Ovsriaslsn 32 I familieberichten woensdag 11 juli 2012 Q iïlensenlifiq.nl De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121:8 Na een afnemende gezondheid, waarbij zijn wereldje steeds, kleiner werd, is toch nog onverwacht op de gezegende leeftijd van bijna 91 jaar, van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa. Marinus Tonis de Dreu ~Marien~ Driewegen, 11 juli 1921 t Oost-Souburg, 9 juli 2012 Kinderen Kleinkinderen Wij willen al het personeel van Verpleeghuis Locatie Ambachtsveld te Oost-Souburg hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mw. N. Zijl - de Dreu Dorpsstraat 59 4352 AB Gapinge Onze vader en opa is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 13 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden zaterdag 14 juli om 10.00 uur in kerkgebouw Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark, gelegen naast de kerk. Trots en sterk stond zij in het leven Trots en sterk is zij tot het einde toe gebleven Bedroefd en dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma i rum/ne cTwwAt echtgenote van Engelbert Willem Klapwijk Ellecom, 4 juli 1933 Westenschouwen, 6 juli 2012 Westenschouwen: Bert Klapwijk Loeka 'i'» Stellendam: Marjolein Ab Gebuis-Klapwijk Anouk Lady Zoetermeer: Elbert Klapwijk Essen (D): Robbert Kommertjesweegje 1 4328 RW Westenschouwen De samenkomst zal gehouden worden vrijdag 13 juli in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 14.00 uur. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Marianne hield van bloemen Geen bezoek aan huis "Onze dank gaat uit naar de dames van de nachtzorg en buurtzorg Burgh-Haamstede voor de liefdevolle verzorging." Na een krachtig en actief leven is, na een oneerlijke maar moedige strijd, onze vader in vrede heengegaan. Tom van Leeuwen 's-Gravenhage, 6juni 1950 Goes, 9 juli 2012 Wilco van Leeuwen Carrie en Chris de Rooij-van Leeuwen Annie Dees (ex-vrouw) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice "Het Clarahofje te Goes, voor hun goede en liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Lepelstraat 19 4471 AW Wolphaartsdijk Er is gelegenheid om afscheid van Tom te nemen op donderdag 12 juli van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 13 juli om 9.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Met een lach en een traan! I Just Can't Help Believin Elvis Presley Wij kunnen nog steeds niet geloven dat we nu al afscheid moeten nemen van onze grote en lieve broer, oom en zwager Tom van Leeuwen Gerard en Esther Rick Truus Ricardo Jolanda en Ron Patricia Shirley, Jeffrey Geleefd met een lach en soms met een traan, in onze herinnering zal je altijd blijven bestaan. We zullen je nooit vergeten. Tommie Wij wensen Wilco,Carry Chris en de familie heel veel sterkte toe Veel liefs Frank Dennie en Demi Tommy Grote mond, klein hartje... Maar voor ons, zowel zakelijk als privé, altijd op de juiste plaats! KLUSTEAM ZEELAND Marcel en Linda Sam en Goof Geheel onverwacht is overleden onze zwager en oom Comelis van Overdulve een mens met karakter Giessenburg Maatje en Piet Temeuzen Tonny en San n ie Temeuzen Marina en Jan Tomorata, Nieuw Zeeland Steven en Nelleke Lewedorp Truus en Edward en al onze kinderen Opent uwen mond, Eist van Mij vrijmoedig, Op Mijn trouwverbond; Al wat u ontbreekt, Schenk Ik, zo gij 't smeekt, Mild en overvloedig. Psalm 81 12 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze geliefde zorgzame moeder, oma en overoma Elisabeth Cornelia Lievense-de Jonge in de leeftijd van 91 jaar. Westkapelle J. Lievense Westkapelle Piet en Heieen Lievense-Brouwer Els en Onno Ame, Wietse, Leah, Thirza Marlien en Albert Jasper, Wouter, Jente, Boaz JanKees en Carol ien Pepijn, Maria Adriaan en Marjolein Julian Carina en Laurens Hanna Vlissingen Huib en Hannie Lievense-Wijkhuys Lennert en Linette Hugo, Harm Cyrila en Wilfred Lisa Onze dank gaat uit naar de huisartsen mevr. van Eede en mevr. Heymans en de vrijwillige thuiszorg. Bovendien willen we de RST bedanken voor alles wat zij voor moeder gedaan hebben. 10 juli 2012 Noordstraat 47 4361 BL Westkapelle Op vrijdag 13 juli is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. zaterdag 14 juli om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle om 11.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wim heeft over heel de wereld zijn voetstappen achtergelaten. De voetstappen van dit laatste avontuur had hij liever gewist. Heden overleed thuis na een kort maar hevig ziekteverloop, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man, onze vader en schoonvader. Wim de Pagter 25 februari 1937 Domburg 9 juli 2012 Domburg: Ennie de Pagter - Hogendoorn onze 3 zoontjes in herinnering Gouda: Carolien en Frans Roosjesweg 5 4357 ED Domburg Er is gelegenheid om van Wim afscheid te nemen vrijdag 13 juli van 12.30 tot 13.00 uur in "Schuttershof" Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg, ingang "Schuttershof". Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Schuttershof". Verdrietig en aangeslagen moeten we opnieuw afscheid nemen van een waardevol lid van onze ploeg. In Wim de Pagter verliezen we een hulpvaardige en vriendelijke ploegmaat. Wim was een man van weinig woorden; gewoon doen. De onderhoudsploeg van de L.T.C. Domburg: Co, Jaap, Jan, Joost, Huib, Wim, Theo en Cees (in herinnering).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32