FZC PZü Hampshire Hotel - Mooi Veluwe*** De zomer in je bol! Natuurlijk Azoren! Hampshire 399,- p.p, donderdag 12 juli 2012 ^WEBWINKEL Lekker de Veluwe op! Het is zomer en dat is te merken in het grootste aaneen gesloten natuurgebied van Nederland. Op de Veluwe ervaart u de zomerkriebels op zijn best. Midden op de Veluwe ligt Hampshire Hotel - Mooi Veluwe. Op een prachtige plek tussen de bossen bent u omgeven met niets anders dan rust en ruimte. Vanuit het hotel kunt u de Veluwe op zijn best ontdekken. Fietsen of wandelen in de volop bloeiende natuur en misschien staat u nog oog in oog met grofwild zoals edelherten of reeën. U kunt ook een tocht maken langs de vele kastelen en landhuizen die de Veluwe rijk is waarbij u ook karakteristieke dorpjes aandoet. Lekkershoppen kan in koninklijk Apeldoorn of gezellig Harderwijk. Natuurlijk kunt u een bezoekje aan de Apenheul, het Dolfinarium of Paleis het Loo niet overslaan. Tijdens uw bezoek aan de Veluwe heeft u volop keus! Inhoud arrangement Welkomstpresentje op de kamer 2 x overnachting in een comfortabele kamer met eigen terras 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Een dag gebruik van een hotelfiets en een lekker lunchpakket voor onderweg c Informatiepakketje over de omgeving inclusief wandel-en fietsroutes Het hotel Hampshire Hotel - Mooi Veluwe is gelegen midden in het groen van hetSpeulder-en Sprielderbos. Het hotel beschikt over comfortabele kamers, allemaal met eigen buitenterras. U kunt dineren in het sfeervolle restaurant en het is nog heerlijk nagenieten in de bar of in de lounge bij de open haard. Bij mooi weer kunt u terecht op het ruime terras. Lekker ontspannen doet u in de sauna. De vriendelijke medewerkers van het hotel zorgen ervoor dat u tijdens uw verblijf niets te kort komt. Hier treft u nog echt gemeende gastvrijheid. pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 070- 8919208 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). 8 daagse vliegreis met spectaculaire korting: tot wel 243,- p.p.! Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvelden, heldere kratermeren, blauwe zee en authentieke dorpjes. De Portugese eilandgroep Azoren is een waar paradijs voorde actieve natuurliefhebber! Geniet van de vele wandelmogelijkheden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes en natuurlijk de walvissen en dolfijnen, die er in grote getale voorkomen. Wel meer dan 20 soorten! Hotel Vale do Navio U vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootse eiland van de Azoren. Hier verblijft u in het nieuwe 4-sterren hotel Vale do Navio, rustig gelegen en ca. 1 km. van het centrum van Capelas. In de omgeving vindt u een natuurlijk zwembad en diverse restaurantjes en barretjes. Het hotel beschikt over een binnen-en buitenzwembad, ligbedden, fitness, een restaurant en bar en comfortabele kamers. Deze lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Sao Miguel met ArkeFly of Sata in de Economy Class Luchthavenbelasting, brandstofheffing Transfer van luchthaven naar accommodatie en v.v. Nederlandssprekende reisleiding 7 overnachting in een 2 pers.kamer in Vale do Navio 7 x uitgebreid ontbijtbuffet vertrek op maandag en t/m sep ook op vrijdag Tip: Bij een verblijf in hotel Vale do Navio is het aan te raden om een huurauto bij te boeken. Prijs vanaf 29,- per auto per dag. Optioneel bij te boeken: half pension 16,- p.p.p.n.) www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties) Meer informatie en boeken Voor informatie en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 0,15 p.m.) of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Azoren aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Vanaf WEBWINKEL Adviesprijs €109,50 *Prijs is op basis van twee personen. Exclusief gemeentelijke heffing, 1,50 per persoon per nacht. Toeslag bij aankomst op vrijdag: 10,- per persoon. Eénpersoonstoeslag€ 15,- per nacht. Dit arrangement is geldig t/m eind december 2012 m.u.v. feestdagen, op basis van beschikbaarheid. Exclusief eenmalige reserveringskosten van 9,95. Adviesprijs vanaf Lezersprijs vanaf *Prijs is exclusief: 2,50 calamiteitenfonds per boeking, reserverings kosten: 15,- per online boeking of 29,50 per reisbureauboeking en eventuele klassentoeslagen brandstoftoeslagen. De vanafprijs 399,- geldt op de volgende vertrekdata: 1,8,15 en 22 oktober 2012. Ga naar de webwinkel voor de aanbiedingsprijzen op overige vertrekdata, van 13/7 t/m 22/10. Boek snel, want op=op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 22