34 Ifamilieberichten zaterdag 14 juli 2012 IH9nsenlinq.nl IS Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Gerdina Koster - Koekkoek betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Bram Koster Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oud-Sabbinge, juli 2012 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Willem Huizen zijn wij u allen zeer dankbaar. A. Huizen-Steijn kinderen en kleinkinderen Juli 2012, Goes/Ovezande Voor de zeer vele blijken van belangstellingen deelneming ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Verhulst-Faasse betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven, in welke vorm dan ook, hebben wij bijzonder gewaardeerd. L. Verhulst Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Westkapelle, juli 2012 /Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens de p s ziekte en na het overlijden van onze man, vader en f opa Jozefus Cornelis Buijs We willen u allen bedanken voor de vele blijken van meeleven. Rie Buijs-Baljeu Leo en Cocky Buijs-ter Maaten Marleen Pauline Marian Buijs en Hans Leenhouts Marijn Middelburg, juli 2012 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van Ans Los-Groenveld Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Cor Los Walter en Nelleke Ricardo en Marnick Irma en Andre Minke Remco en Patricia Alessandro Lewedorp, juli 2012 "Liefde is de bron en al wat overblijft is liefde Na het overlijden van onze moeder, oma en ouwe oma Antoinette van Hooijdonk-Lampert Netty op 29 mei 2012 zijn uw tranen, uw woorden, uw handdruk, uw bloemen, uw kaarten en uw glimlach een heel bijzondere steun voor ons geweest. Met veel dank: Dymphna en Tonny Fernando Leonie en Pieter Guanita en Marco Jennifer Pieter en Henny Wouter en Marcfta Jeroen Zierikzee, juli 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, bij het ziek- zijn en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Pieter Roose Uw medeleven heeft ons goed gedaan. lna Roose-de Putter kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2011 Er is een band die de dood niet kan verbreken Liefde en herinnering leven altijd voort Na het verlies van mijn lieve man, onze liefdevolle papa en schoonvader Jan Abraham van Haneghem willen we alle lieve mensen bedanken voor alles wat ons steun en troost heeft gegeven. Het heeft ons heel goed gedaan. Irma van Haneghem - Geluwie Patricia en Robbert Mare en Sanne Borssele, 14 juli 2012 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze (schoon) vader en opa Joop (Johan) Visee Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle lieve woorden, kaartjes en telefoontjes hebben ons erg goed gedaan. Kapelle, juli 2012 De familie Visee De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Tannetje Janse - Vinke heeft ons heel erg gesteund. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland, juli 2012 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van Pieter Adriaan Trimpe willen wij u oprecht dank zeggen. Nell Trimpe - van Brenk kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2012 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens. Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en opi Eugène Giele wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid bij de crematiedienst. Rosa Giele-de Bakker Terneuzen, juli 2012 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en over-oma Dina Sara Kouwer-van der Heijde willen wij u hartelijk bedanken. P.M. Kouwer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, juli 2012 Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Nellie Marinisse-Hoebeke Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling in welke vorm dan ook. Rinus André en Elly Gert Jan en Eveline Daphne en Rick Marcel Het leven is als sneeuw Ie kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, dagen, maanden, jaren. (Herman van Veen) Daar het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg dankzeggen voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste maatje en onze lieve pap Bert Kögeler Het aantal telefoontjes, brieven, bloemen, de warme woorden, de armen om ons heen alsmede uw aanwezig heid tijdens de plechtigheid, hebben ons overweldigd en enorm gesteund in de afgelopen zware tijd. Puck, Marjolijn en Bert Kögeler Middelburg, juli 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 86