Sorrento, Golf van Napels PZC en de idyllische kust van Amalfi (7-daagse vliegreis) PZC Ontdek La Bella Italia zaterdag 14 juli 2012 II Zuiderse zon, prachtige natuur, lekker eten en een rijke cul tuur, de ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Sorrento is een havenstadje en één van de meest bezochte badplaatsen in Campanië, gelegen in de baai van Napels op een tufstenen plateau dat zich enkele tientallen meters boven de zeespiegel verhoeft, op het schiereiland Penisola Sorren- tina. in het najaar een zonnige en culturele bestemming door de aangename temperatuur (ca. 20 graden) en de vele beziens waardigheden in de nabij omgeving zoals de Amalfitaanse kust, Pompei, Napels en het eiland Capri. U zult ongetwijfeld worden aangetrokken door de adembe nemende uitzichten, landschappen, groene heuvels en het blauw van de zeeën. Reisperiode: 16.10.2012. -22.10.2012 Lezersprijs per persoon 995,- (per persoon op basis van tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonska mer €190,-) Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! Bel (053) 484 25 28 op werkdagen tussen 10.00 en 17.00 uur, mail naar: lezersreizen@mondial-tours.com of kijk op www. mondial-tours.nl Tijdens deze reis verblijft u in het comfortabele viersterren Art Hotel Gran Paradiso, verstopt tussen de kust en de heuvels met een adembenemend uitzicht over de Golf van Napels en de Vesuvius. Mondial Tours Deze prachtige reis is inclusief: Retourvlucht Brussel - Napels of Düsseldorf - Napels 6 overnachtingen op basis van halfpension in viersterren Art Hotel Gran Paradiso. Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Stadswandeling Sorrento Bezoek aan de Amalfikust en Amalfi Deskundige Nederlandstalige reisbegeleiding pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Bon LEZERSREIZEN-Sorrento Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERS VOORNAAM O M O V Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaalzorgvuldiR om met persoonsgegevens Op alle inlormalie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing- In het cololon van de krant en op ivvm.pic.nl trelt u nadere informatie aan. 8-daagse autorondreis door Emilia Romagna met mogelijkheid tot verlenging Ontdek de grootste regio van Italië: Emilia Romagna. Tijdens deze rondreis ziet u de meest sfeervolle en authentieke steden, prachtige landschappen, heerlijke stranden en proeft u de échte pasta Bolognese. Ontdek, beleef geniet tijdens 8 dagen La Bella Italia! Dag 1: Aankomst op eigen gelegenheid in Italië. Dag 2: U bezoekt de oude universiteitsstad Bologna. De fraaie zuilengangen en uitstekende restaurants typeren deze stad in het hart van de regio Emilia Romagna. Voordat u deze stad verlaat moet u zeker het wereldberoemde gerecht hebben geproefd; tagliatelle Bolognese! Dag 3: Vandaag staan Parma en Modena op het programma. Parma is bekend om de Parmaham en de Parmazaanse kaas. Een hele ervaring om te zien hoe deze kaas wordt geproduceerd. Modena is de geboortestad van Luciano Pavarotti, maar is voornamelijk bekend om zijn snelle auto's, zoals Ferrari en Maserati. Voor liefhebbers van Ferrari is er een mooi museum in de dichtbij gelegen plaats, Maranello. Dag 4: Vandaag kunt u eerst een bezoek brengen aan de elegante stad Ferrara. In Ferrara zijn het renaissancekasteel Castello Estende en de S. Giorgio kathedraal zeker een bezoek waard. Vervolgens rijdt u richting de Adriatische kust naarCesenatico. Dag 5: In het historische centrum van Rimini getuigen vele bezienswaardigheden van de Romeinse oorspong van de stad. Wandelend bekijkt u de Ponte di Tiberio en Tempio Malatestiano. Ook kunt u een prachtige route rijden door het heuvelachtige achterland met kleine schilderachtige plaatsjes. Dag 6: U rijdt naar de vissersplaats Cervia en de cultuurstad Ravenna met haar wereldberoemde byzantijnse mozaïeken. In het binnenland ligt het renaissancestadje Faenza, waar al jarenlang porselein wordt geproduceerd. Dag 7: Een leuk uitstapje is San Marino, de oudste republiek ter wereld. San Marino is op een rotsachtige bergtop gebouwd en bestaat uit een verzameling van middeleeuwse burchten. Het middelpunt is Piazza della Liberté, waarvandaan u een indrukwekkend panoramisch uitzicht heeft. U kunt natuurlijk ook genieten van een dag aan het strand. Dag 8: Na het ontbijt vertrekt u ongetwijfeld vol prachtige indrukken terug naar Nederland. Maar u kunt ook uw verblijf verlengen in het laatste hotel. e reis: U verblijft 3 nachten in Hotel Alliance**** (of vergelijkbaar) in de omgeving van Bologna en 4 nachten in één van de Costa Vacanze hotels*** in Cesenatico of omgeving. Verlenging in het laatste hotel mogelijk. Speciale lezersaanbieding Vertrek op zaterdag en woensdag (7 nachten) in de periode 21 juli t/m 31 oktober 2012 prijs verlenging Vertrek Prijs p.p. p.p.p.n. Juli 21 275 42 25,28 289 59 Augustus 1,4,15,18,22,25 305 59 8,11 329 59 29 275 42 September 1,5 275 33 8 - 282 33 12,19,26 249 33 15,22,29 245 33 Oktober 3,10,17,24 249 33 6,13,20 239 33 Toeslagen andere kamers en ander aantal personen op aanvraag. Inclusief: 7 overnachtingen in een 2-persoonskamer op basis van logies en ontbijt Oad informatie met tips voor onderweg. In de periode 21/7-9/9 is beachservice (2 strandstoelen en 1 parasol) inclusief bij het verblijf in Cesenatico en omgeving. Exclusief: entreegelden parkeerkosten toeristenbelasting toeslag halfpension (optioneel) 142 per persoon Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten 17,50 per boeking reis- en of annuleringsverzekering. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.) Vermeld bij de reservering het reisnummer LRIT02. emiliaromaqna 'and with a soul REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen autorondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59