OvsrlBóen 32 I familieberichten vrijdag 13 juli 2012 (J) fH0nseniifiq.nl De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Hanna Lam Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve vader en zorgzame opa Cornells IJzerman weduwnaar van Maaike Pieternella de Visser in de leeftijd van 91 jaar. Ina en Jan Sanderse-IJzerman Johan en Carol a Mieke Ruud en Suzanne Heinkenszand, 11 juli 2012 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 61 4451 CD Heinkenszand Wij willen alle medewerkers van Koriander bedanken voor de goede verzot-ging van Pa. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 16 juli van 12.45 tot 13.00 uur in het dienstgebouw van de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. Daarna zal de afscheidsdienst worden gehouden in bovengenoemde kerk om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafe nis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Dorpskerk. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Bep Lievense-de Jonge Westkapelle Ries en Marie Houmes Als gevolg van een noodlottig ongeval is overleden mijn toegewijde man en onze zorgzame vader Marinus Jozef Nijsten A 's-Heerenhoek 19 maart 1923 t Ovezande 10 juli 2012 Met liefde denken wij aan hem, zoals hij voor ons heeft gezorgd. Ovezande: A. Nijsten-Vermue Veldhoven: Koos Ligtvoet-Nijsten Kees Ligtvoet in liefdevolle herinnering Jan in liefdevolle herinnering Wageningen: Jan Nijsten Lucia Nijsten-Teunissen Ovezande: Corrie Koens-Nijsten Jaap Koens in liefdevolle herinnering Henk van Splunder Con-espondentieadres: Mr. Dr. Messtraat 24 4441 AW Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 17 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet nemen wij vandaag afscheid van Wim de Pagter Sportief Competitielid van onze vereniging. Wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Ennie de kracht om het verlies van haar lieve man te verwerken. Leden en bestuur van tennisvereniging Zer Oirts Met droefheid gedenken wij het overlijden van onze zwager Jacobus Jan de Rijcke Ko Oost- en West-Souburg, 2 december 1938 De Lier, 10 juli 2012 Middelburg: Hans den Boer Gerda den Boer - Rutters Oost-Souburg: Jan Weezepoel Mattie Weezepoel - den Boer Oisterwijk: Rinus den Boer Lyda den Boer - Krakeel Middelburg: Kees Jan Lastdrager Sara den Boer Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorgzaamheid, berichten wij het overlijden van Alida Eulalia de Schipper - Hulsbergen -Lida- 5.08.1931 Kapelle: Leiderdorp: Leiden: Familie Hulsbergen Familie de Schipper Neven en nichten Kees de Schipper Eugenie de Schipper en Mare Bergkamp Matthijs, Daniël Clasien de Schipper Karei en Alie Wibold en len Veerle en Yves Janny en Coen Coby (in herinnering) Wij zijn zeer dankbaar voor de goede verzorging van St. Maarten in de Groe en Ter Weel te Goes. Grachtstraat 16 4421 EV Kapelle Ër is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 juli van 13.00-13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle, waarna aldaar de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Hierna is er vanaf plm. 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Toch nog onverwacht bereikte ons het bericht van overlijden van Henk van de Voorde We zullen hem altijd herinneren als een vrolijk en opgewekt lid en later donateur. Bestuur en leden PV de Combinatie Middelburg (vh. PV de Telegraaf) De Klinge (B), 23 september 1935 ]e was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Een man, vader en opa waar je op kon bouwen Met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij met elkaar mochten genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame, trotse vader en opa Fons Aerts echtgenoot van Ria Aerts-van Campen f Goes, 12 juli 2012 Goes: Ria Aerts-van Campen Tilburg: Marco en Siske Kirsten Sherwood Park Can.): Ellen en Gijs Claasje jan Pien f Ot Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. J.A. v.d. Goeskade 18-02 4461 BH Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden maandag 16 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40