaken voor periodieke keuringen (APK-ADR-ADN) benodigde rijbewijzen. Ons aanbod: Voor de vacature geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Martens Havenontvangstinstallatie B.V. Spanjeweg 2 (Havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel. 0113-672210 E-mail. info@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl Bakkersland is een sterk groeiend bakkersbedrijf dat toonaangevend en aantrekkelijk wil zijn in de markt van dagvers brood, specialiteiten, winkelafbak, thuisafbak en gebak. Bij Bakkersland werken ongeveer 2400 medewerkers verspreid over onze bakkerijen in het hele land. Eén van onze bakkerijen is Bakkersland Terneuzen waar een team van circa 60 gedreven vakmensen garant staat voor de productie van een breed assortiment dagverse bakkerijproducten en specialiteiten. Wij zijn met spoed op zoek naar Voornaamste taken en verantwoordelijkheden allround-bakker en deegmaker: Je produceert groot- en kleinbrood volgens specificaties en kwaliteitsnormen op geautomatiseerde productielijnen. Je bewaakt de kwaliteit van het brood en bent verantwoordelijk voor het naleven van de richtlijnen conform het kwaliteitssysteem (BRC en HACCP). Machinebediende: Je zorgt dat het grootbrood, specialiteiten en seizoensproducten op een correcte manier gesneden en verwerkt wordt en dat voldaan wordt aan de gestelde kwaliteitsnormen. Jouw profiel (voor alle functies): Je beschikt over LBO of MBO-niveau verkregen door opleiding en of werkervaring. Je hebt enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie en een achtergrond in de bakkerswereld is een pré. Je hebt proceskennis en technisch inzicht. Ook ben je bekend met HACCP en voedselveiligheid. Je spreekt en schrijft Nederlands, hebt discipline en bent een teamplayer. Daarnaast ben je accuraat en communicatief vaardig. Je bent verantwoordelijk en flexibel. Afhankelijk van het seizoen ben je beschikbaar voor een 2 of 3 ploegendienst. Reageren en informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan Verwijs (Sectorleider Productie, voor bakker/deegmaker), Jaap de Pooter (Chef Inpak en Expeditie, voor machinebediende). Je sollicitatiebrief met CV kun je (uiterlijk 21 juli 2012) richten aan Patricia de Milliano (HR), Bakkersland Terneuzen BV, Lange Reksestraat 6, 4538 AZ Terneuzen of per e-mail naar: pdmilliano@bakkersland.com. Bakkersland Terneuzen BV, Lange Reksestraat 6, 4538 AZ Terneuzen T +31 (0)115-64 15 15 F 31 (0)115 64 15 11 lwww.bakkersland.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 96