dagj jSSÉgi ''■W^Vhx* V-3, .-.. 3TSi«éCirö TTm «d SPEL EN FILM Meisjes (en dames) met rode haren opgelet: vanaf woensdag 18 juli draait de Pixar-animatiefilm Brave in de bios coop, met daarin een hoofdrol voor prinses Merida, een jong Schots meisje met een prachtige bos rood, krullend haar en staalblauwe ogen. Dat dit meis je geen modelprinsesje is, bewijst haar grote wens boogschutter te worden en zodoende haar koninkrijk te bescher men tegen duistere magie. Voor wie meer van games houdt: de animatie film is de voorloper van de gelijknami ge game, die vanaf 27 juli in de winkels ligt en het verhaal van de film volgt. FLORIADE BY NIGHT Deze zomer kun je extra lang genie ten van je bezoek aan de Floriade. Het Floriadepark in Venlo is nog tot en met 1 september van zondag tot en met don derdag tot 20.00 uur geopend. Op vrij dagen en zaterdagen zijn themavelden Environment en World Show Stage tot 23.00 uur toegankelijk. Tijdens deze Floriade by Night-avonden is er livemu ziek in de beachclub, kunnen bezoekers aan het water genieten van cocktails en barbecue en worden films vertoond. Op Floriade Theatre zijn concerten ge programmeerd, met vanavond, 14 juli, om 20.30 uur een optreden van The very next Meer info: www.floriade.nl FANTASY Noorse en Duitse sagen, sprookjes van Grimm, ridderkamp, fantasymarkt, vertelpodium, elfenrijk, concerten, cir cus en theater: niemand hoeft zich te vervelen op Fantastyval, zeker de lief hebber van fantasy niet. Het tweedaag se Fantasyval wordt dit weekeinde, za terdag 14 en zondag 15 juli, gehouden op landgoed Wouwse Plantage bij Roosendaal. De entree is 17,50 euro (vol wassenen). Meer info: www.fantasty- val.nl ZONNEBOOTRACE Wat in Australië met de World solar challenge op de weg kan, gebeurt in Friesland op het water. De dong energy solar challenge beleeft vandaag, zater dag 14 juli, zijn finale met de laatste etappe Dokkum-Leeuwarden. De zon- neboten live aanschouwen, bijvoor beeld om 10.00 uur aan de start bij het stadhuis aan de Vleesmarkt in Dok- kum, is het allerleukst, vooral als het zonnetje schijnt. Regen? RTL 7 brengt dagelijks een verslag van de race op tv.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51