32 familieberic zaterdag 14 juli 2012 Hlensenlinq.nl Mijn OPA Piet Smolders wordt 15-7 alweer 90 jaar! Vanuit Brabant van harte Gefeliciteerd! liefs Nina ÜysrJsülan Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Yvonne Cornelia Wondergem Zij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Terneuzen: Dylan Schelfhout Terneuzen: M.J. Wondergem-Rijkse l.G. Wondergem in herinnering Terneuzen: Ronald en Irma Wondergem-van den Bos Dennis en Marjolein Erwïn en Bo Zaamslag: Carlaen René Versteeg-Wondergem Wouter en Nienke 10 juli 2012 Correspondentieadres: Madame Curiestraat 7,4532 LI Terneuzen U kunt afscheid nemen van Yvonne in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 16 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 18 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Jan Steketee Harderwijk: P. Quist-Koole Calgary(Canada): E. Quist-Harder 's-Gravenpolder: M. Quist-Guiljam Borssele: J.C. Quist-Rouw Nooit meer, wat voor dag is het vandaag? Nooit meer, wat staan die bloemen toch prachtig. Na een voltooid leven vol zorg, liefde en aandacht voor de ander, is in haar vertrouwde omgeving zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Maria Amelberga Heijeriks -Rie- sinds 24 februari 1967 weduwe van Jan van Rossum Vlissingen, 17 juli 1918 f Middelburg, 12 juli 2012 Oost-Souburg: Jon en Anneke Mona en Giel Demi Nick Shirley Arnold en Bianka Rowena en Mark Desley Emelie Middelburg: Ben en Koos Manon en Niels Vincent en Vera Onze dank gaat uit naar dokter Van der Meer, dokter Van de Peppel en de medewerkers van Zorgstroom, (locatie Nassaulaan), voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Leliestraat 14 4332 TL Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 18 juli om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Grand Café Willem, Oranjelaan 17 te Middelburg. Rie hield van bloemen. In plaats van kaarten Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante Johanna Pieterse in de leeftijd van 98 jaar 's-Heer Arendskerke: A.AIIemekinders-Pieterse P. Allemekinders in dierbare herinnering 's-Heerenhoek: A.Balleur-Pieterse in dierbare herinnering H.Balleur neven en nichten Correspondentieadres: Oude Rijksweg 97, 4458 AK 's-Heer Arendskerke De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 juli om 10.00 uur in de kapel van OPZ Geel,Pas 200 te Geel, België waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden Hierbij geef ik u kennis van het plotselinge overlijden van Pieter de Moor Piet Weduwnaar van Pietemella Provoost In leven leraar en directeur van de Prinses Julianaschool teZierikzee. In de leeftijd van 95 jaar. Zierikzee, 10 j u 1 i 2012 Correspondentieadres executeur-testamentair: Mevrouw T.A.Wesdorp De Vagerstraat 72 4301 MT Zierikzee Een woord van dank gaat uit naar hel verzorgend personeel van Verpleeghuis Cornelia Allévo, afdeling Hoge Duin. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 juli van 12.00 tot 12.10 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Toch nog onverwachts is overleden mijn zwager, oom en vriend Pieter de Moor Goes: mevrouw M. Provoost Delft: mevrouw G. de Moor Goes: mevrouw C. van Espen Goes, 10 juli 2012 U levert mij niet over aan het dodenrijk. U wijst me de weg naar het leven. Psalm 16: 10 en 11 Van ons is heengegaan Joost Dirk Loof echtgenoot van Maria Elisabeth Mangold 1 13-12-2005 3-10-1920 t 12-7-2012 Zijn leven was voltooid, hij verlangde naar het eeuwig leven. Namens de familie, J.P. Loof Correspondentieadres: J.P. Loof Margarethaweg 4 4533 AS Terneuzen De samenkomst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. woensdag 18 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Hampshire-restaurant, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met veel verdriet moeten wij na een jarenlange vriend schap afscheid nemen van Fons Aerts We leven mee met Ria, kinderen en kleinkinderen. Gerard (in herinnering) en Janny Gillissen Arie en Nel Kayser Bram (in herinnering) en Margriet v. Loenhoul Piet en Addy Louwerse Ad en Wil Verhage Ary en Paulien Versluis Kees en Henny v.d. Vliet Piet (in herinnering) en Annie Zuidhof

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 84