PZC Jt^ZCf.nl/abonnee 3 dagen Berlijn zaterdag 14 juli 2012 Ja, ik lees de PZC! een proefabonnement: 010 weken voor€ 25,- Het proefabonnement eindigt automatisch. (Piosp) een doorlopend abonnement: O Ik lees de eerste 2 weken gratis de krant. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door (NA14) Ik betaal automatisch per: O Kwartaal 77,65 O Halfjaar 151,- Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: Ozsm O anders: Ik verleen eenmalig tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening: Kies uw (proef)abonnement op www.pzc.nl/abonneren bel 088 - 013 99 10 of stuur bovenstaande bon in naar: O PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050 m 5004 VB Tilburg g (een postzegel is niet nodig) Deze aanbieding is geldig tot en met 31 augustus 2012. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan. www.pzc.nl Abonnees van de PZC kunnen nu kennismaken met de zeer bloeiende hoofdstad van Duitsland, zijn interessante geschiedenis, belangrijke gebouwen en schitterende musea. Vertrek op 24 augustus. Berlijn is één van de groenste steden van Europa, 1/4 van de stad bestaat uit parken, meren en rivieren. De grootste winkelboulevard is de Kurfürstendamm, vroeger het centrum van West-Berlijn. Berlijn heeft zoveel te bieden, bijvoorbeeld de Brandenburger Tor, Unterden Linden, de Holocaust-Mahnmal, de Gedachtniskirche, de Rijksdag. Er staan nog een paar stukken overeind van de Muur die West- van Oost-Berlijn scheidde. Van de historie naar het hippe Berlijn van nu. Dit Berlijn komt u tegen in Kreuzberg, of in Prenzlauer Berg, met zijn legio bars, restaurants en designerboetieks! tweede dag, voor de middag een uitgebreide stadstour door zowel West- als Oost-Berlijn met bezoek aan de markante stadspunten. Na de middag is iedereen vrij. Mogelijkheid om een avondtour te boeken door Berlijn. Kosten 15,- p.p., niet inbegrepen. Op de derde dag, na het ontbijt terugreis naar Nederland, aankomst in eigen regio, afhankelijk van de opstapplaats rond 20.00 uur. Zo profiteren abonnees De kosten voor dit arrangement zijn 160,- p.p. inclusief: - vervoer per comfortclass touringcar, volgens programma - verzorging op basis van 2 maal: diner, logies, ontbijt - stadstour Berlijn, 2e dag Toeslag 1 persoons kamer 25,- p.p. Programma voor deze reis als volgt: Op de eerste dag vertrek vanuit, Vlissingen, Middelburg of Goes langs Hannover naar Berlijn. Aankomst rond 19.00 uur bij hotel Igel aan de Tegelsee. Op de Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, tel. 0412-482828, o.v.v. PZC Maaskant Reizen ABONNEE 1 VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32