O IT1ensenlinq.nl zaterdag 14 juli 2012 familieberichten I 33 Beetje bij beetje heeft zij ons verlaten Konden we niet meer met haar praten Die blik, die stilte deed vaak zeer Dat zusje van vroeger was zij niet meer Ons gevoel zegt: we zullen haar missen, Maar ons verstand zegt: zo is het goed Lang al een beetje afscheid, maar nu voorgoed. Anneke van Iwaarden 11 mei 1951 12 juli 2012 Yerseke: Yerseke: Goes: Yerseke: Kruiningen: Yerseke: Rilland: Henk en Betje van Iwaarden-Pekaar Stien Lamper-van Iwaarden Piet Lamper (in herinnering) Jan van Iwaarden (in herinnering) Corrie van Iwaarden-Sonke Lenie Zuijdwegt-van Iwaarden Bas Zuijdwegt (in herinnering) Dien Lamper-van Iwaarden Henk Lamper (in herinnering) Ina en Piet Koster-van Iwaarden Jaap en Paulien van Iwaarden-Traas Jozien en Luuk Wiskerke-van Iwaarden Correspondentieadres: Hoofdweg 22 4411 AR Rilland De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. Jobsen, wordt dinsdag 17 juli om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Lief Zusje, Je was zo mooi, anders dan ik Natuurlijk niet meer of minder Maar zo mooi anders Ik heb zoveel van je gehouden Juist omdat je anders was Genoten van de kleine dingen Genoten van elk fijn moment Ik zou je nooit anders dan anders willen Jozien "Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" Vanmorgen, 12 juli 2012 is "onze koningin van het Thomashuis" overleden: Anneke van Iwaarden Ze was onze eerste bewoonster en is nu als eerste "vertrokken". We denken aan Jozien en de verdere familie nu ze hun lieve (schoon-)zus moeten missen en we wensen hen Gods nabijheid toe. Namens alle bewoners en medewerksters van Thomashuis Kruiningen, René Monique van Manen en kinderen Nooit meer lachen Nooit meer zingen Nooit meer dansen. An we zullen je missen. Jeanne, Joselien, Karin, Sara, Marja, Gabriëla, Theresa, Mary, Marilyn, Annelies, Joanne, Annemiek En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Ps. 39:8 Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot onze diepe droefheid van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Izak Arie Maarten Koster echtgenoot van Cornelia Koster-Sinke in de leeftijd van 74 jaar. Waarde: C. Koster-Sinke Kruiningen: Paula en Peter Wolfert-Koster Daniël, Maarten, Annelies Waarde: Ab en Margriet Koster-Neels Lucia, Rose-Mary, Mathijs, Simone Waarde: Marjolein en Peter Weststrate-Koster Carola en Rudy Maurice, Lorenzo Waarde: Laurus en Ellen Koster-Luteijn 13 juli 2012 Kerkweg 47,4414 AB Waarde Mijn man, onze vader en opa is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen en condoleren op D.V. maandag 16 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 18 juli om 13,00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal om ±14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Onze lieve en onvergetelijke tante is niet meer. Anneke Liza en Lenie Peter en Lia René en Els Erik en Wilma Liza en Addy Wim Hennie en Arianne Wilma en Anton Jan en Gea Nels en Ricky Pieter en Linda Edwin en Diane Helmie en Tonnie Jacco en Kitty Anita (in herinnering) Kees Helma en Ko Elize en Jos achterneefjes en nichtjes We houden van je en zullen je nooit vergeten. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, uit ons midden is weggenomen na een geduldig gedragen lijden onze geliefde zwager, oom en oudoom Izak Arie Maarten Koster Echtgenoot van Cornelia Sinke Sterke de Heere onze zuster, schoonzuster en tante, en de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Middelhamis: Hulst: Kruiningen: Kruiningen: Kuiningen: Kruiningen: Waarde: Kruiningen: Goes: Kruiningen: Krabbendijke: M. de Visser-Sinke P. Sinke W.P.K. van Heumen H. Boone-Sinke J. Jansen-Sinke A.J. Jansen D. Sinke-van Halem P. Sinke S.D. Sinke-Duvekot F. Goud Sinke D.A. Goud C. Flipse-Sinke J.J. Flipse J. Sinke M.L. Sinke-Duvekot J. deKeijzer Sinke M.J. de Keijzer L. van de Vreede-Sinke J.J. van deVreede (achter)neven en nichten 13 juli 2012 Er is geen dood Mensen sterven alleen als we ze vergeten Je liefde ging uit naar alle dieren Je zorgzaamheid voor de mensen om je heen Als je aan me blijft denken zal ik altijd bij je zijn. Eerder dan wij hadden gedacht is op haar eigen "stekkie" overleden, mijn moeder en schoonmoeder N. P. Goedhart - Vreke Nel weduwe van W. J. Goedhart In de leeftijd van 84 jaar. Anneke Goedhart John Heesakkers Ron van den Ende Karin Lestraden Adrie Dekker neven en nichten 12 juli 2012 Noordweg 234 4333 GP Middelburg Er zal op woensdag 18 juli a.s. om 14.00 uur een korte overdenking worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk te St. Laurens. Flier voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noordweg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het bijgebouw van de Gereformeerde Kerk aan de Noordweg 372. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. HHH isiip ^ÜHiÜ WWê&ï A 18 -V- H pipt v ?r "V-'V. TVv llral'MMSÊÊh&ï&fMyÊËÊÊM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 85